K porozumeniu Čelovekom

Ľudské vlasy ako anténa a vysielač energie a informácií

Sayer Ji uskutočnil rozhovor s Karen Elkinsovou o nedávnych objavoch, ktoré ukazujú, že ľudské vlasy sú anténou aj vysielačom bioelektromagnetickej energie a informácií; objav potvrdzujúci múdrosť dávnych predkov: ľudské vlasy majú hlboké, ak nie „nadprirodzené“ schopnosti.

V priebehu mnohých rokov som premýšľal nad jedinečnou silou ľudských vlasov a konkrétnejšie nad úlohou melanínu, neobvyklej molekuly nachádzajúcej sa vo vysokých koncentráciách vo vlasoch, ktorej neuveriteľne jedinečné a silné vlastnosti boli v posledných rokoch predmetom rozsiahlych výskumov.

Keď som zostúpil do tejto výskumnej králičej nory, našiel som tiež dôkaz, že vlasový folikul je mini-orgán s dvadsiatimi rôznymi bunkovými typmi, vrátane pluripotentných kmeňových buniek, ktoré sú schopné diferenciácie do rôznych tkanív vrátane srdcových buniek, čo naznačuje, že folikuly vlasov poskytujú veľmi špeciálne a potenciálne regeneračné hniezda odolnosti buniek, ktorým veda ešte len začína rozumieť.

Nakoniec som počul o kontroverznom a údajne „odhalenom“ príbehu indiánov rozviedčikov, o ktorých sa verilo, že stratili svoje zdanlivo nadprirodzené sledovacie schopnosti po tom, ako boli počas vojny vo Vietname ostrihaní ako regrúti americkej armády.

Napriek námietkam som intuitívne cítil zmysel tohto konceptu, a tak som začal študovať biomedicínsku literatúru, aby som zistil, či existujú ďalšie dôkazy o tom, že vlasy sú zmyslovým orgánom a obsahujú určité „sily“, ako sa v starovekých kultúrach všeobecne verilo a v niektorých stále praktizujúcich duchovných sektách a začal som sa uberať týmto smerom, pričom som našiel množstvo štúdií, ktoré potvrdzujú zmyslové schopnosti ľudských vlasov. Tento citát z NEJM z roku 1999 napríklad obsahuje nasledujúcu pasáž:

“Vlasový folikul funguje ako zmyslový orgán a imunologický strážca pokožky. Vlasy detekujú mechanické podnety nad povrchom pokožky a najmenší ohyb vlasov aktivuje neuroreceptory vo folikule a prenáša dôležité senzorické informácie do nervového systému. Keď sa folikul otvorí, Langerhansove bunky detegujú povrchové patogény a aktivujú imunitný systém.”

Ale až keď som dostal od Karen Elkinsovej čerstvé a neskutočne dobre zdokumentované číslo časopisu «Science to Sage» s názvom „TAJOMSTVÁ V OBLASTI – BIOELEKTROMAGNETIZMU“, bol mi odhalený skutočný rozsah mimoriadnych vlastností a možností ľudských vlasov.

V skutočnosti v tejto záležitosti, ktorú môžete študovať, máme celú škálu dôkazov potvrdzujúcich, že vlasy sú skutočne prijímačom aj vysielačom bioelektromagnetickej energie a informácií!

Viac v rozhovore s Karen Elkinsovou vo videu v odkaze:

https://www.greenmedinfo.com/blog/secrets-field-human-hair-antenna-transmitter-energy-and-information3

https://sciencetosagemagazine.com/secrets-in-the-field-bioelectromagnetic/

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: