K porozumeniu Čelovekom

PANDÉMIA, PRVÝ PILIER POSTKAPITALISTICKEJ DOBY

Predstavil som Vám nástroje nášho nového systému. V ďalšej série predstavím piliere postkapitalistickej doby.

Ak si dobre pamätáte zhruba od leta 2021 sa vláda snažila ´´motivovať´´ neočkovaných zákazom vycestovania do zahraničia. Neočkovaný po vycestovaní museli podstúpiť 10 dňové odňatie slobody vo forme domáceho väzenia.

Vláda sa snaží všetkými možnými spôsobmi. Momentálna motivácia sú Vianoce.

Vráťme sa však do leta 2021. Napísal som na tomto portáli článok o skutočnom dôvode Mikasových vyhlášok. A môj scenár sa napĺňa. Bohužiaľ moji milý vaša hra je okatá a krásne Vám vidno do karát.

Kto priniesol 3. vlnu na Slovensko?

Boli to neočkovaný , ktorý nemohli nikam cestovať a keď vycestovali , ak niečo priniesli i tak boli doma väznený, kým vírus nevykapal?

Alebo to bola tá prvá kategória ľudí, ktorý mohli cestovať kde chceli, navštevovali diskotéky, aquaparky a masové podujatia typu návštevy pápeža?

Nerobilo sa všetko preto, aby tretia vlna vlastne vznikla?

To že aj očkovaný prenášajú rovnako dobre ako neočkovný sa už v tej dobe samozrejme vedelo /ono sa to vedelo od začiatku, lebo vakcíny neboli navrhnuté aby ovplyvňovali šírenie vírusu/.

A máme tu krásnu realitu nášho postkapitalistického systému. Skupina privilegovaných spôsobí problém a následky si odnesie skupina potláčaných.

Nie je to krása? Krásna a prehľadná manipulácia?

Ibaže kto je vlastne momentálne v tých nemocniciach?

Dáta zo Slovenska, nepredpokladám, že nám niekedy táto vláda poskytne. Každý však v svojom okolí musí sám vidieť, kto je momentálne chorý, pozitívny a teda dá sa predpokladať kto vlastne v tým nemocniciach aj leží.

Poďme sa však pozrieť na niektoré nepriame dôkazy.

GIBRALTÁR

Je krajinou s najvyššou kvótou zaočkovania. Je na 119% preočkovaná /100% 2 dávky a niektorý 3, preto viac ako 100%/.

Kto tak môže byť v tej krajine pozitívny? Žeby neočkovaný, ktorých je nula?

Každému je jasné kto tak tam môže ležať v nemocniciach, keďže rušia aj Vianoce!

Áno dobre čítate, to čo sa Vám snažia politici ´´predať´´/pozdravujem týmto zopár pánov Ministrov a nezabudenm ani na pani Ministerku/, že keď sa všetci dajú zaočkovať, že bude všetko OuKeJ, zrejme má chybičky krásy.

Obrázok ukazuje čerstvú situáciu na Gibraltáre.

Stále si myslíte, že vakcína Vás vráti do predcovidovej doby?

Alebo je to naopak /viď moje články o pôvode jednotlivých vĺn pandémie/?

Stačí sa pozrieť napríklad do Nemecka.

Ale pozor, nemocnice neplnia len covidový pacienti, ale pomaličky aj postvakcinačný pacienti. Len sa o tom nevie, nehovorí. Len najznámejšie celebrity neujdú mašinérií vládnej cenzúry.

Veď zvážte každý za seba, pripájam link z nemecka?

https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554

Pre tých, čo moc nemecky nevedia, článok hovorí o nezvyčajne vysokom kolapse futbalových celebrít, ktorý končia na JISkách /to nie sú žiadne maličkosti tu ide o zástavy srdca a podobne, no veď čo iné sa dá očakávať od vakcín po ktorých rastú Spike proteíny na srdci, osrdcovníku, endokrinologických orgánoch, cievach, pečeni a pod./

Z našich končín každý vie, že minulý piatok priamo na lade skolaboval a zomrel Boris Sádecký.

Dr.QUANTUM

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: