K porozumeniu Čelovekom

Oklamali vás, lebo ste sa nechali oklamať! Čomu ste neverili, sa už stáva pravdou, hlása advokát Weis

„OKLAMALI VÁS. Lebo ste sa nechali. Ako by povedal Američan: HERO to ZERO. Vaša „fajzer vitonka“ je fejk, vážení. Nechránite seba a ešte ohrozujete iných. Veríme, že toto ste nechceli. Možno ste chceli iba ísť na dovolenku alebo vás vydierali vaše deti, že ak sa nezavakcinujete, neuvidíte svojich vnukov.“ Citát Peter Weis

Advokát Peter Weis komentuje Delta variant a pripomína, ako sa plnia predikcie, ktoré zverejňoval od vypuknutia pandémia v blogoch na webstránke advokátskej kancelárie AKW.

„Čo TV JOJ a Denník N zosmiešňoval, sa do pár mesiacov stáva pravdou,“ píše. „A viete čo je vtipné? Že na argumentačnú stranu Petra Weisa sa nepostavil nik iný, ako zatiaľ neodsúdený kriminálnik a architekt plandémie jeho veličenstvo verejného zdravia Dr. Fauci!“ Vysvetľuje Weis a vyzýva média hlavného prúdu, ktoré písali hoaxy, aby si nachystali aj pečiatky s nápisom HOAX.

Miera „vakcinácie“ je len akýsi IQ test národa

„My nie sme Británia a nikdy sme ňou ani neboli. Spoliehate sa na pamäť národa na úrovni dvoch mesiacov?“ Pýta sa Weis. „Ja by som Slovákov veru nepodceňoval. Historicky vydržali všeličo. Zvládnu aj toto,“ dodáva.

Čo to pán Fauci vlastne povedal?

„Virálna nálož v nasofarynxe u vakcinovaných pri tzv. „breakthrough“ infekcii, t.j. prepuknutiu ochorenia napriek dvom dávkam vakcíny, je úplne rovnaká ako u nevakcinovaných.“ Píše Weis a vysvetľuje, že vakcinovaní sa tým pádom stávajú pri delte údajne superprenášačmi. Stávajú sa teda hrozbou pre všetkých. Vakcinovaných aj nevakcinovaných.

Dodáva, že nevakcinovaní s normálnou imunitou a logickým úsudkom sa asi veľmi nemajú čoho báť. „Hlavne pokiaľ poznajú rozdiel medzi pojmami infekčnosť, virulentnosť a patogenita. Ak sa doteraz nebáli nádchy a chrípky, nemusia sa báť ani Pavelkových rečí o delte a iných písmenkách,“ vysvetľuje ďalej a dodáva ďalšiu predikciu do budúcnosti.

Rúšok sa zbavia najskôr nevakcinovaní

Podľa Weisa sa rúšok zbavia najskôr nevakcinovaní. Predpovedá, že vakcinovaní sa stanú asymptomatickou hrozbou pre zvyšok spoločnosti a budú musieť chodiť s rúškami trvalo. Tvrdí, že dostanú tretiu a časom aj štvrtú „opravnú“ dávku. K tomuto tvrdeniu sa hodlá Weis vrátiť už o 2 mesiace a zdôrazňuje, že v zverejnenom odhade nie je ani kúsok zlomyseľnosti. „Naopak, súcitíme s vaším nesprávnym a zrejme neinformovaným rozhodnutím,“ píše.

Nechránim seba, ale druhých. Falošná solidarita. Zvrátená logika

Ľudia podľa Weisa budú doplácať na konzumný spôsob života a hľadanie iba tej najjednoduchšej cesty ako sa vrátiť do sveta, ktorý už nebude ten istý. Budú podľa neho doplácať na stratu kritického myslenia a logického úsudku, čítanie iba nadpisov, vieru v médiá a budú platiť tým najdrahším, čo majú: vlastným zdravím.

„Lebo nechránim seba, ale druhých. Falošná solidarita. Zvrátená logika. A to sa dostaneme čoskoro k tomu najhoršiemu, čo vakcinovaných ešte čaká. A to je riziko priónových chorôb. Ale o tom až nabudúce. Vakcína Vás mala chrániť do konca života. Len nepovedali, že zrejme nehovorili o jeho prirodzenej dĺžke.

Nevakcínovaný je dezolát, vakcinovaný bude možno napríklad „deravý mozog,“ alebo „chechtavý kuru“ (bovinná spongiformná encefalopatia). Už čoskoro,“ dodáva v závere blogu. Ten si môžete prečítať aj s pripojenými odkazmi na Dr. Fauciho a ďalšie v plnom znení tu.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: