K porozumeniu Čelovekom

Odborári – Matovič zázračne nachádza peniaze vždy iba na svoje nápady, na nič iné nemá

“Minister financií Igor Matovič na spoločnej tlačovej konferencii s predsedom parlamentu Borisom Kollárom navrhol vyčleniť 500 miliónov euro na preukazy pre seniorov nad 60 rokov zaočkovaných treťou dávkou.” vracia sa k téme týždňa na sociálnej sieti Monika Uhlerová – viceprezidentka KOZ SR. Pripomína, že Matovič má zázračnú schopnosť nájsť peniaze vždy pre vlastnú potrebu a nápad.

“Preukazy majú podľa Matoviča slúžiť aj ako záchrana firiem v oblasti gastra a cestovného ruchu najviac zasiahnutých pandémiou.” Píše odborárka Uhlerová.

Typický Matovič

“Typicky Matovičovský návrh, podľa ktorého budú seniori zachraňovať cestovný ruch či gastro priemysel, nemá ani podporu koaličného partnera. Napriek tomu je Matovič ochotný presadiť svoj návrh aj s podporou opozície.” Pripomína autorka statusu.

Na zamestnancov kašle, na nich peniaze nemá, alebo ich ide prepúšťať

“Na druhú stranu už niekoľko týždňov ten istý Matovič odmieta valorizáciu platov zamestnancov verejnej a štátnej správy a podmieňuje ju schválením troch ústavných zákonov. Odbory majú podľa jeho slov zatlačiť na stranu SaS, aby neblokovala schválenie ústavného zákona o rozpočtovej zodpovednosti. Teraz ale vidíme, že ak ide o jeho vlastný návrh, tak Matovič 500 miliónov zázračne našiel, a to aj bez schválenia ústavného zákona!  Zamestnanci štátu si zaslúžia rovnaké zaobchádzanie a nemali by byť obeťou Matovičových hier a koaličných sporov.” Zdôrazňuje Monika Uhlerová – viceprezidentka KOZ SR na sociálnej sieti.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: