K porozumeniu Čelovekom

Paralelný vesmír?

V predošlom blogu som napísal, že už nebudem písať o COVIDe. Ale narazil som na starší článok, ktorý je o tom vlastne len nepriamo, popisuje viac ten „paralelný vesmír“ ktorý tu určité kruhy na Zemi vyvtvorili. A vyzerá to trochu, že sami nevedeli aký „paralelný vesmír“ spúšťajú.

Úvod od Dee McLachlan (Gumshoe Newsúvod v tom zmysle, že hlavnou časťou sú videá, tie si treba pozrieť na originálnom článku).

Teda – v tomto momente svet „uviazol“ v akomsi paralelnom vesmíre. Mainstreamové médiá a vládne historky hovoria, že vakcíny predstavujú jedinú možnosť/voľbu, cez ktorú sa dostaneme k novému normálnemul. A v tej druhej realite sa rozpráva, že vakcinovaní budú musieť byť v karanténe cez zimné mesiace, ináč riskujú vážne ochorenie. 

V Austrálii robia všetko na znevažovanie tých nevakcinovaných. Vyhrážanie sa stratou zamestnania a izoláciou dominovali v médiách celé mesiace. Ale zrazu dnes, dobré správy: Počnúc stredou 1. Decembera 2021, budú platiť nasledujúce nastavenia pre všetkých občanov NSW (New South Wales), bez ohľadu na ich vakcinačný status.  Nevakcinovaní budú vypustení do spoločnosti o dva mesiace. 

Je z toho človeku až zle aké je to jasné.

Ale pritom sa zdá, že tá vakcinačná historka sa pomaly rúca. Môj tip je, že skutočný účinok tých vakcín vlastne nie je známy, keďže pravdepodobne veľké percento z nich sú iba placebo. Dnes však ponúkam aj vyberané videá. 

Zimná karanténa – naozaj?

Taký článok, ktorý sa stále vynára, je časťou článku od Front-line doctors (môj predošlý blog je tiež od nich, starší)  uverejneného v strede Augusta s titulkom, “Nevakcinovaní ľudia nie sú nebezpeční; vakcinovaní ľudia sú nebezpeční pre ostatných“…

Niekdajší Vice Prezident „European Advisory Group of Experts in Immunization“, pod  World Health Organization, Profesor Christian Perronne včera povedal, že všetci vakcinovaní ľudia musia ísť do karantény cez zimné mesiace, ináč riskujú vážne ochorenie. 

Perronne sa špecializuje na tropické patológie a vynárajúce sa infekčné choroby. Bol Predsedom Špecializovaného Výboru pre Prenášateľné Choroby v rámci Vyššieho Výboru pre Verejné Zdravie. 

“Potvrdiac rýchle sa zhoršujúcu situáciu v Izraeli a v Británii, expert na infekčné choroby vyhlásil: “Vakcinovaní ľudia by mali byť umiestnení do karantény,  a mali by byť izolovaní zo spoločnosti.”

“Pokračoval slovami: Nevakcinovaní ľudia nie sú nebezpeční; vakcinovaní ľudia sú nebezpeční pre ostatných. Teraz sa to dokázalo v Izraeli – som v kontakte s mnohými lekármi v Izraeli – majú tam teraz veľké problémy, vážne prípady v nemocniciach sú medzi vakcinovanými ľuďmi, a v Británii takisto…”

(Professor Perronne , špecialista na infekčné choroby, bol poradcom vlády vo veci verejnej zdravotnej politiky a vakcinačnej politiky, pričom vytváral vakcinačnú politiku Francúzska dlhé roky. Bol vyhodený (prirodzene) za svoj postoj ku Covidu. Napísal aj knihu na tému Lyme disease (v diele The truth about Lyme disease (2017),  naznačil, že Nacistický veterinár, Erich Traub, bol za tajným vojenským experimentom USA o možnosti použitia kliešťov (ten hmyz) ako biologických zbraní.)

Izraelský doktor Kobi Haviv povedal pre Správy 13. Kanála – Channel 13 News: “95% vážne chorých pacientov sú vakcinovaní”.

Tento článok sa vlastne teraz postupne pretransformoval na … “Všetci  Vakcinovaní Ľudia Musia byť v Karanténe Cez Zimné Mesiace, Ináč Riskujú Vážne Ochorenie!”

Projekt Veritas

Odvážny whistleblower vypustil záznam ako sa doktori rozprávajú. Insider – človek zvnútra – US Health and Human Services [HHS], Jodi O’Malley, pracuje ako  Registrovaná Sestra v miestnom Indickom Zdravotnom Stredisku.

Deadly Bioweapons – Smrteľné biologické zbrane

Judy Mikovits interviewovaná pánom menom Mike Adams (je to vlastne akási US disidentka)

The Testimonies Project – Projekt Svedectvá

Projekt Svedectvá bol vytvorený na to, aby poskytol platformu pre všetkých tých, ktorí boli nejako postihnutí po obdržaní covid-19 vakcín, a aby bola istota, že ich hlasy budú vypočuté, pretože v Izraelských médiách ich nepočuť.

Testimonies Project video: https://rumble.com/vmpbh3-38132823.html

Môj dodatok: Názov článku v origináli je „Are The Tables Turning on The Vaccine “Narrative”?“ Znamená to niečo ako „Otáča sa to snáď proti tej vakcinačnej „historke“?“

Ten termín Paralelný Vesmír  autorky na začiatku to všetko čo sa tu deje perfektne vystihuje. Pri správach na STV1 – to predsa nemôže byť z tejto krajiny, alebo z Európy! 

Ivan Hečko/ Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: