K porozumeniu Čelovekom

OČKOVACÍ PAS, DRUHÝ PILIER DOBY POSTKAPITALISTICKEJ

K čomu vlastne slúžia COVID pasy?

Ak ste očkovaný, bolo Vám povedané, že Vás vakcína chráni pre serióznym ochorením. Keď tomu veríte, nie je žiadne riziko byť pomiešaný s neočkovanými. Ale teraz vlády, začínajú meniť názory /resp. udávať skutočnosti vychádzajúce s klinickým štúdií výrobcov vakcín a nešíriť konšpiračné teórie o neuveriteľných schopnostiach vakcín/ a tvrdia, že vakcíny sú neúčinné. Musíte ako očkovaný nosiť rúško /týmto pozdravujem pána Matoviča a Zuzku z hradu/, lebo vakcína Vás nechráni. Pre očkovaných je teda prínos COVID pasov nulový. Neposkytuje žiadnu ochranu naviac. Skôr naopak je administratívne zaťažujúci.

Pre neočkovaného je to nástroj slúžiaci na ponižovanie a trestanie.

Komu teda má slúžiť?

Spozornite, lebo ešte sú tu tretie strany.

KTO sú tí tretí?

Predstavme si situácie napr´klad v reštaurácii. Pred vstupom Vás vyzvú na preukázanie COVID pasu, inak sa nemôžete najesť.

K čomu to môže viesť?

K falošným preukazom, alebo preukazovaním sa cudzím preukazom.

Následne budú musieť oprávniť ´´čiašnika´´ na úroveň policajta a budete sa musieť v reštaurácií preukazovať občianskym preukazom.

Woow, som terorista? Veď chcem mať len chutné jedlo, posedieť v kľude. No takýmto spôsobom určite nie.

A ako ďalší krok príde štátna aplikácia, ktorou budú reštaurácie kontrolovať , či sú pasy ešte platné. A to som šiel do reštaurácie ´´za dobrým pocitom´´. Aplikácia bude zbierať všetky dáta kde ste boli, kedy a s kým.

A sme doma. Obrovský zásah to súkromia. Absolútny zásah do čierneho aj bez čipovania. Ďalší nástroj na sledovanie pohybu osôb. A to unikátny, lebo doterajšie vždy potrebovali nejaké sledovacie zariadenie.

V nasledujúcom článku si predstavíme súčasné sledovacie nástroje tretími subjektami.

Dr.QUANTUM

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: