Mesík: Žatvou korupčno-plagiátorskej vlády je najväčší masaker Slovákov od druhej svetovej

Bojovníkom za používanie Ivermectinu v počiatočnom štádiu Covid-19 je Juraj Mesík. Lekár a analytik globálnych rizík v statuse na sociálnej sieti kritizuje vládu za to, že namiesto účinného lieku, používala prípravok s minimálnymi výsledkami.

Ľudia a krátka pamäť

Remdesivir verzus Ivermectin. Alebo liek za ťažké tisíce verzus liek za pár drobných. Aj tak by sa dal nazvať súboj dvoch liekov, ktoré zvykol porovnávať Juraj Mesík. A kým ten prvý nemal takmer žiadne výsledky, po tom druhom zostali tisícky vyliečených ľudí.

„Ľudia ochotne zabúdajú – najmä ak sú obyčajní, solidárni, z ´rodiny´ a za ľudí. Takže malé pripomenutie,“ píše Mesík na úvod statusu, ktorý sa odporcom Ivermectinu rozhodne ľahko čítať nebude.

26. októbra 2020 sme mali 165 obetí Covidu, teraz ich je 11 531!

„Dnes je to práve šesť mesiacov, čo 26. 10. 2020 Matovičova prvá vláda uverejnila dokument Terapeutický manažment pacientov s COVID-19. V ňom prikázala ambulantným lekárom Covid neliečiť a po hospitalizácii do nich pumpovať Remdesivir po 2 100 eur,“ konštatuje Mesík.

A dodáva: „Už 19. 10. pritom prestížny British Medical Journal priniesiol výsledky WHO solidarity trial s jednoznačným názvom Covid-19: Remdesivir has little or no impact on survival, WHO trial shows, ktorý jednoznačne potvrdil výsledky práce Wanga et all. uverejnenej v The Lancet 29. apríla 2020, ktoré už vtedy jasne konštatovali, že Remdesivir Covid nelieči.“

„Autori Terapeutického manažmentu o týchto prácach nemohli nevedieť. Trúfam si tipovať, že tak úplne tupí nie sú ani karpatskí profesori. Žatvou korupčno-plagiátorskej vlády sa v uplynulých šiestich mesiacoch stal najväčší masaker obyvateľov Slovenska od druhej svetovej vojny: 26. októbra 2020 sme mali na Slovensku oficiálne 165 obetí Covidu, dnes, 26. 4. 2021, ich je oficiálne 11 531,“ uzatvára status Juraj Mesík.

zdroj: hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov