Naša vibračná úroveň určuje naše životné skúsenosti

Vysoké vibrácie – Keď vibrujeme na vysokej úrovni, náš život je plný pozitívnych udalostí, plynie ľahko a hladko, bez ohľadu na to, čo prijmeme, všade je „zelené“ svetlo. Sme naladení na univerzálny tok energie, ktorý nám dáva splnenie našich najcennejších túžob. Sme v rovnováhe, máme dobrú náladu a sme plní síl ísť akýmkoľvek smerom. 

Nízke vibrácie: Na druhej strane nízke vibrácie priťahujú to, čo nás namáha, prejavujú všetko, čo sa nám nepáči. Život sa nám javí ako veľká záťaž, ktorá z nás odsáva energiu a zdroje. Cítime sa frustrovaní a nespokojní.

10 spôsobov , ako znížiť svoju vibráciu:

1. Negatívne emócie: Negatívne emócie ako strach, hnev, žiarlivosť a chamtivosť dramaticky znižujú hladinu našich vibrácií. Navyše, ak napríklad dlhodobo prežívame určitú negatívnu emóciu, sme neustále podráždení, otvárame vlastnými rukami „brány“ situáciám, ktoré nás provokujú k ešte väčšiemu podráždeniu … nasledované ešte väčším podráždením a vo výsledku ohnivý hnev. Existuje začarovaný kruh, z ktorého nie je ľahké vymaniť sa. Na jednej strane sú emócie prísne ZAKÁZANÉ zamykať sa v tele a potláčať ich (to vedie k veľmi skutočným fyzickým chorobám). Na druhej strane oddávanie sa svojmu negatívnemu stavu zvyšuje chaos v našom živote. Čo robiť? Dovoľte si ŽIŤ emócie zvnútra i zvonka, “užite” si svoj hnev alebo strach … a povedzte STOP! Len obráťte svoju pozornosť na niečo pozitívnejšie. 

Vedome sa prepnite. Robte niečo, čo vás robí šťastnými, nie stresujúcimi. 

2. Negatívne myšlienky: Negatívne myšlienky blikajú v každej osobe bez ohľadu na úroveň jej vývoja. Problém nastáva, keď to robíme pravidelne, opakovane vo svojej mysli vedieme negatívny scenár alebo duševný dialóg. Jedna krátkodobá myšlienka nemá veľkú váhu … Keď však „premýšľame“ stále znova nad rovnakou myšlienkou, premení sa na samostatnú energetickú entitu. Negatívna vlna, ktorú vysielame, sa pravidelne napája na naše pochybnosti, kritiku, odsúdenie seba a ostatných, vďaka čomu naberie na sile a začne konať nezávisle. Boli by sme radi, keby sme si pomysleli na niečo príjemnejšie, ale nejde to …… Opraty vášho správania preberajú naše myšlienky. Na zastavenie negatívnych myšlienok je užitočná akákoľvek prax a meditácia zameraná na uvoľnenie myšlienok a vnútorné ticho. Na každú nepríjemnú myšlienku môžeme povedať NIE: „ je to škaredé!“ a hlavne !!! nahraďme ho pozitívnym Hurá! slnko svieti, hrejú slnečné lúče, môžeme ležať a čítať, alebo sa dobre vyspať

Môžeme !!! nahraďme škodlivé myšlienky dobrými !!! a budú sa nám objavovať čoraz častejšie v hlave a iba my si vyberieme, ktorá myšlienka nám zostane.

3. Nadmerná sebakritika Nedajme svojmu Vnútornému kritikovi hlas. Kritika v rozumných medziach nám pomáha analyzovať naše vlastné chyby a neumožňuje ich v budúcnosti robiť. Aj keď nadmerná pozornosť zo strany Vnútorného kritika podkopáva našu sebaúctu a prinúti pochybovať o našich vlastných schopnostiach. Zlý kritik nás núti porovnávať sa s ostatnými, úspešnejšími, viac…. ľudí a neustále sme v hlúpom negatíve: vždy sa nájde niekto, kto v čomkoľvek dosiahol viac ako my, ALE …. povedzme nádherný operný spevák … áno, vie skvelo spievať, ale v elektronike je úplný nula …. alebo balerína v tanci je síce milá, ale nebude lietať do vesmíru …. bankár je bohatý nie preto, že je jedinečný, ale preto, že je prefíkaný …. Takže to nemusíme cyklovať, musíme si veriť ,

Hurá SOM JEDINEČNÝ/Á, pretože Stvoriteľ mi dal, aby som sa objavil na Zemi, to znamená, že mám dôležité poslanie! Hurá, nie som ako ostatní! Každý človek je celý vesmír a ja som jeden z najunikátnejších! Chcete drasticky znížiť svoje vibrácie, začať sa za VŠETKO karhať alebo sa obklopiť priateľmi alebo polovičkou, ktorá vás bude kritizovať, a tým znížiť našu vibračnú úroveň a preraziť našu auru a ochranu, čo nás povedie k chorobe a smrti Zažeňme také prostredie !!! A kritikovi povedzme nájdi si iného idiota, ktorý bude počúvať tvoju kritiku. Život je krátky a krásny, nechceme ho minúť na žiadneho kritika smetí , nepáči sa mi taký, aký je, potom nájdem ten, ktorý sa mi bude vo mne páčiť všetko a všetko zariadim! Môže to tak byť! Ako povedal slávny mudrc Perunov Rus, ktorý žil v Perunov Rusi (Perzie, teraz Irán) Omar Khayyam: „Je lepšie hladovať, ako jesť čokoľvek”. Je lepšie byť sám ako žiť s kýmkoľvek. “ A všimneme si, ako rýchlo bude reagovať naše okolie, keď pošleme kritikov kaďe ľahšie. ľahko žiť. A budeme ľahko žiť.

4. Odsúdenie a odmietnutie Odsúdenie – Pohroma pre duchovne vyspelých ľudí. Čím viac človek vie, ako by to malo byť, tým ťažšie je pre neho zostať v pozícii pozorovateľa a neporovnávať spôsob života ľudí s „normou“, ktorú vytvoril. Vedieť nestačí! musíme použiť akúkoľvek informáciu v praxi, a uistime sa, že je pevne zapísaná vnútro ako nová línia myslenia a nových návykov. Odborníci v odbore vedia, aké ľahké je vrátiť sa k starému, nekonštruktívnemu správaniu v stresovej alebo konfliktnej situácii … vedia, čo si prežili, aby sa uchytili vo svojej novej vízii. Preto v nich nie je žiadne odsúdenie ani odmietnutie … vidia PODSTATU procesu a rešpektujú výsledky dosiahnuté inými ľuďmi, nech sú akokoľvek malí.

Nesúďte a nebudete súdení!

5. Neporiadok v dome a duši. A naše zanedbávanie, neporiadok, nie pozornosť a nechuť k sebe.

6. Masmédiá – Výber informačného toku: Televízia, rozhlas a internet, prekypujúci správami veľmi odlišného druhu – od jednoduchých klebiet po najmenšiu špinu – je tiež skvelým spôsobom, ak chcete, kĺzať po vibráciách nižšie ako nikde. A tu sa nezaobídete bez vedomej voľby a prítomnosti vnútorného „človeka“, ktorý dokáže svojím telom automaticky chrániť našu myseľ a pozornosť pred všetkými týmito drevinami.

7. Naše prostredie – Je možné, že všetko vyššie uvedené je pre nás dávno prekonanou fázou … Ale nie pre naše prostredie! Ak majú naši priatelia a kolegovia klebety, sťažujú sa alebo kritizujú, ste na správnom mieste, aby ste padli a padli na minimum….

8. Ťažké jedlo – Všetko, čo nás obklopuje, vibruje s určitou frekvenciou. Vrátane jedla. Pri výbere stravovania je potrebné mať na pamäti, že ostrý prechod z nízkofrekvenčnej stravy (mäso, huby, niekedy mliečne výrobky, tuky) na ovocie a zeleninu môže byť nebezpečný z dôvodu nesúladu medzi vibráciami jedla a vibráciami našich buniek. Pomyslieť na akékoľvek hladovky alebo pravoslávne hladovky, keď nepripravený človek „odletí“ a stratí pozornosť v dôsledku zmeny zaužívaného stravovania. Ťažké a / alebo mastné jedlá NIE SÚ kompatibilné s postupmi na rozšírenie vedomia a zvýšenie vibrácií … nestojí za to, aby sme sa nechali hladovať alebo sa nasýtili čerstvým ovocím a zeleninou. Vypočujme si, čo hovorí naše telo: povie nám, keď si potrebuje “zomlieť” hustejšie jedlá, alebo naopak prejsť na zeleninovú stravu. Pretože hovoríme o spôsoboch, ako ZVÝŠIŤ vibrácie, aby sme rýchlo dosiahli cieľ, jedzme trochu, ale často, pri varení neprisahajte a nehádajte sa, nabíjajte jedlo láskou a pozitívnymi emóciami! Ak sme podráždení, potom radšej nevarme, kým nie sme v stave nirvány…..

9. Obscénny jazyk – Ak chceme ochorieť a byť vyčerpaný, použime hrubý jazyk! Obscénny jazyk má také nízke vibrácie, že okamžite prelomí „diery“ v našom energetickom poli, cez ktoré nás bez námahy nasajú akékoľvek nízke vibrácie. Mole lietajú do svetla, negatívne vibrácie – k podložke. Robme si vlastné závery. 10. Alkohol – Stručne o tom: alkohol zakalí naše vedomie, vypne naše vedomie a hodí ho do nižších astrálnych vrstiev, kde sa hromadí špina a emočné plytvanie kolektívnym vedomím … Astrálne entity sa tešia na tých…… Na astrálnej úrovni je prístup do vyšších dimenzií našej duše ZATVORENÝ.

Teraz poznáte 10 spôsobov, ako znížiť svoje vibrácie, a dúfam, že uhádnete, že opačným smerom ich zvýšite.

pb

z útrob internetu a múdrosť našich predkov

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov