K porozumeniu Čelovekom

MEDZINÁRODNÉMU TRESTNÉMU SÚDU BOLI PREDLOŽENÉ NOVÉ DÔKAZY O COVIDOVEJ GENOCÍDE

Právnikmi z niekoľkých krajín boli Medzinárodnému súdnemu dvoru v Haagu predložené nové dôkazy, vrátane miestoprísažných vyhlásení odborníkov ako profesor Luc A. Montagnier.

Podanie obviňuje vlády na celom svete a ich poradcov zo spoluúčasti na genocíde, zločinoch proti ľudskosti a porušovania Norimberského kódexu.

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumová podali ešte v apríli 2021 na Medzinárodný súdny dvor v Haagu 27-stranovú „Žiadosť o prešetrenie“, obviňujúcu vládu Veľkej Británie a jej poradcov zo spoluúčasti na zločinoch proti ľudskosti v mene ochorenia Covid-19.

Dňa 28. apríla 2021 dostali tieto dve právničky od Medzinárodného trestného súdu formálne potvrdenie a pridelené číslo prípadu – ´141/21´.

Odvtedy dvojica zbierala nové dôkazy pre použitie vo svojom podaní a nadviazali styky s právnikmi a výskumnými vedcami z celého sveta.

Nová tlačová správa, uverejnená 17. augusta, potvrdzuje, že obe právnčky dostali prísažné vyhlásenia od popredného výskumného vedca a nukleárneho kardiológa Dr. Richarda Fleminga, nositeľa Nobelovej ceny profesora Luca A. Montagniera a Dr. Kevina W. McCaima, neurovedca a odborníka na nervové ochorenia.

Profesor Luc A. Montagnier, ktorý za svoju prácu o HIV víruse získal Nobelovu cenu, v apríli 2020 tvrdil, že je presvedčený, že nový koronavírus bol vytvorený v laboratóriu.

V máji 2021 potom expert na virológiu vyhlásil, že „hromadné očkovanie je tak vedecký, ako aj medicínsky omyl. Je to neakceptovateľná chyba. Učebnice dejepisu to dokážu, pretože práve očkovanie vytvára nové varianty vírusu.“

Čo hovoria nové dôkazy

Na Medzinárodný trestný súd bolo podané aj nové podanie z dôvodu obrovského množstva nových dôkazov a informácií, ktoré vyšli najavo v posledných niekoľkých mesiacoch.

Právničky hovoria, že majú teraz presvedčivé dôkazy o tom, že „vírus SARS-CoV-2 a „vakcíny“ proti ochoreniu Covid-19 sú zámerne zostrojené biologické zbrane, ktoré boli v dvoch fázach vypustené na nič netušiace národy sveta“.

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumová tiež potvrdili, že sa k nim teraz pridávajú právnici z Francúzska, Českej republiky a Slovenska, ktorí podali na Medzinárodný trestný súd podobné Žiadosti o prešetrenie.

Z tohto dôvodu bol 12. augusta 2021 Medzinárodnému trestnému súdu zaslaný list požadujúci, aby im všetkým bolo umožnené podanie spojenej žaloby a tiež podanie predbežných dôkazov k obvineniam, všeobecne známym všetkým na svete a požadujúce právo na žaloby špecifické pre jednotlivé krajiny, tiež vyšetrované Medzinárodným trestným súdom.

Genocída starých ľudí v starobincoch vo Veľkej Británii

Jednou žiadosťou, špecifickou pre Spojené kráľovstvo, je preskúmanie genocídy starých a zraniteľných ľudí, ku ktorej dochádzalo v domovoch opatrovateľskej starostlivosti a v nemocniciach nevhodným podávaním liekov midazolamu a morfia.

Teraz bolo uzavreté aj ďalšie vyšetrovanie, špecifické pre tento problém a bude pokračovať súkromné trestné stíhanie proti vláde Veľkej Británie, Mattovi Hancockovi, Chrisovi Whittymu a ďalším, ak tím právnikov a expertov, vedúci vyšetrovanie, nedostane uspokojivé odpovede na obsiahle otázky, ktoré boli vyššie menovaným zaslané otvoreným listom 17. augusta 2021.

Kdežto v spojenej žalobe právnikov niekoľkých krajín títo požadovali okamžité zastavenie celého očkovacieho programu Covid-19 a ukončenie testovania asymptomatických ľudí.

Právnici hovoria, že teraz dychtivo očakávajú rozhodnutie Medzinárodného súdneho dvora, či dovolí podanie spojenej žaloby niekoľkých krajín a prijme Žiadosť na prešetrenie.

Potreba urýchleného prešetrenia podania

Medzinárodnému trestnému súdu dali právnici jasne najavo, že z dôvodu eskalujúceho medicínskeho apartheidu, straty osobných slobôd a práv a stále sa zvyšujúceho, veľmi vysokého počtu úmrtí a závažných nežiaducich udalostí, ktoré utrpeli príjemcovia vakcín na Covid-19, existuje naliehavá potreba, aby Súd konal rýchlo a bez ďalšieho odkladu.

Za týmto účelom požiadali právnici o čo možno najskoršie stretnutie v Haagu.

Vznikla dokonca medzinárodná petícia vyzývajúca k urýchlenemu prešetreniu tohto podania, aby sa zastavilo ďalšie páchanie zločinov proti ľudskosti zo strany vlád. Petíciu nájdete a elektronicky podpísať môžete TU.

Nakoľko ide o medzinárodnú petíciu, je publikovaná v angličtine. Doteraz ju podporilo takmer 35000 ľudí z vyše 100 krajín sveta. Pridajte sa!

Záver

Právničky Melinda C. Mayneová a Kaira S. McCallumové potvrdili, že pri čakaní na odpoveď diskutujú s právnikmi v ďalších krajinách, ktoré ešte nepodali svoje individuálne Žiadosti na Medzinárodný trestný súd, no naznačujú, že by sa k nim pripojili a že len čo budú mať ďalšie správy, podajú aktuálne informácie.

Veríme, že súd čoskoro rozhodne a zastaví túto bohapustú celosvetovú genocídu a páchanie zločinov proti ľudskosti. A samozrejme, následne začne trestné stíhanie páchateľov.

badatel

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: