O čo ide Mikasovi alias PLÁN tretej vlny, ALEBO vysoká politika?

Pán Mikas nás neustále neprestáva prekvapovať. Vyhlášky sú stále užšie špecifikované. Na jednej strane tvrdšie na druhej však prezrádzajú viac a viac o ich PLÁNe.

Naposledy sme rozprávali ako z Júna na Júl zrazu vymizla skupina, ktorá virózu prekonala a má podľa všetkých štúdií (v minulom článku niektoré uvedené) najlepšie predpoklady šírenie zastaviť. Čiže pokiaľ nechcú ísť do karantény, alebo v budúcnosti chodiť do práce,deti do školy, a neskrachovať na testoch, budú nútený sa zaočkovať.

Prečo to vlastne urobili?

Ako vidno zo štúdií spomínaných zo zdravotných dôvodov určite nie. Čiže nám zostávajú len tie politické!

O čo sa však snažil pán Mikas a jeho veličenstvo?

Prečo naopak zaočkovaný, ktorý v UK a Izraeli momentálne prevyšujú pozitivitou,aj hospitalizáciami neočkovaných, púšťajú veselo bez testov hore dole?

A naviac vírus šíria (v UK) 40-60percent z nich.

U delta variantu ani nehovoriac: 68percent zomretých sú očkovaný!

https://theconversation.com/most-covid-deaths-in-england-now-are-in-the-vaccinated-heres-why- that-shouldnt-alarm-you-163671

More vaccinated people are dying of COVID than unvaccinated people, according to a recent report from Public Health England (PHE). The report shows that 163 of the 257 people (63.4%) who died of the delta variant within 28 days of a positive COVID test between February 1 and June 21, had received at least one dose of the vaccine. At first glance, this may seem alarming, but it is exactly as would be expected.

Prečo chce táto vláda, aby sme boli čo najviac preočkovaných? Ale najskôr niečo o tretej vlne.

Áno všetci čo čítali môj článok o druhej vlny určite vyskakujú, lebo tam som naznačil tretiu vlnu. V článku boli uvedené nepriame dôkazy o asociácií medzi druhou vlnou a klinickými testami vektorovej vakcíny od Astrazeneca. Nikoho teda neprekvapí fakt, že v krajinách s vysokou preočkovateľnosťou vakcínou od tej istej firmy musia vznikať ďalšie a ďalšie mutácie. Uviedol som aj štúdiu na ktorej základe štatisticky v každom 10 000-com jedincovi vznikne nová mutácia víru.

Pozrime sa na report z UK:

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1 001354/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_17.pdf

kde v Tab.1 vidno zoznam doterajších významných mutácií a keď budete postupne nimi prechádzať zistíte , že všetky vznikli v krajinách kde sa prebiehali klinické testy Astrazeneca, čiže krásne potvrdenie mojej hypotézy z predchádzajúceho článku.

Poďme ďalej. Dnes sa dozvedáme, že nielen UK a Izrael ale i iné vysoko  ́ ́preočkované ́ ́ krajiny majú nárasty prípadov, hospitalizácií a úmrtí. Keď sa bližšie pozrieme zistíme, že nielen AstraZenecka ale aj Sinovac (neaktivovaná technológia podľa výrobcu , mimochodom účinok pripisovaný aj vysokej hladine hliníka ktorý je síce pre vírus toxický ale samozrejme aj pre ľudí a

     čím mladší a chorejší tým toxickejší):

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33849629/

V tomto reporte bolo identifikovaných 5 krajín z 6 krajín , ktoré sú tretou vlnou silne postihnuté. Okrem UK všetky majú jedno spoločné – Sinovac:

https://www.cnbc.com/2021/07/08/five-vaccinated-countries-with-high-covid-rates-rely-on-china- vaccines.html

Those countries numbered six, and five of them use Chinese vaccines as a significant part of their national inoculation programs: United Arab Emirates, Seychelles, Mongolia, Uruguay and Chile. The one country among them that doesn’t depend on Chinese vaccines is the United Kingdom.

Každému musí byť už tretia vlna jasná. Jedna vec však uniká.

Čo však vidí málo analytikov?

V krajinách, kde sa veľa testuje je aj veľa prípadov na 1milión resp 100 000 obyvateľov t.j. relatívny počet, ktorý by nemal závisieť od počtu testov (počet pozitívnych ku počtu testovaných).

Keď si pozrieme údaje z UK,USA, Malajzie zistíme, že oni uvádzajú (aj vyššie spomínané konkrétne reporty a štúdie) separátne štatistiky pre očkovaných a neočkovaných!

Bingo!Koľko sa očkovaných u nás testuje? Mikas predsa stanovil očkovaných za nadrasu. Oni chodia všade, nemusia byť v karanténe a hlavne sa nemusia testovať. Aké sú naše čísla? https://korona.gov.sk/

          Čiže máme relatívne na 1milión obyvateľov 100x menej pozitívnych ako UK.

POZOR: Lenže to je medzi neočkovanými, koľko je medzi očkovanými sa nevie, a trúfam si povedať, že ich aj bude rovnako ako v krajinách, kde sa aj oni testujú, kde boli Sinovac a Astrazeneca nasadené.

V septembri však budú tvrdiť ako aj minulý rok (keď mimochodom v lete tiež vírus  ́ ́zrazu ́ ́ vykapal – o tom bude tiež článok), že nezodpovedný neočkovaný priniesli ďalšiu vlnu. Tí čo musia doma trčať v karanténach, tí čo sa 100krát testovali.

STAČÍ LEN ZAČAŤ TESTOVAŤ OČKOVANÝCH , AKÉ JEDNODUCHÉ.

Ale to nie je stále všetko, lebo je tu veľmi veľká politika?

Až tak veľká, že Fico zvoláva celoslovenský štrajk, denno denne bombarduje ústavný súd. A na druhej strane zvoláva druhá strana posla božieho na pomoc. Veľký boj a má byť prečo.

Dostávame sa do jadra môjho príspevku.

Určite každý zo svojho okolia pozná prípady nežiadúcich účinkov vakcín, ak nie skočte si do čakární obvodných lekárov ideálne každý deň a hneď uvidíte tých istých ľudí, ktorý sa bohužiaľ hanbia to rozšíriť, lebo  ́ ́nezvládli injekciu ́ ́,sú padavky. Lekári pomaly budú riešiť len problémy postvakcinačných syndrómov. Centrá postcovidové čo rastú a budú rásť , nie sú na nič iné projektované, ako na tieto účely. Každé väčšie mesto by malo podľa vyjadrení politikov malo také centrum mať.

Lenže si predstavte tak ako tvrdia teraz neočkovaným, že by si mali liečbu sami platiť, keď sa nedajú očkovať, keby prišla vláda s úplne opačnou politikou? Povedala by očkovaným presne to isté. Očkoval si sa dobrovoľne, ako aj fajčiar fajčí dobrovoľne, ale rizikový športovec riskuje dobrovoľne. A tak si musíš sám následky znášať!

KOHO BUDÚ OČKOVANÝ VOLIŤ?

No toho čo im bude ďalej sľubovať, že ich bude chrániť.

A sme tam kde sme chceli byť, pri mocenskom boji. Čím viac očkovaných , tým klesá šanca na zmenu tejto diktatúry.

PRETO TEN TLAK A DIKTATÚRA NA OČKOVANIE!

Lebo to čo vidíme, ako zápaly srdcového svalu, zrakové problémy, neuropatie a hlavne až infarktové stavy zmien krvného tlaku, sú len stredno-krátkodobé následky. Sú len vrcholom ľadovca a budú len pribúdať. Mnohým nič iné zo zdravotno-finančnej situácie nevyjde, budú musieť voliť svojho ochrancu. Čísla očkovaných nabrali tempo. Len kvôli 2 týždňom karantény, pardon platenej dovolenky podla vyhlášky, sa nám hneď 30percent prehuplo na 40percent. Čo by dali ľudia pred 2 rokmi za 2 týždne platenej dovolenky, po dovolenke v chorvátsku, teraz ju nechcú, radšej sa zapredajú.

HODINKY ZAČINAJÚ TIKAŤ!

Dr.QUANTUM

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov