K porozumeniu Čelovekom

Musíte svojmu organizmu veriť, a potom vám otvorí úžasné možnosti

Všetky naše znalosti o našom organizme, ktoré získavame zo súčasného vzdelávania (vrátane lekárov), sú zamerané na pochopenie nášho organizmu ako niečoho nedokončeného, ​​nedokonalého, ktoré na prežitie potrebuje vakcíny. Potrebuje syntetické poľnohospodárstvo, lieky, ktoré nemajú nič spoločné s procesmi nášho organizmu, aby udržali jeho normálne fungovanie.

Má nepotrebné a nie veľmi dôležité orgány, ktoré je možné odstrániť: apendicitída, mandle, žlčník atď. Veľmi často nás podrazia naše gény, ktoré mutujú a vytvárajú vážne choroby, akými sú autizmus a detská onkológia. Pri chorobách dospelých je často obviňovaná aj dedičnosť, t.j. gény alebo ich mutácie.

To všetko sa robí s cieľom naprogramovať ľuďom do hláv vedomie menejcennosti a slabosti tela, ako aj neschopnosť ovplyvniť jeho stav a liečiť vážne choroby. To všetko sa robí aj preto, aby sme si mysleli, že nás môže vyliečiť iba medicína so svojimi „vedeckými úspechmi“.

Takýto stav vecí, ktorý je na nás nanútený, je najzákladnejším podvodom, na ktorom existuje mnoho ďalších úrovní klamstiev.

Čo je potom náš organizmus? A on v skutočnosti nie je ničím iným ako božským a najdokonalejším stvorením. Všetko, čo sa deje v našom organizme, je zamerané iba na obnovu a/alebo prispôsobenie sa. Všetko, čo podnikne, má iba pozitívny vektor. Nikdy nič neurobí a nikdy nás (seba) nezničí (medicínou vysvetlenie vážnych chorôb).

Tu je len niekoľko príkladov božsky vysokej úrovne nášho organizmu a jeho super schopností. Vďaka výskumu Louisa Kervrana (60. roky) a Vladimíra Vysockého (90. roky) bolo možné potvrdiť to, čo predpokladali mnohí vedci 19. a 20. storočia (Louis Veckelin, William Prout, John Laves, Pierre Baranger atď.): Náš organizmus má schopnosť transmutácie – vytvárania jedného prvku z druhého. Napríklad pomocou studenej fúzie v mitochondriách je možné sodík premeniť na horčík, vápnik na draslík, mangán na železo atď. Na to potrebuje miliónkrát viac energie, ako mu dokážeme my, ako jednoduché pece spaľujúce kalórie (súčasné vedecké vysvetlenie zdroja energie nášho organizmu), poskytnúť.

Ukazuje sa, že naše mitochondrie sú schopné premieňať, ukladať a využívať ohromujúce množstvo energie. Podľa vedúceho vedca z oblasti mitochondrií Doglasa Wallaceho, každá mitochondria obsahuje vo svojom elektrickom poli 180 milivoltov energie. Ak vezmeme do úvahy, že v našom organizme je asi 100 kvadrilónov mitochondrií, celková energia všetkých mitochondrií v tele sa bude rovnať sile výboja blesku!

Solomon Goldfein identifikoval v našich bunkách 6 predpokladov, aby cyklotronový urýchľovač častíc transformoval jeden prvok na druhý. A nakoniec, Jack Kruse zistil, že nielen hmota môže vytvárať energiu v mitochondriách, ale obrovská energia v nich môže vytvárať hmotu.

Vzhľadom na to, že okolo nás nie je prázdnota, ale kvantové vákuum, v ktorom je nespočetné množstvo energie, dá sa predpokladať, že mitochondrie majú mechanizmus (hraničná voda), ktorý je schopný túto energiu prijať a transformovať.

Teraz si predstavte, že náš organizmus s takýmito schopnosťami je výsledkom náhodných mutácií počas miliónov rokov! Je to smiešne aj hlúpe. Pred nami skrývajú inteligentný dizajn nášho organizmu s nekonečnými možnosťami (ktoré sú úspešne potlačené pomocou súčasného vzdelávania, vakcín, liekov, jedla, otrávenia nášho okolitého prostredia a ekológie).

Ak to viete, chápete a akceptujete, potom sa zdajú smiešne hororové príbehy o módnej chorobe a zraniteľnosti nášho organizmu, príbehy o záchrannej vakcíne a zlyhaní našej imunity. Je to smiešne aj hlúpe. Nie je to tak, že by sme sa nebáli takýchto chorôb, ale sme schopní takých vecí, na ktoré náš pohľad na svet ešte nie je pripravený.

Musíte svojmu organizmu veriť, a potom vám otvorí úžasné možnosti. Je schopný vyliečiť akúkoľvek chorobu v akejkoľvek fáze, ak odstránite jej príčiny a vytvoríte pre ňu potrebné podmienky. Nazval by som to pravidlom Boha. Jedinou výnimkou z tohto pravidla je trauma nezlučiteľná so životom (ktorá je často spôsobená medicínskou liečbou).

Vďaka znalosti skutočných schopností nášho organizmu a vytvoreniu nevyhnutných podmienok na ich implementáciu (t.j. vylúčenie a ochrana pred škodlivými faktormi uvedenými vyššie) sa staneme nezraniteľnými voči intrigám parazitov tohto sveta.

Boris Grinblat

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: