K porozumeniu Čelovekom

Obviňujem! Na génoch založené vakcíny zabíjajú ľudí!

Vlády na celom svete vám klamú, ľudia, populáciám ktorým majú slúžiť!  Ako Autori uvedení Doctors for COVID Ethics  – Doktori za etiku COVIDu. 

Urgentný otvorený list pre informáciu:

Všetkým občanom Európskej Únie (EU), Európskej hospodárskej oblasti (EEA) a  Švajčiarska

Všetkým občanom Spojeného Kráľovstva a Severného Írska (UK)

Všetkým občanom Spojených Štátov Amerických (USA)

Adresovaný pre:

Európska Lieková Agentúra (European Medicines Agency – EMA)

Regulačná agentúra pre lieky a zdravotné produkty (Medicines And Healthcare Products Regulatory Agency – MHRA) 

Administrácia potravín a liekov USA (The United States Food And Drug Administration – FDA)

Centrá pre riadenie chorôb a prevenciu – Centers For Disease Control And Prevention (CDC).

Od: 

Doctors For Covid Ethics (D4CE)

21. Júla 2021

Vážení Páni/Dámy,

Oficiálne zdroje, konkrétne EudraVigilance (EU, EEA, Švoajčiarsko), MHRA (UK) a VAERS (USA), zaznamenali teraz viac Poranení a Úmrtí (Injuries and Deaths) od  nasadenia ‘Covid’ vakcíny, ako následkom všetkých predošlých vakcín odkedy sa vedú záznamy(!!)

Poznamenávam, že tie úmrtia a poškodenia každý týždeň vzrastajú, tu sú uvedené najnovšie údaje. Staršie údaje sú obsiahnuté v prílohe (v pôvodnom článku).

Posledné údaje (update)

1,135,579 Poškodení, 1,559 Mŕtvych v  UK po COVID-19 Injekciách Podľa Vlády UK 

EU/EEA/Švajčiarsko do 31 Júla 2021 – 20,595 úmrtí spôsobených Covid-19 injekciami a viac ako 1.94 milión poškodení podľa Databázy EudraVigilance.

UK, k dátumu 21 Júla 2021 – 1,517 Covid-19 na injekcie vztiahnuté úmrtia a viac ako 1.1 milión poškodení, podľa MHRA Yellow Card Schémy.

USA k 23 Júlu 2021 – 11,940 úmrtí vztiahnutých na injekcie COVID-19 a viac ako 2.4 milióna poškodení podľa VAERS databázy.

Úhrn za EU/UK/USA – 34,052 úmrtí vztiahnutých na Covid-19 injekcie a viac ako 5.46 milióna poškodení hlásených k dátumu 1. August 2021.

Nota Bene: Je dôležité uvedomiť si, že tie vyššie uvedené oficiálne čísla (nahlásené zdravotným úradom) predstavujú len malé percento zo skutočných počtov.  Navyše, ľudia naďalej umierajú (a trpia na poškodenia) od tých injekcií každý deň čo prejde.

Uvedomte si, že aj tie oficiálne čísla sú zrejme vyššie v čase keď to píšem (1 August 2021), ako na tých dátumoch odčítania uvedených vyššie, napr. 21. Júl 2021 (UK), 23. Júl 2021 (USA) a 31. Júl 2021 (EU/EEA/Švajčiarsko).

Táto katastrofická situácia nebola reportovaná mainstreamovými médiami, napriek tomu, že tie oficiálne čísla uvedené vyššie sú dostupné pre verejnosť. 

Tá Signalizácia Poškodení je teraz neodškriepiteľne drvivá, a teda,  podľa všeobecne akceptovaných etických štandardov pre klinické testy, skupina Doctors for Covid Ethics požaduje, aby program ‘Covid’ vakcinácie bol zastavený okamžite.

Pokračovanie v programe za plnej znalosti pokračujúcich vážnych Poškodení a Úmrtí ako u dospelých, tak aj u detí, predstavuje Zločin proti Ľudskosti/Genocídu (Crime Against Humanity/Genocide), za ktorý tí, ktorí sa ukážu byť zodpovední alebo spoluvinní, budú nakoniec braní osobne na zodpovednosť.

SPRÁVA ĽUĎOM – MESSAGE TO THE PEOPLE:

Vlády po celom svete vám klamú, vám ľuďom, populáciám ktorým údajne slúžia.

Tie čísla vyššie jasne ukazujú, že tie mRNA vakcíny sú vražedné (deadly).

Vaši s úctou – Yours faithfully,

Doctors for Covid Ethics

preklad: Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: