Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Naď sa nekašle a opäť hlbšie postrčil Slovensko niekomu do… Avizuje frontový týždeň na cestách

Dokedy? Týždeň čo týždeň. Jeden vojenský konvoj cudzích armád za druhým. Týždenne desiatky. Ani za ruskej okupácie v jej prvých dňoch nebolo na cestách Československa toľko cudzej vojenskej techniky. Čaká nás týždeň s takmer päťdesiatkou konvojov NATO krížom krážom po Slovensku.

Na papier sa tlačia slová, ktoré vo verejnom mediálnom priestore nemožno použiť ani len v úvodzovkách. Teda, v tej jeho časti, ktorá ešte na Slovensku informuje. Mainstreamu je totiž úplne jedno, ak NATO okupuje Slovensko. NATO smie. To bolo kriku, keď sa Rusi presúvali po Rusku! Tí nesmú. Poďme však k tlačovej správe Ministerstva obrany Slovenskej republiky.

Trojité zovretie

„Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 7. do 13. júna 2021 je cez územie SR plánovaných štyridsaťsedem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v rámci cvičení DEFENDER 2021, Atlantic resolve a Brave Warrior 2021. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.“

Ako Švejkov pochod na Putim

Rezort obrany tiež iba stroho oznamuje, že „v období od 7. do 13. júna 2021 sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Zvolen – Trebišov a späť. Martin – Lešť, Trebišov – Kamenica nad Cirochou.  Martin – Trstená, Milhosť – Michalovce, Zemianske Kostoľany – Lešť a späť.  Michalovce – Zemianske Kostoľany a späť.  Zemianske Kostoľany – Zvolen a späť. Nováky – Rašov, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť.  Ruskov – Kamenica nad Cirochou, Zemianske Kostoľany – Žilina a späť. Zemianske Kostoľany – Trenčín, Zemianske Kostoľany – Trebišov a Kamenica nad Cirochou – Michalovce.“

„V priebehu budúceho týždňa sa uskutoční tiež železničný presun OS SR, a to na trase Kamenica nad Cirochou – Sása-Pliešovce.“

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: