K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Bukovský: Vláda sklamala a bez hanby zavádza občanov Slovenska. 90-dňový núdzový stav je prejavom jej strachu z reakcie verejnosti na to, čo v našom štáte ďalej páchajú!

Eduard Heger alebo zámerne klame, straší a stigmatizuje polovicu obyvateľov SR alebo nevie, o čom hovorí, komentuje MUDr. Igor Bukovský, PhD. slová premiéra, ktorý v súvislosti s núdzovým stavom a lockdownom hádže vinu na nezaočkovaných!

Vláda SR sklamala a bez hanby zavádza občanov SR

„Všetci doplácame na tých, ktorí odmietajú očkovanie,“ uviedol predseda vlády SR Eduard Heger na tlačovej konferencii, na ktorej oznámil rozhodnutie vlády uvaliť na Slovensko ďalší vedecky nepodložený a právne neprimeraný „lockdown“ a núdzový stav.

Eduard Heger alebo zámerne klame, straší a stigmatizuje polovicu obyvateľov SR alebo nevie, o čom hovorí. Dôkazom je napríklad analýza vedca z Harvardovej analýzy, ktorá je dobre známa aj slovenskej verejnosti, pretože o nej informovali aj slovenské médiá.

Podľa tejto analýzy dát ani vysoká zaočkovanosť nespomalila šírenie ochorenia, dokonca bol pozorovaný trend, že krajiny/oblasti s vysokou zaočkovanosťou majú vyšší počet „pozitívnych výsledkov PCR testu“ na milión obyvateľov ako krajiny/oblasti s nízkou zaočkovanosťou.

Navyše, v odbornom článku autori uvádzajú nasledovné varovanie: “…pri snahe zvýšiť zaočkovanosť by sa mali oficiálne úrady vyvarovať stigmatizácie nezaočkovaných, ktorá môže spôsobiť viac škôd než úžitku.”

Avšak dávno predtým, ešte 6. augusta 2021, americké CDC (obdoba Úradu verejného zdravotníctva) slovami jeho riaditeľky Dr. Rochelle Walenskej na základe svojej vlastnej štúdie priznalo, že vakcína proti COVID-19 NEZABRÁNI prenosu vírusu SARS-CoV-2 a vzniku ochorenia. Každý, kto od 6. augusta 2021 tvrdí opak, šíri veľmi nebezpečné nevedecké hoaxy.

A každý, kto zo šírenia vírusu a ochorenia viní výlučne alebo takmer výlučne neočkovaných ľudí, nepozná alebo zámerne prekrúca aktuálne dostupné informácie.

Som hlboko presvedčený, že za súčasnú situáciu v slovenských nemocniciach nie sú zodpovední „iba“ neočkovaní ľudia, ako sa to pokúša verejnosti vnútiť vláda SR, prezidentka SR a väčšina médií. Toto tvrdenie je v rozpore so súčasným vedeckým poznaním, logikou a medicínskymi postupmi.

Podľa mňa máme preplnené nemocnice a ich zamestnancov na pokraji zrútenia z tých istých dôvodov ako od novembra 2020 do marca 2021:

• zanedbaná prevencia 

• nič z toho, čo sa malo a mohlo urobiť od marca 2020, sa neurobilo!

• imunita ľudí oslabená dlhodobým psychickým stresom a rozvratom života

• zanedbaná primárna starostlivosť 

• mnohí praktickí lekári neposkytujú primeranú zdravotnú starostlivosť = veľa pacientov bez liečby zbytočne skončí v nemocnici

• zanedbaná príprava: 

• praktickí lekári nemajú potrebné kvalifikované usmernenia na liečbu ľahkých a stredne ťažkých stavov 

• máme vyše 1500 ventilátorov, ale v nemocniciach ich nemá kto obsluhovať 

• od februára 2021 do novembra 2021 klesol počet lôžok s umelou ventiláciou z 394 na 278! 

• pritom ešte v marci 2020 MZ SR tvrdilo, že BEZ obmedzenia ostatnej zdravotnej starostlivosti dokáže poskytnúť umelú pľúcnu ventiláciu 550 pacientom:

• zničená dôvera verejnosti: hoci sa vláda správa ku občanom SR ako ich dráb, nemá žiadny rešpekt a je väčšine slušných a múdrych ľudí iba na posmech – a na zlosť.

Zákaz vychádzania, likvidačné obmedzenie podnikania, zatvorené športoviská, detské kútiky, divadlá, kiná, reštaurácie, hotely a ostatné vedecky nepodložené a málo efektívne opatrenia sú len ďalším maskovaním vládneho chaosu, nekompetencie a zlyhania. 

A nový 90-dňový núdzový stav je prejavom ich strachu z reakcie verejnosti na to, čo v našom štáte ďalej páchajú.

Vy ešte stále veríte, že tu ide hlavne o zdravie?

Zdroj: Facebook Dr. Igor Bukovský

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: