K porozumeniu Čelovekom

Nízkovibračné frekvencie strachu

Aby vyššie dimenzie neboli kontaminované nízkovibračnými frekvenciami strachu, hnevu, nenásytnosti či bolesti sú chránené niekoľkými energetickými vrstvami , cez ktoré sa nedá dostať pokiaľ tieto problematické emócie nespracujeme. Posledná vrstva je bolesť a strach a v nej uviazlo obrovské množstvo ľudí. Aké sú symptómy uviaznutia?


Trpíte predstavou, že svet ovládajú negatívne entity, ktoré vám chcú zle a máte strach z rôznych bytostí, ktoré podľa vás nie sú svetlé. Stále na vás silno vplýva polarita a máte tendenciu hodnotiť všetko na dobré a zlé a máte pocit, že proti tomu “zlému” treba bojovať. Ďalšími prejavmi sú prekažky, ktoré sa vám stavajú do cesty a namiesto toho, aby ste ich hravo prekonali vás iba sťahujú viac do bolesti a utrpenia. 


Stále hľadáte zdroje svojich problémov aj riešenia mimo seba. 
Máte pocit, že všetko, čo sa deje je nesprávne a malo by to byť nejak inak. Dostávate množstvo znamení a zvláštnych snov ale nerozumiete, čo vám chcú povedať. Stále máte pocit, že vám niečo dôležité uniká, akoby ste sa úporne snažili spomenúť si na niečo, čo ste kedysi vedeli ale medzičasom ste to zabudli. Často ste rozhorčení, nespokojní a chcete, aby všetko a všetci boli iní. Myslíte si, že vy najlepšie viete, čo je správne. Stále niečo očakávate. Ste netrpezliví. Prehnane sa bojíte o svoje telo a o svoj život. Bojíte sa, že hrozí globálna vojna alebo katastrofa a že zdroje čohokoľvek sú obmedzené a že môžete trpieť nedostatkom. A ešte vás trápi kopa ďalších ilúzií cez ktoré sa treba prepracovať. 


Keby sa totižto takýto ľudia dostali do vyšších svetov, kde sa všetko veľmi rýchlo zhmotňuje, zhmotnilo by veľké množstvo bolestivých a strašidelných situácií a vytvorili by tak hotové peklo. Človek, ktorý je ovládaný emóciami a nevládne im pre istotu nemá prístup tam, kde by mohol napáchať veľa škody.
Kto pri čítaní týchto riadkov pocituje odpor alebo iné nepríjemné emócie, je to preto, že ešte tieto témy nemá v sebe spracované.

Chrám svetla

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: