K porozumeniu Čelovekom

List k vakcinácii. Otázka je – komu? Ťažko povedať

Malcolm R. Hughes, Gumshoe NewsNázov článku je „Covid je len na odvedenie pozornosti. Vypočujte si Corbetta a Fuellmilcha“. 

Čo je vlastne skutočná historka o Covid-19? Mnohí ľudia – ako verejnosť – si myslia, že tá historka Masových Médií – MSM – je realitou. My vieme že to nemôže byť pravda, a začneme s týmito dvomi „dôkazmi nesprávnosti“:

1. Nenastalo žiadne zvýšenie počtov úmrtí, v rámci celého sveta, zo všetkých príčin,   v roku 2020, v porovnaní, povedzme s rokom 2018. Skrátka, ľudia nezomierali na nejaké nové ochorenie. 

2. Ten takzvaný vírus nebol stále izolovaný. Takže, akékoľvek kecy o vynájdení vakcíny proti nemu musia byť podvodom. Je pre nás veľkým problémom zistiť obsah tej vakcíny. Zjavne, firma Pfizer už pripustila, že to funguje ako “génová terapia”, a teda to nie je vakcína.

(Mimochodom, niekto, alebo nejaká organizácia musí vlastniť patent na tú novú metódu (technique) použitú v tej Covid vakcíne. Tak ako je možné, že niekoľko Farmaceutických firiem vyvinulo veľmi navzájom podobné injekcie, používajúce tú istú technológiu súčasne?)

A teraz tu bol US Senátor Rand Paul, vo formálnom „vypočutí“, pýtajúci sa pána menom Tony Fauci o výskume “gain of function – zvyšovaní funkčnosti” v Číne. Je nepochybné, že úloha toho gain-of-function je umožniť chorobe preskočiť na iný druh (to jump species).

Zdá sa, že pointa pána menom Rand Paul bola o financovaní – US Kongres ovláda prachy –  the purse – ale nie je sledovanie tejto „veci“ len odvedením pozornosti – v angl. „red herring“? Neboli všetky reči o Wuhane ako zdroji Covidu odvedením pozornosti, keďže vieme, že vlastne žiadne skutočné ochorenie Covid neexistuje? Moja vsuvka – pomerne podrobná história aj s financovaním z USA je v tomto mojom blogu. A ešte jeden, kde sa spomína aj pán Fuellmilch.

Nie je všetko okolo Covidu ten „red herring“? 

Celý ten podvod – scam – je založený na predpoklade nového vírusu. Historka, že vírus vyšiel z laboratória vo Wuhane sa používa na politické ciele. Od začiatku roku  2020 US Prezident Trump a Austrálsky premiér Morrison používali túto záležitosť na tlčenie do Číny, zatiaľčo stále neexistuje žiaden dôkaz, že nejaký vírus unikol z laboratória vo Wuhane.

Toto je znepokojujúce, keďže to môže byť zámienka pre vojnu (moja vsuvka: našťastie na toto USA dnes nemajú patričnú kvalitu). 

A ja teraz tiež poznamenávam, že nikto s patričnou náplňou práce (in authority) si nevšíma skutočnosť, že farmaceutický priamysel ktorý vypúšťa vakcíny, teraz vyhlasuje, že vakcína nezabráni tomu, aby vakcinovaná osoba dostala ten Covid-19. Takže o čom je celé to cvičenie? Je jasné, že nemá nič spoločné so zdravím.

Niekedy pred rokom 2015, WHO nariadila politikom sveta, aby uzákonili lokálnu legislatívu, ktorá by veci nastavila tak, aby boli možné úkony ako lockdown, a nútená vakcinácia (lockdown and enforced vaccination). V mojom štáte Západná Austrália toto zahrnuja zákon, ktorý umožňuje aby bolo osobe násilne odstránené ošatenie pre násilnú vakcináciu. Aké predvídavé, čo?

Existuje interview, s linkom nižšie, medzi pánom menom James Corbett, Kanaďan žijúci v Japonsku (jeho website je corbettreport.com), a pánom menom Reiner Fuellmilch (Füllmilch) – Nemeckým právnikom, ktorý si urobil prípad zo Zločinov Proti Ľudskosti vo vzťahu na  pandémiu. Fuellmich má licenciu na právnickú prax v Kalifornii a v Nemecku. Vzniesol tieto tri otázky:

*1. Máme tu corona pandémiu, alebo máme len pandémiu PCR-testov? Špecificky, znamená pozitívny výsledok PCR-testu že testovaná osoba je infikovanáe Covidom-19, alebo to neznamená absolútne nič v súvislosti s infekciou Covid-19?

*2. Slúžia tie takzvané anti-Corona opatrenia, ako lockdown, povinné masky na tvári, spoločenské odlučovanie, a karanténne pravidlá, na ochranu populácie sveta pred coronou, alebo slúžia tieto opatrenia len na to, aby ľudia spanikárili natoľko že uveria – bez pýtania sa akýchkoľvek otázok – že ich životy sú v ohrození, takže nakoniec tie farmaceutické a tech priemyselné giganty zhrabnú obrovské zisky z predaja PCR a antigénových testov, testov protilátok, a z vakcín, ako aj zo žne našich genetických odtlačkov prstov?

*3. Je pravda, že u Nemeckej vlády sa masívne lobovalo, a to viac ako v ktorejkoľvek inej krajine, hlavnými protagonistami tejto takzvanej corona pandémie, Mr. Drosten, virológ v Charity nemocnici v Berlíne; Mr. Wieler, veterinár a šéf Nemeckého ekvivalentu Americkej CDC, t.j. RKI (Robert Koch-Institut); a Mr. Tedros, hlava Svetovej Zdravotníckej Organizácie – WHO; pretože Nemecko je známe ako špecificky  disciplinovaná krajina, a malo sa teda stať akýmsi vzorovým modelom pre zvyšok sveta pre svoje prísne a, samozrejme, úspešné rešpektovanie Corona opatrení?

Pridávam tu link na interview medzi týmito dvomi pánmi keď vzniká otázka ohľadne  (možných) Plánov pre Budúcnosť. Možno si to pozrieť. Interview je zrejme v angličtine, zatiaľ som ho nepozrel – SOURCE HERE . Aj na konci originálneho článku si to možno pustiť.

A na záver pridávam ešte info, že hlavným „odborným“ poradcom Merkelovej bol vyššie spomenutý pán Drosten, ktorý je stíhaný pre neoprávnené používanie titulu Dr., a všeobecným pre pandémiu ako celok bol Bill Gates (!?). Je to u nás významne odlišné? Zdá sa, že tá pandémia vlastne s oblasťou zdravia súvisí len okrajovo. Je to účelová simulácia, a neliečenie infikovaných chrípkou bolo jej – v tomto pohľade logickou – súčasťou. 

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: