K porozumeniu Čelovekom

Minister obrany je šokovaný zo správania generálneho prokurátora! To vážne?

Žilinka znevážil status generálneho prokurátora! O Žilinkovi vážne pochybujem, na vláde sme boli šokovaní z jeho správania. Povedal minister obrany Jaroslav Naď o postoji generálneho prokurátora k obrannej dohode s USA.  

V rozhovore pre denník SME vyjadril aj svoj nesúhlas s návštevou Žilinku Ruska.

Každý, kto s Naďom nesúhlasí….

“Podľa mňa sa s niekým dohodol, že to ide urobiť. Zároveň je fakt zaujímavé, že do Ruska naozaj išiel, podľa mňa to bolo absolútne previazané,” hovorí minister obrany Jaroslav Naď o kritike generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Ten sa rozhodol skritizovať obrannú dohodu s USA a odcestoval do Ruska na 300. výročie ruskej prokuratúry.

“Robil to preto, aby si pripravil pôdu na svoju cestu do Ruska. Absolútne o tom nepochybujem. Aby ho v Rusku prijali, poslal signál, že on je proti Američanom,” konštatuje Naď na margo pripomienok, ktoré mala GP SR k nedávno podpísanej dohode medzi Slovenskom a USA.

Návšteva Ruska? Šokujúce!

“Prišlo mi to absurdné, som veľmi zvedavý, koľko prokurátorov z EÚ sa zúčastní na tej aktivite, keďže som počul veľmi jasné stanoviská viacerých krajín, že tam nejdú,” pokračuje minister.

Nakoniec ale Naď usúdil, že generálny prokurátor za vlastné konanie zodpovedá sám. “Ale dobre. Nech ide, kam chce, nech si robí, čo chce, on si za to zodpovedá, ale nech sa nestará do vecí, do ktorých ho nič nie je. A pri všetkej úcte, nielen, že obsahovo netrafil, ale keď už mal tú potrebu, mal to urobiť štandardným spôsobom a neriešiť to cez Facebook. To je jasné politikárčenie,” rozčuľuje sa nad formu Žilinkovej komunikácie.

Je z toho šokovaný

“Viete, ja nerobím závery na základe čiastkových vecí, ale za ten rok už mám vážnu pochybnosť. Začalo sa to vyslovene ututlaním kauzy Vietnamec, pokračovalo katastrofálnou komunikáciou s poslancami, zneužívaním inštitútu 363 a teraz toto? Ja som z toho prekvapený. Žilinku som zažil viackrát aj na rokovaniach vlády, kde bola vláda šokovaná jeho mierou arogancie. Verím, že sa trocha ukľudní a pochopí ústavné rámce svojej funkcie. Zatiaľ tam vidím strašne veľa politikárčenia,” uzavrel Naď.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: