K porozumeniu Čelovekom

Odborná komisia & nové dáta o bezpečnosti vakcín proti Covid-19

Tieto dáta sú verejne dostupné každému, teda aj našim samozvaným „odborníkom“. Určite o nich vedia! Kto ale o nich zjavne nevie sú pani Kolíková a Čaputová, ktoré by rady povinné očkovanie.

V polovici augusta sme informovali o počte prípadov nežiadúcich účinkov a úmrtí nahlásených do EudraVigilance v súvislosti s očkovaním proti C-19 TU. Keďže stále počúvame aké je očkovanie bezpečné, rozhodli sme sa analýzu pre „odborníkov“ zopakovať s odstupom času. Porovnali sme:

  1. Počty fatálnych následkov v prípade podmienečne schválených vakcín proti C-19, ktoré sú stále v procese klinického skúšania a ktorými sa očkuje pár mesiacov, s fatálnymi následkami hlásenými v súvislosti vakcínami, ktoré prešli riadnym klinickým skúšaním a ktorými sa očkuje dlhé roky.
  2. Počty závažných a menej závažných nežiaducich účinkov podmienečne schválených vakcín proti C-19, ktoré sú stále v procese klinického skúšania a ktorými sa očkuje pár mesiacov, s nežiadúcimi účinkami vakcín, ktoré prešli riadnym klinickým skúšaním a ktorými sa očkuje dlhé roky.

Dáta sú spracované ku dňu 29.11.2021.

Dáta sú spracované ku dňu 29.11.2021.

Tieto dáta sú verejne dostupné každému, teda aj našim samozvaným „odborníkom“. Určite o nich vedia! Kto ale o nich zjavne nevie sú pani Kolíková a Čaputová, ktoré by rady povinné očkovanie (TU a TU).

Nehovoril tu nedávno niekto, že treba prestať šíriť bludy o Covide?

Očkovanie považujeme za jedinú a najlepšiu stratégiu (ako) predchádzať vážnym ochoreniam,“ zdôraznila p. Čaputová.

Ako to p. Čaputová vníma v prípade nerizikovej zdravej osoby donútenej („motivovanej“) k očkovaniu, ktorá utrpí následkom očkovania vážne poškodenie zdravia, alebo zomrie už neuviedla.

Pri zavedení povinného očkovania pre určitú vekovú skupinu by bolo podľa Kolíkovej nutné dôsledne zvážiť vekovú hranicu.

Pre p. Kolíkovú by bolo potrebné sa najskôr dôsledne oboznámiť s dostupnými vedeckými štúdiami z oblasti C-19, aktuálnymi štatistikami, nežiadúcimi následkami v dôsledku očkovania proti C-19. Mala by si zobrať slová p. Čaputovej k srdcu. Ak začne počúvať skutočných odborníkov, garantujeme, že prestane šíriť bludy o Covide a očkovaní.

Ešte niekto tu chce stavať svoje argumenty na „bezpečnosti“ vakcín proti C-19?

Ešte stále tu chcú niektorí ľudia tliachať o tom, že povinné očkovania tu máme desaťročia a podmienečné schválené vakcíny proti C-19 v procese klinického skúšania sú vlastne na jednej úrovni s rokmi preverenou vakcínou proti osýpkam?

Zdroj: Odborná komisia

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: