NÁŠ VIZIONÁR PÁN MIKAS SA ZASE POCHLAPIL

Úrad verejného zdravotníctva vydal novú vyhlášku resp. vyhlášky, ktorá má minimálne dva protiústavné prvky a dúfam generálna prokuratúra bude v tomto prípade konať, keďže bežný smrteľník podnet na ústavný súd podať nemôže. Média šíriace konšpiračné teórie platené z našich daní nesledujem, takže neviem aké informácie predali novinári týchto médií verejnosti.

Vyhlášky 258/2021 a 259/2021 vyšachovali testovaných z účastí na podujatiach, alebo vstupu do prevádzok. Dovoľuje to len očkovaným a prekonaným.

Ibaže zároveň predefinoval ´´Prekonaného´´, ako osoba ktorá bola PCR pozitívna. Čiže je jedno či virózu dostanete a vytvoríte si imunitu. Alebo keď nestihnete okno kedy môžete byť pozitívny. Alebo tester zastaví testovanie pri CT = 11 /ako je to v Rakúsku/, alebo Vás test jednoducho z dôvodu prirodzenej chyby merania nameria falošne, ste papierovo negatívny. Paradoxne testy, ktoré WHO neodporúča, ktoré majú obrovské manipulačné vlastnosti, sa stávajú novým nástrojom.

Toto však nie je ešte nič.

Vláda, pardon podpísaný pán Mikas, to zavádza retrospektívne. Obrázok ukazuje paragraf 1 odstavec 3 danej vyhlášky:

Čiže ak ste mali Covid, ale boli len /ako 99percent ľudí/ antigénne testovaný nie ste klasifikovaný ako prekonaný. Rovnako aj deti testované minulý týždeň pozitívne antigénnym testom, nie je osoba ktorá prekonala COVID.

Prečo ste potom museli byť karanténe?

Domáce väzenie bolo potom protizákonné, keď osoba COVID neprekonala a bola nútená byť v domácom väzení. Rovnako boli aj deti,triedy pozatvárané, taktiež protizákonne popreté právo na vzdelanie.

Toto je však aj protiústavné!

Pretože zasahuje do minulosti. Mení podmienky vydané vlastným úradom v minulosti a tatéto incidenty rieši väčšnou medzinárodný súd nakoniec.

Osoby aby mohli ísť do práce ,alebo deti školy sa museli antigénne testovať /ak si dobre pamätáte celý minuloročnú covid sezónu/ a všetci tí podla pána Mikasa covid nemali.

Čiže vlastne boli jedno či sa dali testovať.

Nech bol test pozitívny , alebo negatívny covid podľa pána Mikasa nemali.

Načo potom stáli v radoch a nechali si ničiť špáraním zdravie?

Načo boli nútený porušovať zákon o ochrane osobných údajov?

Nešlo len o nejaký test sociologický, alebo zber údajov?

Byzardnosť pána Mikasa nepozná hraníc.

Áno toto stále nie je všetko.

To že zrušia test na protilátky /aby nečelili faktom , že očkovaný sú na tom podstatne horšie ako prekonaný/ ,aby diskvalifikovali protizákonne tých, ktorý nestihli okno kedy boli pozitívny, chorobu si odležali, alebo ich testy nezachytili /to sa volá senzitivita testu a tá od prírody nie je 100percent/, to sa dalo čakať. Ale týmto zrušili drvivú väčšinu ´´prekonaných´´. A tak budú pod veľkorysým OP /o ktorých je vyhláška/ vlastne interne myslieť len očkovaných.

Pre vysvetlenie, ostatné respiračné choroby sa bežne vyšetrujú testami na protilátky.

Tu je Ďalší klinec do ústavy SR.

Buď všetkých tých čo majú v karte boreliózu, HIV,.. a trpia bolesťami, zomierajú predefinujeme že sú zdraví /potom sa nebudem čudovať budú len mŕtvy na COVID/,alebo je to silná diskriminácia, čo naša ústava nedovoľuje.

Stále sme neni na konci. Pán Mikas ukázal, čo je za človeka. A teraz sa držte, v tomto predbehol očakávania všetkých! Až mi je ťažké to písať. Pozrite sami.

Áno naše deti, a to malinké od 2 rokov. Pre nich nie je schválená žiadna vakcína /2-5rokov/. Mikas ich však predefinoval. Doteraz boli do 12r považované na plne očkované a mohli ich byť koľko chcelo.

Teraz, aby ste im mohli kúpiť oblečenie, topánky /predpokladám aj podobnú situáciu pri uplatňovaní zákonné právo na vzdelanie/ musíte im non stop ničiť nos, zdravie. Čo sa deje s tými vzorkami nik nevie. Len občas zachytíte informáciu, že sa staré vzorky pretestovali na ten a ten variant. Čiže vzorky sa skladujú bez vášho súhlasu a slúžia na zber nejakých dát /ktovie pre koho a ktovie načo/.

Lenže pre deti neexistuje ani núdzovo schválená vakcína.

Len koncom Septembra 2021 Pfizer zverejnil predbežné údaje testov na deťoch 5-12 rokov.

https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-positive-topline-results

Až v Juli 2024 /dobre čítate viď obrázok nižšie/ majú byť prvé výsledky štúdie , ktorá zahŕňa aj deti 2-5r.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/record/NCT04816643

Ako vidíte štúdia bohužiaľ testuje aj bábätká od 6 mesiacov, čiže vieme čo chystajú.

Ono je to samozrejme celé naplánované. Keď koncom minulého roka získal Pfizer / a začiatkom tohto roka Moderna/ súhlas amerického úradu na kontrolu liečiv na spustenie testov na deti, bolo mi jasné že šudiu nerobia na srandu králikov. Všetci mi vraveli nie po deťoch nepôjdu, my sa dáme zaočkovať a bude po pandémii /ako im v konšpiračných médiach aj vraveli/. Já som jasne tvrdil, že keď firmy investujú miliardy do štúdií, tak pôjdu nielen po navrátení nákladov,ale aj po ziskoch. Nerobilo to celé roky, aby sa im len náklady vrátili. A ide aj cez deti. Preto som už v januári písal, že nás v ďalšej vlne budú presvedčovať, že detí je plná nemocnica. Neviem či si pamätáte, ale do leta deti covdi akosi nechytal a teraz zrazu sa začali testovať a zrazu sú plné nemocnice.

Ale o tom som už viac krát na tomto portáli písal. Takisto som písal, že tichou podporou schváleniu protiústavnej covid novely v lete 2021 očkovanými, šijú očkovaný búdu na sami na seba. Keď sa teraz nezobudia pri svojich deťoch, už bude len neskoro. V rakúsku momentálne prebiehajú demonštrácie cez rôzne sektory a medzi demoštrujúcimi sú aj očkovaný.

Na záver pripomeniem štúdiu americkej odnože mikasovho úradu.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8117969/

Ktorej záverom je viac ako 80%tná potratovosť tehotných očkovaných mRNA vakcínou do prvých dvoch trimestroch. Naviac podľa autorov štúdie, polovica s potratených mala gén navyše alebo gén chýbal. No čo iné sa dá u génovej vakcíne aj čakať? Čo budu s ostatnými čo nejak prežili nechcem ani vedieť.

Mám však aj dobré správy. Vždy som sa snažil využiť zlo na niečo dobré. Neplakal som,ale hľadal riešenia. Ako boli riešenia aj v protiústavnom lockdowne, tak sú riešenia aj teraz a vždy aj budú, ale o tom nabudúce. Skúste dovtedy sami porozmýšlať a odporúčam sa pozrieť ako situáciu riešia naši bývalý spolubratia. Lebo viacej múdrych hláv vymyslí vždy viac ako zopár plagiátorských hláv.

Dr.QUANTUM

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov