K porozumeniu Čelovekom

Na zamyslenie: Pripravuje sa v Nemecku a tým aj v EÚ nový druh republiky?

Ak bude vládnuť v Berlíne koalícia SPD, Zelení, FDP tak je to veľmi pravdepodobné a takmer isté. V Nemecku, kde vznikol tzv. dúhovo pestrý kult, sa z neho veľmi rýchlo vyvinula – a to takmer nespozorovane veľkou časťou naivnej verejnosti, ktorá podľahla hypnóze kancelárky – dúhovo pestrá ideológia. Kancelárka bola utajenou spolurežisérkou tejto ideológie

nemecko

Ilustračné foto

Táto ľavicová ideológia už rozkladá a rozožiera starú tradičnú kresťanskú kultúru Európy, podporujúcu a chrániacu tradičnú rodinu, kde matka a otec vychovávajú deti, pričom sa táto kultúra hlási aj k vlasteneckému patriotizmu a podporuje tak aj trvalú existenciu kresťanských národov. Tak, ako to príkladne a neúnavne robí aj v súčasnosti už len ruská kresťanská ortodoxná cirkev, ktorej štruktúry boli vždy veľmi patriotické.

Dúhový ľavičiarsky kult to všetko chce rýchlo zničiť a nezastavuje sa pred ničím, čo nám bolo a aj je sväté. Pre túto ideológiu je dôležité presadiť moc tých elít, ktoré vyznávajú homosexualitu, transsexualitu, lesbickú sexualitu, gender-kult a utečeneckú politiku, ako ju Európe naordinovala Angela Merkelová.

Dokonca aj ekonomika je už nasmerovaná tak, aby prijala tento kult a hlásala ho ako svoje krédo. Realizuje sa to za veľkej podpory a tlaku zo strany Svetového Hospodárskeho Fóra a jeho finančných magnátov.

SPD a Zelení sú v Nemecku už dávno súčasťou tohto globalistického programu, ktorý chce z nás všetkých urobiť prívržencov a vyznávačov dúhovej ideológie, perverzne rozkladajúcej našu tradičnú európsku spoločnosť.

Ak sa k nim pripojí so svojou stranou aj šéf FDP Christian Lindner (čo je už viac ako pravdepodobné), ktorý dosiaľ zastupoval konzervatívne hodnoty, tak potom je len obyčajný zradca a pokrytec, ktorý vo svojej túžbe po moci zradil pravé hodnoty kresťanskej Európy a „zapredal dušu diablovi“.

Ideológia dúhového kultu je na najlepšej ceste dobyť pre seba celosvetové globálne javisko a potom už nikdy nehodlá vypustiť z rúk žezlo moci. Zatiaľ má ale pred sebou sotva zdolateľnú prekážku – a tou je Rusko a Čína.

Aj posledné politické udalosti v Rakúsku, kde sa tamojším Zeleným podarilo zničiť Sebastiana Kurza a prinútiť ho ako kancelára k zrieknutiu sa svojho úradu a tým oslabiť jeho vládnu stranu, nasvedčujú tomu, čo je obsahom tohto článku.

Zelení v Rakúsku si tak pripravujú pôdu na to, aby už v dohľadnom čase mohli prevziať moc nad Rakúskom ako najvplyvnejšia politická sila.

Roman Bednár

hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: