K porozumeniu Čelovekom

MORÁLNE ODEVY

V minulosti ženy, najmä tie, ktoré patrili do vyšších vrstiev, vždy nosili oblečenie, ktoré nebolo vyššie ako po členky. Prečo? Pretože od členkov po kolená existujú dôležité body zodpovedné za genetiku ženského rodu.

Aby sa zvedavé oči nedotýkali týchto bodov, aby táto vonkajšia energia, ktorá môže byť často negatívna, nemohla ovplyvniť zdravie potomkov, zakrývali si nohy, ako aj zadnú časť hlavy a krku.

Ak má dievča oblečené nohavice, je veľmi dôležité, aby boli dolné čakry (v oblasti genitálií) uzavreté. To znamená, že v žiadnom prípade by nemali byť obtiahnuté a vystavené, musia byť prekryté dlhými blúzkami alebo tunikami. V opačnom prípade ju zvedavé pohľady na genitálie, boky veľmi pripravujú o energiu – vitalitu.

Nohavice nie sú pre ženy. Myslím si, že ženy skutočne nepotrebujú mužské energie! Sukne a šaty, to je všetko. A pod kolená. Pretože kolená sú rovnako ako lakte zodpovedné za celé generácie …

 Vzory na látkach 

Je veľmi dôležité pochopiť vzory látok, z ktorých je oblečenie šité. Ak je človek oblečený v oblečení vyrobenom z látky s pruhmi, štvorcami, obdĺžnikmi, malými bodkami rôznych veľkostí a prerušovanými čiarami, tieto vzory tiež negatívne ovplyvňujú vedomie ľudí, ktorí človeka v takomto oblečení vidia, a majú zlý vplyv aj na samotného človeka. Prečo?

Neprirodzené vzory môžu dráždiť naše oči. Ak chcete urobiť dobrý dojem, je lepšie nenosiť oblečenie s takýmito vzormi, pretože na podvedomej úrovni nebudete dobre prijatí.

ALE to neplatí pre tradičné národné kresby, aj keď sú tu priame čiary, pretože národné odevy sú energeticky chránené. Takéto oblečenie ovplyvňuje tých, ktorí ho vidia, aj tých, ktorí ho nosia.

Energia žien je od prírody prirodzene hladká, hebká, jemná a aby sa to zdôraznilo, žene sa odporúča nosiť vhodné farby a vzory – hladké, hebké, splývavé, ľahké …

Pre ženu sú priaznivé jemné farby, farebné vzory ako napríklad kvety. Jedným z najpriaznivejších vzorov je takzvaná „uhorka“, alebo “persley” ktorá chráni, obnovuje ženskú energiu a priťahuje pohodu.

s ľúbosťou Diana Lyubava Slovienska

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: