K porozumeniu Čelovekom

NWO A FARMACEUTICKÉ OTROKÁRSTVO: PO VIAC AKO 80 % ZAOČKOVANOSTI V AUSTRÁLII UŽ OTVORENE OHLASUJÚ, ŽE POVINNÉ OČKOVANIE BUDE KAŽDOROČNÉ

V nedeľu ráno oznámila Austrália viac ako 1 400 nových lokálne získaných prípadov ochorenia Covid-19 a 10 úmrtí. Väčšina nových prípadov bola vo Victorii, druhom najľudnatejšom štáte krajiny, kde bolo hlásených 1 173 prípadov a deväť úmrtí

Toto všetko sa deje napriek viac ako 80 % zaočkovanosti obyvateľstva. Podľa austrálskej farmaceutickej komory, najvyššieho orgánu farmaceutov v krajine, budú preto Austrálčania potrebovať dlhodobo každoročné očkovanie proti koronavírusu,

Prezident komory lekárnikov Trent Twomey povedal, že na ochranu Austrálčanov pred Covid-19 budú potrebné „v dohľadnej budúcnosti“ každoročné podporné vakcíny. Len vraj doteraz nie je jasné, či raz alebo dvakrát do roka.

Otázka je, aký booster a aký interval potrebujeme na to, aby sme tú podporu dostali, či to bude každých šesť, deväť alebo 12 mesiacov. Toto rozhodnutia musí byť založené na dôkazoch a faktoch a v súčasnosti je to priestor, ktorý sa vyvíja,” povedal Twomey v nedeľu pre noviny Nine Entertainment a dodal, že: “Časom budeme s Covidom zaobchádzať ako s mnohými inými vírusmi, ktoré sú tu už desaťročia, a injekcia na Covid-19 bude len ďalším prvkom austrálskeho očkovacieho programu.”

Od pondelka bude mať každý Austrálčan, ktorý už absolvoval druhú vakcínu proti koronavírusu pred najmenej šiestimi mesiacmi, nárok na tretiu “posilňovaciu” dávku.

Podľa austrálskeho ministerstva zdravotníctva dostalo jednu dávku vakcíny zatiaľ asi 89,3 percenta Austrálčanov vo veku 16 a viac rokov a 80,5 percenta bolo plne zaočkovaných.

“Plne” zaočkovaných znamenalo ešte pred pár mesiacmi dvakrát, avšak teraz znie tento výraz dosť neurčito, keďže “plne” asi nebude nikdy. A je len otázkou času kým sa takýto koncept “večného” očkovania začne presadzovať aj Európskej Únii.

ZDROJ: Times of India/HSP

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: