Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Ochranka francouzského prezidenta odstoupila kvůli Covid omezením; nechce a nebude chránit prezidenta Macrona: „Macron nestojí za to, aby se za něj umíralo!“

Všichni členové Národní gardy, ochranky zřízené k ochraně francouzského prezidenta, rezignovali a prezidenta Macrona již chránit nebudou!

Ochranka francouzského prezidenta odstoupila kvůli Covid omezením; nechce a nebude chránit prezidenta Macrona: „Macron nestojí za to, aby se za něj umíralo!“

Hromadná rezignace přichází v návaznosti na jeho prezidentský dekret, který vyžaduje, aby francouzští občané měli a používali „hygienický pas“ (Sanitary Passport, tj. osvědčení o očkování), jinak jim bude odepřen vstup do obchodů, barů, dokonce jim bude odepřeno hlasování!

Občané vycházejí do ulic téměř ve všech větších městech a doslova bojují s policií kvůli prosazování těchto nových prezidentských dekretů. Masmédia občanské povstání většinou ignorují a téměř o ničem neinformují, zatímco v zemi propuká protest.

Boje začínají být krvavé:

Protesty proti očkování v Paříži se zvrhly v násilnosti. Policie se střetla s protestujícími. Nasazen slzný plyn. pic.twitter.com/Se6637t8bU

– Election Wizard (@ElectionWiz) 24. července 2021
Francouzská vláda se musela snažit zajistit nějaký jiný typ ochranné služby pro zlovolného Diktátora, který krade francouzskou svobodu.

Členové gardy, kteří rezignovali, byli dotázáni, proč odešli, a téměř univerzální odpověď: „Macron nestojí za to, aby se za něj umíralo“.

Nezbývá než doufat, že se Francouzům podaří zbavit se tohoto odporného tyrana jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný.

BOOM BOOM!

Ve Francii Národní garda (prezidentova ochranná služba) rezignovala, protože už nechce Macrona chránit. Nyní používají jiný systém ochrany. To se ještě nikdy nestalo. Novinku právě odhalil zástupce.

tadesco

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: