K porozumeniu Čelovekom

Ľudia netušia, že sa proti nim vedie vojna

Môj úvod: nebojte sa, to píše Paul Craig Roberts Američanom, nie nám. A nič som tam nezmenil ani nepridal, takže:

Child “surrenders” to the Gestapo in Warsaw ghetto, Photo: Getty images

Drahí priatelia,

Ako moji dlhodobí čitatelia vedia, mám bohaté skúsenosti v živote s vysokými úrovňami vlády, žurnalizmu, akadémie, aj biznisu. A predsa som omráčený hĺbkou a šírkou tej organizovanej konšpirácie ktorá funguje v prospech tej starostlivo pripravenej “Covid pandémie.” Washington, za štítom prostitútskych médií, nám už dlho klamal o všetkom — 9/11, zbrane hromadného ničenia, Assadovo nasadenie chemických zbraní, Iránske jadrové zbrane, Ruské invázie, Osama bin Laden, Muammar Gaddafi, Russiagate, Trumpovo zmŕtvychvstanie. Momentálne sa lži používajú na to, aby boli Američania poškodení  “vakcínou” ktorá je nebezpečnejšia ako ten vírus.

Rozsah tej propagandy v prospech nejakej “vakcíny”, o ktorej sa vie, že nechráni, ale spôsobuje smrť a vážne zdravotné poškodenia, a proti známym osvedčeným liečebným postupom čoraz viac používaným po celom svete, je ohromujúci. Dokonca aj v červenom štáte Georgia, Oddelenie verejného zdravia štátu – Georgia Department of Public Health – posiela lekárne aby doručovali predpisy liekov v taškách s usmievajúcou sa mladou dámou hovoriacou v päťcentimetrových písmenách: COVID VAKCÍNA. POVEDALA SOM ÁNO! ABY SOM MOHLA OSTAŤ V TRIEDE.

Skôr ako pôjdeme ďalej, zamyslite sa nad tou správou. Aby mohla ísť do školy, musela si dať pichnúť tú mRNA “vakcínu”, o ktorej sa vie, že je špeciálne nebezpečná pre mládež. V  “slobodnej demokratickej Amerike” deti v školách sú nútené do  akceptovania niečoho, čo v našej predošlej histórii bolo neakceptovateľné riziko. Nikdy v dejinách sa nestalo, aby “vakcína” spájaná s čo len maličkým zlomkom z tých úmrtí ako táto mRNA vakcína, mohla byť ďalej používaná. Napriek známym a dokázaným nebezpečenstvám tej mRNA vakcíny pre mladých, kriminálna organizácia známa ako Pfizer vyvíja tlak na svojich sluhov v FDA (EMA – ŠUKL), aby  odsúhlasili vakcináciu 5-ročných tou smrteľnou látkou. Je vysoká pravdepodobnosť, že každé zaočkované päťročné dieťa ostane neplodné.

Čo je to za agenda, ktorá má dosah až taký, že môže nasadiť a ovládať správu na predpisových taškách z lekární? 

Zrejme zisky pre Big Pharma. Zrejme ovládnutie ľudí a schopnosť diktovať svoje rozhodnutia zo strany vlády. Zrejme, podľa toho čo počúvame o účinku mRNA vakcíny na ľudskú fertilitu, ovládanie populácie. Aby ste uspeli v zredukovaní populácie, musíte pozabíjať mladých, alebo ich urobiť neplodnými. Preto ten tlak na vakcinovanie 5-ročných detí.

Neexistujú žiadne iné vysvetlenia pre to odhodlané cenzurovanie renmovaných expertov a laureátov Nobelových cien, ktorí trvale pískajú na rozhodcovské píšťalky a vypúšťajú varovania. Neexistuje žiadne iné vysvetlenie pre to, že nemocnice odmietajú hlásiť nepriaznivé reakcie na vakcíny a odmietajú zachraňovať životy COVID pacientom nasadením HCQ alebo Ivermectinu. Neexistujú žiadne iné vysvetlenia pre skutočnosť, že medicínsky „establishment“ predstiera, že  varianty nie sú produktom tej vakcíny ako takej. 

Ak uvážime skutočnosť, že tá mRNA “vakcína” bola náhlivo nasadená na použitie bez nevyhnutných skúšok pod názvom “núdzové nasadenie – emergency use authorization – EUA,” kde je potom dôveryhodnosť vyhlásenia medicínskeho establishmentu, že hoci HCQ a Ivermectin majú perfektnú históriu bezpečnosti po 60 rokoch použitia na ľudoch, žiaden doktor by ich nemal predpisovať, pretože neexistujú žiadne skúšky určujúce ich účinnosť na Covid?

Inými slovami, pozícia toho Amerického Medického Establishmentu je, že môžeme ti dať život ohrozujúcu injekciu na núdzovom základe bez skúšok, ale nie známe liečenie (kúru) čoraz častejšie používanú po celom svete bezpečne a účinne na prevenciu a vyliečenie Covidu.

Počas môjho života v Spojených Štátoch som pozoroval, ako všetky morálne hodnoty boli nahradené chamtivosťou po, a naháňaním získania, peňazí.  Napriek tomu je ťažké uveriť, že Big Pharma, médiá, Biden, Americká Medická Asociácia, nemocnice, farmacisti, školské rady, guvernéri, súkromní zamestnávatelia, by tak ochotne tlačili Američanov do akceptovania nebezpečných injekcií, aby si udržali svoje zamestnania, chodili do školy, išli večer von, a mohli cestovať, len za účelom, aby nechali zbohatnúť Pfizer, Modernu, a tých ostatných.

Existujú desaťtisícky doktorov, sestier, medických profesionálov, a vedcov, ktorí odmietajú aby ten Covid protokol bol vnútený Západným krajinám. Ich hlasy sú potláčané. Ich zamestnania a medické licencie sú v ohrození. Napriek tomu, že majú všetky fakty na svojej strane, sú ohrozovaní pre “Covid dezinformácie.”

8. Októbra 2021, som počul na NPR [National Public Radio] v prospech tej vakcinácie, ktorá, ako farmaceutické firmy samotné pripúšťajú, že nechráni dlhšie ako 6 mesiacov (ochrana denne klesá), propagandu takú nehoráznu, že by boli v úžase aj Stalin, Mao, a Hitler. NPR úmyselne zadržala pred poslucháčmi dokázané a etablované fakty,  že tá mRNA “vakcína” (1) je spojená s historicky najvyšším pomerom zdravotných poškodení a úmrtí, (2) produkuje varianty immúnne voči tej vakcíne, čím vyžaduje nekonečné preočkovania, a (3) vypína a ničí vašu prirodzenú imunitu, necháva vás doživotne závislých na Big Pharma.

Prečo National Public Radio zadržalo tieto známe informácie a účelovo sa zúčastnilo podvádzania svojich dôverčivých poslucháčov? Je možné, že slabomyseľná skupina v tom NPR sa všetci boja uraziť tých ktorí riadia tú Covid historku, a sú skutoční žurnalisti. NPR je vycvičené byť hlásnikmi darcov (financujúcich rádio), a ja podozrievam, že si bezpečne môžete staviť život, že Big Pharma, nepriamo, ak nie priamo, kúpila reportovanie NPR. Nanešťastie, Amerika nemá žiadne investigatívna médiá, aby sa na túto vec pozreli. 

Amerika je miesto, kde lži sú potvrdzované ako pravda takými ako CNN, MSNBC, NPR, New York Times, Washington Post, Associated Press, a obrovským množstvom  miest na Internete, financovaných Establishmentom, ktorý riadi naše názory a robí nás  impotentnými tým, že nás programuje lžami (impotentný je v angličtine všeobecný pojem).

Mnoho kníh, článkov, a filmov počas rokov predpovedalo, že triumf tajných agiend nad naivnými, dôverčivými a bezstarostnými národmi je osudom ľudstva. 

Sledujem ako sa to deje každý deň. Sú ľudia, zvlášť na Západe, príliš hlúpi a dôverčiví aby prežili?

Paul Craig Roberts, Gumshoe News

Ivan Hečko / Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: