Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Následky vakcinácie a iné ku COVIDu, možno dosť vážne

Údaje, plus nejaké ďalšie názory, ktoré som našiel dnes na Health Impact News (Správy o účinku na zdravie). Pozostávajú zo štatistík úmrtí, plus názoru piatich lekárov, špecialistov na vakcíny.

Najprv štatistiky, so zachovaním formulácie:
GENOCÍDA v USA Pokračuje: 3,848 ÚMRTÍ, 118,902 poškodení po Injekciách proti COVIDu

1,047 ÚMRTÍ, 725,079 Reportovaných poškodení nasledujúcich po COVID19 Experimentálnych Vakcínach Hlásených v Británii

8,430 ÚMRTÍ, 354,177 poškodení: Európska Databáza Nepriaznivých rekcií na lieky pre COVID-19 “Vakcíny”.

A teraz jeden článok z toho istého zdroja s názvom „5 doctors agree COVID-19 Vaccines are Bioweapons – 5 doktorov súhlasí s názorom, že Vakcíny proti COVID-19  sú biologické zbrane“.

Celý čas, odkedy sa vynorili správy v posledných dňoch, že ľudia ktorí sa rozhodli NEDAŤ sa očkovať experimentálnou (stále neschválená!) COVID-19 injekciou, ale boli vystavení styku s tými, čo ich dostali, a teraz trpia tým, čo vyzerá ako infekcia ktorú dostali od týchto plne “vakcinovaných” ľudí, ovplyvňujúcim najmä ženy, ktoré hlásia  menštruačné problémy, silné krvácanie, potraty a zníženie množstva mlieka, som dával pozor na mojom „newsfeed – zdroj správ“, či niektorý z disidentských doktorov a vedcov, ktorí často publikujú tu na Health Impact News, sa zmienili o týchto problémoch. 

Na šťastie, team 5 doktorov v USA, z ktorých všetkých sme už predstavili tu na  Health Impact News a sú vysoko kvalifikovaní aby mohli spracovať túto tému, práve mali debatu okolo okrúhleho stola pred niekoľkými dňami aby tento problám oslovili. 

Témy ktoré diskutovali ovplyvňujú všetkých ná s USA (a na celom svete) práve teraz, a je nevyhnutné aby ste si našli 79 minút času a pozrli ste si to video (link na článok v ktorom je video, v angličtine).

Títo vysoko kvalifikovaní doktori nielen diskutujú o tom, čo si myslia že sa deje, na konci aj dávajú praktické rady čo môžeme robiť práve teraz aby sme sa chránili a zastavili tento útok na ľudstvo zo strany Globalistov, pokúšajúcich sa zredukovať počet ľudí na svete. 

Každý jeden z týchto doktorov verí, že tieto injekcie NIE sú vakcíny, ale biologické zbrane – bioweapons – vynájdené na zabíjanie ľudí.

Čokoľvek robíte v čase keď narazíte na toto video, je značne nepravdepodobné, že čokoľvek čo budete robiť po zvyšok dňa bude dôležitejšie ako pozrieť si to video, aby ste boli informovaní o tých diabolských následkoch tých injekcií, ktoré sú cenzurované kroporátnymi médiami, a spoločenskými médiami ovládanými Big Tech.

Potom to video zdieľajte s maximálnym počtom ľudí.

Toto je z nášho kanálu Bitchute channel , a bude dostupné aj na našom Rumble channel.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: