K porozumeniu Čelovekom

Mechanizmus poškodení mRNA vakcínami, Dr. Hoffe

Pôvodný názov článku je „Dr. Charles Hoffe rozpráva o mikroskopických krvných zrazeninách v mozgu, srdci a pľúcach“.

Sú to tie spike proteíny vo vakcinačných injekciách, ktoré sú určené na masové reprodukovanie sa v telách vakcinovaných ľudí, čo je príčinou krvných zrazenín? Je to to, čo spôsobuje nepriaznivé dôsledky u nie menej ako 60% zaočkovaných ľudí?

Dr Hoffe , ktorý je praktickým lekárom v mestečku Lytton, BC, Kanada, vysvetľuje:

Prepis z videa Dr. Hoffeho od pána menom John O’Sullivan, PSI:

“Teraz vieme, že len 25 percent z ‘vakcíny’ vstrieknutej do ramena človeka naozaj ostáva v ramene. Tých ostatných 75 percent je pozbierané vaším lymfatickým systémom a doslova odovzdané do vášho krvného obehu, takže tie maličké balíčky  messenger RNA, a mimochodom, v jedinej dávke Moderna ‘vakcíny’ je doslova 40 trilión mRNA molekúl. Tieto balíčky sú vytvorené tak, aby boli absorbované do vaších buniek. Ale jediné miesto kde môžu byť absorbované je okolie vaších krvných ciev a miesto kde môžu byť absorbované je sieť kapilár – tie najjemnejšie krvné cievy, kde krv prúdi priamo dolu, a kde sa vypúšťajú gény. Vaše telo sa potom pustí do práce a číta, a následne vyrába, trilióny a trilióny týchto spike proteínov. Každý gén dokáže vyrobiť veľa, veľa spike proteínov. Telo potom zistí, že toto sú cudzie telesá, a tak vytvorí protilátky – antibodies – proti nim, takže vy ste potom chránený proti COVIDu. To je základná myšlienka.

“Ale tu prichádza ten problém. V coronavíruse sa ten spike proteín stane súčasťou  virálnej kapsule. Inými slovami, stane sa súčasťou bunkovej steny okolo toho vírusu.   Ale nie je vo víruse. Je vo vaších bunkách. Takže sa stane súčasťou bunkovej steny vášho vaskulárneho endothelia (výstielka ciev). To znamená, že tieto bunky, ktoré vystielajú vaše krvné cievy, a mali by byť hladké, aby vaša krv tiekla hladko, teraz majú tie maličké špicaté kúsky čo tam trčia.”

Dr Hoffe pokračuje:

“Takže je absolútne neodvratné, že vzniknú krvné zrazeniny, pretože vaše krvné doštičky obiehajú vo vašich cievach, a účelom krvných doštičiek je identifikovať poškodené cievy a zastaviť krvácanie. Takže, keď krvná doštička prechádza cez kapiláru, zrazu narazí na všetky tieto COVID špice a absolútne nevyhnutne sa vytvoria krvné zrazeniny, ktoré zablokujú tú cievu. 

“Takže preto, tieto spike proteíny  – dá sa to vlastne očakávať – spôsobia krvné zrazeniny.  Sú vo vašich cievach (ak ste vakcinovaní mRNA ‘vakcínou’), takže je to zaručené – guaranteed. Dr Bahrdi mi potom povedal, že existuje spôsob ktorým sa to dá dokázať, a to krvný test s názvom a D-dimer blood test .

“Tie krvné zrazeniny o ktorých počúvame, a o ktorých médiá tvrdia že sú veľmi zriedkavé, sú tie veľké krvné zrazeniny, čo sú tie, čo spôsobujú porážky, a vidno ich na CT, MR, atď. Tie zrazeniny o ktorých hovorím tu, sú mikroscopické, a príliš malé na to, aby sa našli akýmkoľvek snímkovaním (scan). Teda sa dajú zistiť len použitím D-dimer testu.”

Dr Hoffe vysvetľuje, že vykonával D-dimer testy na svojích pacientoch ktorí boli mRNA ‘vakcinovaní’ a znepokojujúco identifikoval, že 62 percent z nich malo tieto mikroskopické krvné zrazeniny.

Títo ľudia vôbec netušia – have no idea – že by vôbec mali takéto  mikroscopické krvné zrazeniny. A najalarmujúcejšia časť tohto celého je, že existujú niektoré časti tela, ako je mozog, miecha, srdce, a pľúca, ktoré sa nedokážu regenerovať. Keď ich poškodia krvné zrazeniny, sú poškodené trvale.

Výsledok je, hovorí Dr Hoffe, že títo pacienti trpia tým, čo sa volá Reduced Effort Tolerance (RET) – znížená tolerancia námahy, čo znamená, že sa oveľa ľahšie zadýchavajú ako predtým (than they used to – doslova ako boli navyknutí). Je to tým, že krvné cievy v ich pľúcach sú teraz blokované. Následne, toto spôsobuje, že srdce potrebuje tvrdšie pracovať, pokúšajúc sa udržať obeh proti oveľa väčšiemu odporu ako tlačí krv cez vaše pľúca.

Toto sa nazýva „pulmonary artery hypertension“ – vysoký krvný tlak v pľúcach, pretože krv sa jednoducho nemôže účinne dostať cez pľúca. Ľudia s týmto problémom obvykle zomrú na zlyhanie srdca v priebehu niekoľkých rokov.

Na záver Dr Hoffe lamentuje:

“Tieto injekcie spôsobujú obrovské škody, a to najhoršie ešte len príde.”Keďže mestečko Lytton, kde Dr. Hoffe bol lekárom, bolo úplne zničené požiarom v rámci vlny horúčav, nemôžeme asi v blízkej dobe čakať od neho ďalšie príspevky. 

Gumshoe News, spracované editorom na základe podkladov od Dr. Hoffeho.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: