K porozumeniu Čelovekom

ODHALENÝ ĎALŠÍ DIABOLSKÝ PODVOD: AMERICKÁ CDC REGISTRUJE MŔTVYCH PO PRVOM OČKOVANÍ AKO “NEOČKOVANÝCH”, ABY NEMUSELA ICH SMRŤ SPOJIŤ SO SMRTIACOU MRNA INJEKCIOU!!!! TAKTO DOKÁŽU UTAJIŤ DESIATKY TISÍC ZABITÝCH MRNA INJEKCIAMI!

Aký podvod! Očkovacia lobby a tvorcovia zdravotnej politiky sa priehľadným spôsobom snažia rozptýliť oprávnené pochybnosti o výhodách a znášanlivosti vakcín proti COVIDu, píše report24.news

VALENTIN KATASONOV: UŽ TO NIE JE MOŽNÉ SKRÝVAŤ – VAKCÍNY SÚ OVEĽA NEBEZPEČNEJŠIE AKO SA TO PRIZNÁVA! OFICIÁLNE ÚDAJE O OBETIACH OČKOVANIA SÚ LEN ŠPIČKOU ĽADOVCA

Diabol sa skrýva v detailoch

Diabol sa často skrýva v detailoch, alebo skôr v drobnom písme. A to najmä pri štatistikách, ktorými nás chcú výrobcovia vakcín a s nimi „spolupracujúci“ politici ukolísať. Radi používajú najrôznejšie triky, aby mohli šíriť nimi želané posolstvá, údajne založené na faktoch. To je aj prípad úmrtí v dôsledku očkovania, alebo obetí, o ktorých sa „predpokladá, že zomreli v súvislosti s očkovaním“.

Podvodné a zavádzajúce metódy

Nielen renomovaní odborníci a patológovia, ktorí z tohto dôvodu presadzujú zvýšené (alebo povinné) pitvy mŕtvych očkovaných osôb, majú podozrenie, že oficiálny extrémne nízky počet takýchto obetí je v skutočnosti oveľa vyšší. Naznačujú to metódy, ktoré možno nazvať jednoducho podvodnými, alebo zavádzajúcimi. Dosahujú sa nimi politicky vhodnejšie výsledky štúdií.

Napríklad štúdia, ktorú nedávno prezentovalo americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (Centers for Disease Control and Prevention – CDC), obdoba nemeckého Inštitútu Roberta Kocha. Tá dospela k záveru, že u neočkovaných obyvateľov Los Angeles je 29-krát vyššia pravdepodobnosť hospitalizácie s COVIDom-19 ako u očkovaných obyvateľov. Okamžite nasledovali celosvetové titulky médií nadšených pre očkovanie: Očkovanie chráni pred ťažkým priebehom! A ak to tvrdí CDC, musí to byť pravda.

Štúdie poplatné politikom

Bohužiaľ, aj zbežný pohľad na publikované údaje odhaľuje „finesy“, akými boli závažné či až tie najťažšie predstaviteľné – smrteľné prípady jednoducho „vymazané“ z vedeckého posudzovania. Všetky osoby, ktoré boli hospitalizované, alebo zomreli do 14 dní po podaní dávky vakcíny, sa jednoducho počítajú ako „neočkované“.

Konkrétne to znamená, že v bezprostrednej fáze po očkovaní, keď sa vyskytujú najkritickejšie reakcie, sa dôsledky očkovania vôbec neskúmajú. Dotknuté osoby sa totiž nepovažujú za očkované. To je ako keby polícia považovala opitých vodičov za triezvych, ak im bola hladina alkoholu v krvi nameraná do 48 hodín od posledného pitia.

Nasledujúca tabuľka, na ktorú upozornili pozorní blogeri, (všimnite si najmä drobné písmo pod ňou), jednoznačne dokazuje podvod.

Vo zvýraznenej časti písanej drobným písmom sa (v preklade) uvádza:

„* Osoby sa považovali za úplne zaočkované ? 14 dní po druhej dávke dvojdávkovej série (vakcíny Pfizer/BioNTech alebo Moderna proti COVIDu-19), alebo po prijatí jednej dávky jednodávkovej vakcíny Janssen (Johnson & Johnson) proti COVID-19; za čiastočne zaočkované ? 14 dní po prijatí prvej dávky a <14 dní po prijatí druhej dávky dvojdávkovej série; a za nezaočkované <14 dní po prvej dávke dvojdávkovej série, alebo jednej dávke jednodávkovej vakcíny, alebo ak nie sú k dispozícii údaje z registra očkovania.“

Nulový význam štúdie

Význam štúdie je teda nulový a samozrejme, vôbec nič sa nehovorí v závislosti od uhla pohľadu, o nebezpečnosti alebo „neškodnosti“ očkovania. Jediné, na čo je tento druh výskumnej propagandy dobrý, je ukolísať obyvateľstvo falošným pocitom bezpečia v súvislosti s očkovacou kampaňou, ktorá je rovnako pochybná, ako zjavne neúčinná, dodáva na záver report24.news.

HLAVNYDENNIK

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar




ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: