K porozumeniu Čelovekom

Matematik Kollár straší ľudí príchodom tretej vlny koronavírusu: „Ľudia budú zomierať v nemocniciach!“

Richard Kollár tvrdí, že je len otázkou času, kedy príde tretia vlna pandémie koronavírusu. 

Nie je otázka, či tretia vlna pandémie koronavírusu príde, ale kedy sa tak stane. Na svojom profile na sociálnej sieti na túto skutočnosť upozornil matematik Richard Kollár, ktorého predikcie sa už počas pandémie viackrát naplnili. 
 
„Začiatkom septembra otvoríme školy. Budú mítingy. Bude návšteva pápeža, bude návrat do pracovných kolektívov, budú internáty. Bude večer chladnejšie a v krčmách a baroch sa bude sedieť vnútri,“ konštatuje Kollár. Všetky tieto faktory podľa neho výraznou mierou prispejú k tomu, že tretia vlna udrie. 
 
Najprv to pocítia mladšie ročníky, deti a študenti. „Vlna príde. Budú to na začiatku najmä deti a mladí. Počty infikovaných detegovaných testami budú asi porovnateľné s predchádzajúcou vlnou, ak nie aj vyššie. Budeme sa však utešovať, že v nemocniciach nič nevidíme. Že sa vlastne nič nedeje. Ale príde aj to, len to bude trvať dlhšie. Október zrejme prinesie asi aj návrat červených nemocníc. A bude sa v nich samozrejme aj zomierať. A nie jeden za týždeň ako teraz v lete,“ odhaduje matematik. 

„A tam, kde bola minulá vlna menšia a aj kvôli tomu sa ľudia neočkovali, tak tam môže byť paseka. A cez paseku lockdown, ktorý síce nikoho neochráni pred infikovaním, len posunie ich infikovanie na neskôr. Bude to však lockdown nevyhnutný, aby ste sa dostali do nemocnice aspoň po dopravnej nehode,“ dodáva Kollár.

Myslí si, že preplnené nemocnice prídu až s odstupom času. V októbri očakáva návrat tzv. červených nemocníc, ktoré budú mať oddelenia vyčlenené výhradne pre covid pozitívnych pacientov, a taktiež očakáva ďalšiu vlnu veľkého počtu obetí. Richard Kollár predpokladá, že aj keď kolektívnu imunitu nedosiahneme očkovaním, zrejme sa nám to do Vianoc podarí premorením. 
 
„Zostáva veriť, že dominantným variantom sa nestane niečo oveľa horšie ako delta,“ konštatuje odborník. 

Matematik Richard Kollár v januári 2021 moderoval šokujúcu debatu tzv. odborníkov, ktorá svojim charakterom niesla všetky znaky trestného činu apartheidu a diskriminácie skupiny osôb, ako aj z prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. „Vedec“ Pavol Čekan sa v nej okrem iného tešil, že odporcovia vakcín budú dávaní „dole“ z internetu a z bežného života a nútení chodiť v rúškach a na testy, ktoré jeho firma vyrába.

Ďalšími účastníkmi diskusie, ktorí sa na šokujúcich slovách Pavla Čekana zjavne bavili, boli nasledovné tzv. vedecké kapacity: doc. MUDr. Alexandra Bražinová, PhD. , MPH., Pavol Čekan, PhD., RNDr. Boris Klempa, DrSc.,  PhD., doc. MUDr. Peter Sabakaa MUDr. Peter Visolajský.

Zdroj: refresher.sk / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: