K porozumeniu Čelovekom

Na západe bolo po očkovaní proti COVID-19 hlásených viac ako 100 000 prípadov psychických porúch

Nedávno zverejnená správa na portáli „Vaccines“ hovorí, že v dôsledku koronavírusu COVID-19 by mohlo zomrieť 75000 ľudí na takzvanú „smrť zo zúfalstva“ — vrátane samovrážd a zneužívania návykových látok.

Zdá sa, že očkovanie proti COVID-19 tento problém zhoršuje. K dnešnému dňu sa po očkovaní vyskytlo viac ako 100 000 prípadov halucinácií, úzkosti, porúch spánku, psychóz a samovrážd.

Hoci fyzické symptómy vírusu sú už niekoľko mesiacov dobre známe, psychologické a sociologické faktory s ním spojené začínajú byť alarmujúce.

Kombinácia fyzického odlúčenia, ekonomického stresu, prekážok pri liečbe duševného zdravia, všadeprítomnej úzkosti a prudko stúpajúceho predaja zbraní vytvára dokonalú samovražednú búrku.

David Gunnell, profesor epidemiológie na Univerzite v Bristole a vedúci Bristolskej skupiny pre výskum samovrážd a sebapoškodzovania, povedal:

„Samovražda sa pravdepodobne stane vážnejším problémom, keď sa pandémia rozšíri a bude mať dlhodobý vplyv na celú populáciu, ekonomiku a zraniteľné skupiny“.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: