K porozumeniu Čelovekom

Koronavírus urýchlil nástup liberálnej totality

Koronavírus dokonale poslúžil globalistickým elitám ako pilotný projekt na zavedenie liberálnej totality

preukaz

Po novembri 1989 si mnohí mysleli, že totalitu už máme za sebou a konečne zavládne sloboda a demokracia. To možno v prípade Slovenska platilo len do konca deväťdesiatych rokov. S príchodom dzurindizmu, vstupom do Európskej únie a NATO sa aj na Slovensko dostali globalistické trendy obmedzovania slobody prejavu demokracie prostredníctvom politickej korektnosti.

Nástup liberálnej totality bol pred pandémiou koronavírusu relatívne mierny. Najprv tvrdili, že len bojujú proti tzv. “hate speech”, vytvárali rôzne protiextrémistické iniciatívy, ktoré sa po tlaku liberálnych mimovládok a médií na politikov pretavili aj do legislatívy.

Raketový nástup liberálnej totality 

Pandémia koronavírusu však zavádzanie liberálnej totality urýchlila. Je preto na mieste otázka odkiaľ sa vlastne koronavírus vzal. Dnes už mnohí vedci priznávajú, že mohol uniknúť z laboratória. Nevie sa však či unikol náhodou, alebo ho niekto vyniesol úmyselne.

Každopádne liberálnym elitám covidová pandémia náramne vyhovuje. Pod zámienkou pandémie totiž skúšajú kam až sú ľudia vo svojej poslušnosti ochotní zájsť. A ukazuje sa, že ak sa jedná o takúto zdravotnícku oblasť, ľudia sú schopní znášať aj totálne obmedzenie svojej slobody.

A nielen to. Mnohí tzv. “zodpovední občania” sú schopní do krvi sa hádať s menšou ale uvedomelejšou časťou obyvateľstva, ktorá si svoje práva a slobodu nechce nechať vziať.

Režimistické médiá vytvárajú nenávisť voči neočkovaným 

Pekne to možno vidieť pri očkovaní experimentálnymi vakcínami. Nedávno televízia JoJ zverejnila prieskum agentúry AKO, z ktorého vyplynulo, že až 58 % Slovákov si myslí, že zaočkovaní občania by mali mať výhody oproti neočkovaným.

očkovanie

Aj keď mohli byť aj výnimky, 58 % ľudí , ktorí takto odpovedali , takmer presne kopírujú počet zaočkovanej dospelej populácie. Je teda pravdepodobné, že takmer všetci respondenti, ktorí takto v prieskume odpovedali boli zaočkovaní občania. Čo je doslova desivé. Takmer všetci zaočkovanci totiž chcú, aby ich neočkovaní spoluobčania mali obmedzené práva a slobody.

Ale nie je sa čomu čudovať. Dennodenne totiž v televíziách a v iných režimistických médiách (ktoré dostali milióny za podporu očkovania) počúvajú o tom ako sú neočkovaní ľudia nezodpovední, akí sú to nepriatelia spoločnosti, ako ich treba obmedziť, aby „kvičali ako svine na bitúnku“ a podobné nenávistné tézy.

Do toho ešte nepravdy ako sú zaočkovanci nesmrteľní sťa by terminátor a ako tu len a len neočkovanci roznášajú koronavírus – čo je samozrejme nehorázna lož.

Cenzúra nepohodlných názorov 

Vytvoriť nenávisť voči neočkovaným sa im už podarilo. Teraz je túto vzdorujúcu časť občanov potrebné totálne eliminovať. A najlepším spôsobom je scenzurovať opozičných politikov či alternatívne médiá, ktoré ako posledné prinášajú na svetlo sveta informácie, o ktorých sa v režimistických médiách nedozviete.

Blaha

Preto bolo potrebné scenzurovať poslanca strany SMER-SD, Ľuboša Blahu. Ten na sociálnej sieti Facebook zverejnil  virálne video, v ktorom vyvrátil 10 hoaxov očkovacích propagandistov.

Hovoril v ňom napríklad o tom, že nielen neočkovaní ale aj očkovaní ľudia roznášajú koronavírus, že vakcína nie je úplne bezpečná, keďže po celom svete kvôli očkovaniu zomreli tisíce ľudí, že vyššia preočkovanosť nezaručí zrušenie opatrení, keďže západné zaočkované krajiny neustále sprísňujú opatrenia proti Covidu, a mnoho ďalšieho.

Facebook mu napokon toto video, ktoré videli státisíce ľudí, zmazal. A ak bude Blaha pokračovať v hovorení pravdy o Covide a očkovaní je možné, že mu nakoniec zrušia celý účet.

V tejto kauze hrali veľkú rolu režimistickí novinári. Vladimír Šnídl z denníka N napísal: “Treba však zároveň povedať, že Facebook by toto video nechal bez povšimnutia, keby naň jeho pracovníkov neupozornili novinári. Pretože vieme, že Facebook reaguje až vtedy, keď mu hrozí ďalšie negatívne PR. 

Vidíme teda v priamom prenose priznanie, že režimistickí novinári ovplyvňujú rozhodnutia pracovníkov sociálnych sietí. Nikoho by neprekvapilo, keby sa to tak dialo aj pri iných veciach ako napríklad pri trestných kauzách – ovplyvňovanie prokurátorov, vyšetrovateľov alebo sudcov.

Tí sa jednoducho boja negatívneho PR v médiách a preto rozhodujú tak ako rozhodujú. Samozrejme, česť výnimkám. Existujú ak statoční sudcovia, prokurátori a vyšetrovatelia, ktorí konajú podľa svojho vedomia a svedomia a nie podľa želaní skorumpovaných médií.

Vláda chce alternatívnym médiám zalepiť ústa 

Režimisti samozrejme volajú dlhodobo aj na tvrdý zákrok voči alternatívnym médiám, ktoré odhaľujú pravdu, ktorú mainstream zatajuje.

Mária Kolíková

A samozrejme Covid im na to skvele poslúžil. Želanie novinárov systémových médií chce naplniť ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (SaS).

Tá pracuje na novom Trestnom zákone a Trestnom poriadku. Majú sa v nich údajne vyskytovať aj ustanovenia, ktorými rezort plánuje sankcionovať napríklad šírenie medicínsky zavádzajúcich informácii o ochorení covid-19 a o očkovaní. Informoval o tom v stredu denník SME.

Postihované by vraj mali byť správy, ktoré majú objektívne za následok ujmu na zdraví či živote ľudí.

“V súčasnosti si totiž polícia nevie poradiť s prípadmi, kedy bežní ľudia a dokonca aj lekári šíria bludy. Dokáže riešiť len situácie, ktoré sa zmestia do paragrafu o šírení poplašnej správy alebo priame poškodenie zdravia ľudovými liečiteľmi,” píše denník.

Podľa konkrétneho znenia novely zákona sa zdá, že slobode médií na Slovensku odzvonilo. Uvádza sa, že dezinformácia bude definovaná ako nepravdivá informácia, ktorá je spôsobilá vyvolať nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, ohroziť životy alebo zdravie ľudí alebo ovplyvniť obyvateľstvo pri jeho rozhodovaní o závažných otázkach celospoločenského významu.

Pod formulkou “ovplyvnenie obyvateľstva pri jeho rozhodovaní o závažných otázkach celospoločenského významu” budú môcť angažovaní policajti či prokurátori stíhať skoro akúkoľvek správu zverejnenú v médiách, ktorá nebude sedieť do ich názorového spektra.

Kolíkovej rezort chce, aby boli šíritelia dezinformácii postihovaní trestnom odňatia slobody od jedného roka až na 5 rokov. V prípade škôd veľkého rozsahu bude hroziť trest štyri až desať rokov za mrežami.

Aj keď to samozrejme Kolíková nikdy neprizná, z kontextu je zrejmé, že sa jedná o dlhý bič na alternatívne médiá, ktoré prinášajú režimistickými médiami zamlčiavané informácie o Covide.

Po povinnom očkovaní príde zelené eko-šialenstvo 

Konečným cieľom liberálnych globalistov je prinútiť obyvateľstvo očkovať sa experimentálnymi vakcínami. Na Západe sa im to do veľkej miery podarilo. Obyvatelia strednej a východnej Európy sú však viac vzdorovití a tak ich je k tomu potrebné prinútiť. Buď rôznymi poukazmi pre dôchodcov, neustálym sa testovaním v práci, alebo keď nič z toho nepomôže, jediným riešením bude povinné očkovanie.

Covid poslúžil ako pilotný projekt ako naučiť ľudí poslušnosti. Ďalšie obmedzovanie slobody sa bude odohrávať pod zámienkou ochrany životného prostredia. Už teraz vidíme nástup zeleného ekofanatizmu, ktorý k nám prichádza najmä z Bruselu.

Samuel Gdovin

hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: