K porozumeniu Čelovekom

LES je chrámom pre dušu.

“Les je chrámom pre dušu. Ak sa chcete modliť, choďte do lesa. Choďte preč, do divočiny, aby ste nepočuli mestský chaos.”

Zastaňte.

Stíšte sa. 

Poobzerajte sa.

Uvidíte – nie ste sami.

Tu sa všetci modlia.

Každú sekundu sa modlia k jedinému Bohu – matičke prírode.

Nie sú tu ľudia, ktorí by sa modlili a opäť išli hrešiť.

Sú tu iba svätci, pretože sa modlia k prírode celý život, od narodenia až po smrť. A po smrti slúžia svojmu chrámu – Lesu.

Pozrite, každý peň je oltár.

Poobzerajte sa okolo seba – koľko horiacich sviečok je okolo – žltých, zelených, červených. A tieto sviečky skákajúce, pískajúce, spievajúce, klepajúce a štebotajúce – v dokonalej harmónii.

Zdvihnite hlavu, pozrite sa hore – vidíte? Toto je najdôležitejšia ikona! Je modrá, pretože je čistá … A môže sa meniť, pretože je nažive … Modlite sa k tejto veľmi – ŽIVEJ a ČISTEJ ikone.

Myslíte si, že okolo stojaci svätci mlčia?

Načúvajte. Nebudú učiť zlé veci …

Počúvajte – koľko milých slov a múdrych myšlienok šuští a šuští dookola. 
Jeden z nich je: nehnevajte sa …

A vyjdete z lesa pokojní a oduševnení.

s ľúbosťou Diana Lyubava Slovienska

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: