Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Mazurek: Očkovací fašizmus vo väzniciach! Vláda chce nátlakom nútiť väzňov dať sa očkovať. Za každú cenu

Na neuveriteľnú skutočnosť upozornil poslanec Milan Mazurek. Na svetlo sveta vyplával nehorázny dokument. Generálny riaditeľ ZVJS dokonca navrhuje, aby sa na očkovanie prihliadalo ako na dôležitý faktor „dobrého správania“, keď väzeň žiada o podmienečné prepustenie.

Milan Mazurek upozornil na aktivity, ktoré nazval očkovacím fašizmom.

„Dostal sa mi do rúk list Róberta Mudrončeka, generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže, ktorý zaslal všetkým riaditeľom väzníc s cieľom nastaviť pravidlá pre členov zboru, ako aj väznené osoby tak, aby bolo výhodnejšie sa zaočkovať. Samozrejme, diskrimináciou nezaočkovaných osôb! Absolútny fašizmus, prichádzajúci priamo z ministerstva, teda z Kolíkovej kancelárie,“ popisuje poslanec.

„V liste riaditeľom napríklad odporúča: dávať vyššie osobné odmeny zaočkovaným príslušníkom ZVJS, zakázať väzňom, ktorí sa nezaočkujú účasť na športových a spoločenských podujatiach, zaočkovaným väzňom udeľovať viac vychádzok mimo ústav či povoliť osobné kontaktné návštevy len očkovaným väzňom,“ upozornil Mazurek. Dokument, z ktorého cituje, pripojil aj k svojmu príspevku vo forme kópie.

Z dokumentu s názvom Odporúčania na zvýšenie záujmu o očkovanie je cítiť zúfalstvo kompetentných, ktorí očividne dostali zadania „zhora“. Aké? Vymyslieť a predostrieť akékoľvek spôsoby ako donútiť občanov do poskytnutia svojho vlastného tela pre experiment s vakcínou. A riaditelia všakovakých inštitúcií sa neštítia ničoho. Sú pripravení zneužiť napríklad aj situáciu, v akej sa nachádzajú väzni – a pod vyhrážkami odopretia im kontaktu s príbuznými či oddialenia dosiahnutia slobody ich k očkovaniu prinútiť.

Mazurek upozornil aj na to, že v dokumente sa píše, že sa má prihliadať na očkovanie ako na dôležitý faktor „dobrého správania“ napríklad pri posudku väzňa, ktorý žiada o podmienečné prepustenie. Aj toto je jeden z návrhov pána riaditeľa Mudrončeka.

„Tento štát sa načisto zbláznil a fašizmus chorej Matovičovo-Hegerovej vlády skrátka musí skončiť! Slováci musia ísť do ulíc bojovať za svoje práva. Na obrovskom proteste 1. 9. 2021!“ uzavrel príspevok Milan Mazurek.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: