Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

PLÁN – o čo ide Mikasovi v najnovších vyhláškach?

Všetci poznajú chaos, ktorý sa deje momentálne na hraniciach a médiach. Úrad verejného zdravotníctva zaradil tých, ktorý covid prekonali a sú preukázalneľne imúnny, ako vidno z nalsdovných a nespočetno ďaľších vedeckých štúdií (uvádzam aj tie ktorá hovoria o vytvorení robutnej imunity aj u ľudí bez symptomov)

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33115920/

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.08.11.20171843v2

https://www.cebm.net/covid-19/what-is-the-role-of-t-cells-in-covid-19-infection-why-immunity- isabout-more-than-antibodies/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33115920/ https://www.nature.com/articles/s41586-020-2550-z

a preukázateľne nevedia vírus ďalej šíriť

https://www.nature.com/articles/d41586-021-00071-6

kde vidno, že u 14 000 pacientov (nemocničný personál permanentne pretestovávaný) re-positivitu na báze PCR testov u 44 jednotlivcov (z 14 000), ktoré zaradili medzi možné re-infekcie. Po ďalšej analýze vylúčili 42 osôb a zostávajúce dve 2 osoby zaradili ako pravdepodobné re-infekcie. V závere štúdie sa im však ani u týchto pacientov nepodarilo izolovať replikačne kompetentný vírus covid19. Opakovane, nikto z už prekonaných covid infekcii nemali v dutinách prítomný vírus ktorý bol schopný sa ďalej šítiť a iných infikovať.

Rovnako i samotná CDC /USA / uvádza nasledovné stanoviská týkajúce sa re-infekcie a karantény re-pozitívnych pacientov:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/duration-isolation.html

Preložením uvádza, že po dobu 3 mesiacov od prekonania vykazujú PCR testy ešte stále pozitivitu. Ľudia dokonca mali aj symtomy, ale nikto napriek tomu nemal šírenia schopný vírus. Tunak som načrtol najvýznamnejší nástroj tejto doby, o ktorom bude ešte separátny článok. Určite mnohých teraz napadá prečo úrad vyžaduje PCR test po návrate.

O čo sa však snažil pán Mikas a spol. s našim veličenstvom?

Na druhej strane umožnil zaočkovaným priechod hraníc bez karantény, dokonca aj bez testovania. Väčšina krajín ma pre obe skupiny očkovaných a neočkovaných rovnaký meter t.j. obe skupiny sú po vstupe testované alebo netestované.

Lenže vyhláškou 226/2021 umožňovali vstup aj čerstvo očkovaným t.j. tým čo ich donútili sa zaočkovať ale po roku stresu práve s tohto úradu mohli si ísť oddýchnuť. Očkovaný však preukázateľne na rozdiel od tých čo virózu prekonali vírus prenášať

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.02.06.21251283v1

Podľa tejto štúdie tí čo sú nakazený a očkovaný majú v porovnaní s neočkovanými (pozor nie tými čo sa s choroby zotavili) 1⁄4 čo do množstva prenášania schopných vírov v tele. Už len fakt že v Izraeli a UK zomiera rovnaké množstvo neočkovaných (zase nie tých čo už chorobu prekonali – nevidel som žiadnu štúdiu ktorá by túto hypotézu t.j. konšpiračnú teória preukázala) ako očkovaných.

POZOR: pritom drvivá väčšina pozitívnych v UK je v skupine neočkovaných t.j. percento úmrtí v skupine očkovaných je niekoľkoráz vyššie ako u neočkovaných. Dá sa to aj tak povedať že byť pozitívny keď som očkovaný mám na úmrtie oveľa väčší predpoklad. Toto sú prvé dôsledky vakcinácie, ktoré sa začnú objavovať.

Alebo ďalšia štúdia:

https://khub.net/documents/135939561/390853656/Impact+of+vaccination+on+household+transmi ssion+of+SARS-COV-2+in+England.pdf/35bf4bb1-6ade-d3eb-a39e-9c9b25a8122a? t=1619601878136

Kde u očkovných je znížené transmisia o 40-60percent (oproti neočkovaným ktorý covid nemali) t.j. je tam 50percent ktorý ďalej vírus veselo šíria, a čo keď práve tí pocestúju?

A to vôbec nehovorím o nových variantoch kde niektoré komplet protilátky získané z ich syntetických proteínov si vírus ani nevšíma a šíri sa ďalej.

Samozrejme čerstvo očkovaný sú úplne iná kategória. Okrem toho, že ich v polohorúčkách pustia na dlhú cestu (podla vyhlášky inka nespôsobilý jazdy), majú ešte akútny zápal (preukázateľný u každého s mRNA vakcínou), čiže sú extrémne oslabený a náchylný niečo si domov priniesť.

No a tu zrejme každý čo má oči vidí. V septembri budú tvrdiť ako aj minulý rok (keď mimochodom v lete tiež vírus  ́ ́zrazu ́ ́ vykapal – o tom bude tiež článok), že nerodpovedný neočkovaný priniesli ďalšiu vlnu. Tí čo musia doma trčať v karanténach, tí čo sa 100krát testovali, tí čo boli celí čas len pri mori s deťmi, pri mori kde sa kedysi v dobe predkovidovej chodili liečiť respiračné ochorenia, odtiaľ sa teraz zrazu vozia.

Je týmto jasné, že budú robiť všetko preto, aby k tomu došlo, ignorovať rozhodnutie ústavného súdu, rozhodnutia súdov a nariadenia WHO.

Ľudia však nie sú plagiátori, vedia aj niečo iné ako copy-paste. Preto odporúčam každému riadne si vyhlášky preštudovať a porozmýšlať kde si dať karanténu. Som si istý, že keby som si ju dal u Mikasa,alebo hocikoho z jeho rodiny alebo rodiny niekoho z Makovicovej tlupy, že by sme veľmi rýchlo zistili koľko ľudí má na túto karanténu výnimky,lebo inak by museli aj oni do karantény automaticky podľa vyhlášky. Zistili by sme , že na týchto tisícky politicky naviazané osoby vírus nesadá, že oni ho nejako záhadne nevedia šíriť.

Čo je však najpodstatnejšie?

Cieľom tejto šarády aby naskočilo magické číslo z pandemického zákona, aby sa aktivoval núdzový stav a potom môžu všetko, voľby, školy, …. veď to všetci poznajú. Lenže nie všetci vedia, že to máme v rukách my! My rozhodneme či po dovolenke si urobíme 14 dňové predĺženie dovolenky,a lebo pôjdeme na test. Test, ktorého citlivosť som vyššie naznačil. Test ktorý ako aj samotná CDC a samotné WHO neodporúčajú do 3 mesiacov po prekonaní lebo nájde zbytky s pôvodnej virózy. Ale on takisto môže nájsť zbytky z pôvodnej virózy vášho suseda, ktorý ich na vás nakašlal. Ktorý vás mimochodom takto imunizoval (pokiaľ ste nedodržiavali odstupy a prekrytie dýchacích ciest). A tiež do doby 3 mesiacov odvtedy. Dokonca stačí aby tam bol jeden jediný zbytok, zbytok jediného

   víru a PCR je to schopný zachytiť. A ste pozitívny. Zrazu je veľa pozitívnych a je to čo to bolo. Ale máme to všetci v našich rukách (možno neviete ale existuje aj korelácia čím viac testov tým viac pozitívnych – percentuálne).

autor: Dr.QUANTUM

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: