K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Mesík: Za jasania a radostného pritakávania kontrahovaných médií sa nám tu rozbieha nová fáza drancovania štátnych financií v podaní korupčno-plagiátorskej vlády

Nový kšeft sa volá molnupiravir. A servilní podvodníčkovia a zväzáci jasajú a tliachajú – “prvá tabletka, ktorá pomáha…“, píše vo svojom príspevku analytik globálnych trendov a rizík MUDr. Juraj Mesík.

Za jasania a radostného pritakávania kontrahovaných médií sa nám tu rozbieha nová fáza drancovania štátnych financií v podaní korupčno-plagiátorskej vlády. Kšeftári sú opäť vo svojom živle – ako pri meganákupoch špajdlí do nosohltanov, remdesiviru, dávok vírusovej mRNA, monoklonálnych protilátok. Nový kšeft sa volá molnupiravir. A servilní podvodníčkovia a zväzáci jasajú a tliachajú – “prvá tabletka, ktorá pomáha…” – viď dole 

Molnupiravir – nový, teda len minimálne otestovaný liek od Mercku – stojí v EÚ podľa správ z tlače 700 eur jedno balenie. Takže pri nákupe 70 000 balení hovoríme o kšeftíku za zhruba 49 miliónov eur len na prťavom Slovensku! To sa absolútne oplatilo najať politikov a novinárov celého sveta, aby zakázali používanie Ivermektínu, ako hrob mlčali o zinku, vitamíne D a jeho derivátoch, melatoníne etc. a tliachali o zvýšených hepatálnych testoch, konskom odčervovači a podobne. Všetko, len aby sa masy ľudí nedostali k včasnej, účinnej, bezpečnej a lacnej liečbe.

Vitamín D aj zinok sú síce v terapii covidu rovnako účinné ako molnupiravir (ak máme veriť biednym piatim štúdiám) – a IVM a melatonin oveľa účinnejší – a všetky sú nepochybne aj oveľa bezpečnejšie – ale ako má veľký farmabiznis a štátni kšeftári zbohatnúť na látkach čo stoja po jednom eure?

K tabuľke:

V 1. stĺpci je meno prípravku,

v 2. stĺpci miera zlepšenia podľa štúdií v %,

v 3. počet vedeckých prác (takže o vitamíne D ich hodnotili 53, o zinku 20 – o 700 x drahšom molnupiravire celých 5),

v 4. stĺpci počet pacientov v štúdiách ( vitamín D 66 000, zinok 50 000 – molnupiravir 2000 – takže o jeho nežiadúcich účinkoch vieme zaručene len úplné minimum)

a v 5. stĺpci cena za jednu kúru

A jasot kontrahovanej tlače:

“Dušan Mikušovič – Slovensko kúpi 70-tisíc balení molnupiraviru, prvej tabletky, ktorá pomáha pri liečbe covidu”

Infektológ Peter Sabaka víta nákup molnupiraviru na liečbu covidu, ktorý sa podáva v kapsulách. „Je lacnejší ako monoklonálne protilátky a je mimoriadne účinný v prevencii ťažkého priebehu hospitalizácie a smrti. Ak sa nasadí počas prvých piatich dní od nástupu symptómov, tak o 50 % znižuje riziko, že človek bude potrebovať nemocnicu.“

George Orwell by mal z propagandistov vládnej tlače veľkú radosť

V zemi, v ktorej sa hrubé štátne násilie a orgie propagandy premenujú na “záujem”, sa otroctvo stáva slobodou, vojna proti vlastnému národu mierom, a záplava lží pravdou. 1984 ako vyšitý.

Všetkým tým, čo podľahli vládnemu nátlaku želám čo najmenšie následky – a, so železnou zákonitosťou, šťastnú druhú, tretiu a ďalšie dávky. Každý je strojcom vlastného šťastia, každý nesie zodpovednosť za vlastný život – za nikoho ju neponesie žiadna vláda.

Z K-tlače:

” Záujem o očkovanie citeľne rastie, podľa predbežných údajov podali minulý týždeň 44-tisíc prvých dávok vakcíny proti covidu. Týždeň predtým 33-tisíc. Pritom v októbri bolo tempo očkovania len asi 12-tisíc dávok za týždeň…”

Zdroj: Facebook Juraj Mesík / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: