Následky vakcinácie a iné ku COVIDu

Takže, vyzerá to, že WHO zakázala zverejňovanie počtov úmrtí po očkovaní, a zrejme aj tých „poškodení“. 

K 23.4. Európska databáza Health Impact News – spravuje to EMA – ukazuje stále

Pritom tie údaje sú už dosť staré, tie som už uverejnil. Zdrojom je European Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 „Vaccines“ (úvodzovky sú ich, nie moje), takže sa dá usúdiť, že „niekto zasiahol“, klebetí sa, že WHO. Celkove WHO sa dostáva do polohy iniciátora pandémie a nie ochrancu zdravia ľudí. A keďže táto WHO podporuje vakcináciu, tak sa postupne aj tá vakcinácia posúva do polohy prostriedku na znižovanie počtu ľudí, nie ich ochrany. Hlavný sponsor WHO je Bill Gates, čo tiež zvyšuje podozrenie, stačí spomenúť na úmyselne chybné nariadenia okolo počtu cyklov PCR testov, ktoré vlastne spôsobili a udržovali pandémiu. Momentálne to vyzerá, že WHO zastavila zverejňovanie Európskych údajov o „nepriaznivých udalostiach po vakcináciách“ – „adverse events after vaccinations“.

Veľká Británianič nič nové –  „za obdobie 4 mesiacov očkovania „experimentálnou““ COVID vakcínou stále 847 mŕtvych a 626 087 poškodení – to už je tam dlho. 

Databáza VAERS – t.j. počty pre USA – ukazuje k 19.4. 3005 – t.j. stále drží týždňový  interval a ako jediná dáva nové číslo– 3486 prípadov úmrtí. Okrem toho ale tento údaj tam už nie je – tak ho opakujem – prelomová správa k liečeniu COVIDu ostáva – CDC pripúšťa že 5800 PLNE VAKCINOVANÝCH ľudí sa nakazilo COVID-19 a z toho 74 zomrelo!!

A ešte k jednému blogerovi v Pravde na otázku kto zavraždil 11 000 Slovákov – k tomu som sa tiež vyjadril v jednom blogu – teda opakujem – vláda SR pána Matovičaa tá ďalšia v tom pokračuje, v tom blogu je to aj spojené so Zákonom o zdravotnej starostlivosti, ktorý bol zo strany štátu hrubo ignorovaný, a  dodnes v tom pokračuje. Nepracuje v záujme občanov, ale v záujme ziskov Pharma firiem z vakcinácie, a WHO(??). Zdôrazňujem, že prvoradým cieľom zdravotníckeho aparátu štátu nemôže byť hromadné zaočkovanie populácie experimentálnymi vakcínami porušujúcimi Oviedsku Konvenciu (ktorú pritom dodnes nikto nezrušil), navyše keď dlhodobé následky tých vakcín sa dnes vôbec nedajú odhadnúť. Podľa zákona mi je štát povinný v prípade ochorenia nasadiť liečbu, čiže lieky, ktoré v tom čase už boli známe, a pánom štátnikom boli aj nasadené. A to sa pri tých čo zomreli na COVID nestalo, resp. nie v čase keď sa malo podľa toho zákona. A páni štátnici sa teda nemusia (asi ani nemôžu) očkovať, chorobu prekonali.

autor: Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov