Slovanské Noviny

PLÁN – pozadie a plány firmy Moderna

Ešte pred pár mesiacmi bolo firma Moderna firmou bez ziskov, ktorá síce mala sľubnú, ale zato nevyskúšanú technológiu a hlavne žiadne produkty na trhu, ktoré by jej mohli generovať zisky. Žiadne z ich produktov ako liečivá a vakcíny ani nedokončili väčšie štúdie.

Dnes je Moderna firmou ktorá má plány na dosiahnutie kapacít 1 miliardy dávok vakcíny proti covid-u a generovať zisky do 20 miliard USD. Áno z nuly na 20 miliard z pár mesiacov, kde predbehla iné farmaceutické giganty ako Bayer.

Ale podľa vyjadrení CEO Stéphane Bancel, covid vakcíne je len začiatok. A teraz pozor, ak sa ukáže (tunak už mnohý začínajú tušiť o aký experiment tu ide), že mRNA technológia funguje, povedie to k vzniku úplne nového priemyselného odvetvia, ktoré bude schopné pokryť od liečby rakovín ( k čomu bola táto technológia vymyslená, áno ešte raz, technológia,vakcína existovali, v r 2015-2017 testovali jej použitie na sezónne chrípky, ktoré moc sľubne neskončili – ale k tomu neskor) po liečbu zriedkavých genetických ochorení (ako sa CEO Moderny vyjadril ine o génovú terapiu) a prakticky schopnú vyliečiť takmer všetko (citát CEO Moderny). Ešte raz a pomalšie, farma firmy a business ktorý bol roky na ústupe,padal,akcie nonstop klesali, investori odchádzali sa znovu ocitne v kvantovom skoku.

Moderna už v súčasnosti má spustené klinické štúdie jej liečív vo všetkých týchto kategóriach, a naviac podľa slov Stéphane Bancel, má ciele stať sa hlavným hráčom vo svete vakcín, v pŕipadoch ako Zika a HIV (ano HIV). Len pre informáciu za posledných 40 rokov bolo objavených 50 nových vírusov, ktoré napadajú ľudí a len na 3 z nim máme vakcíny. A tu vidí Stéphane Bancel svoju rolu a potenciál ich technológie. Každého určite napadá fakt , že načo npam budú potom lekári, neboli lockdowny len súčasťou veľkého experimentu? Stéphane Bancel hovorí v inteview, že sa chystajú kompletne zmeniť medicínu (Máj ,2021).

Momentálne má firma spustené klinické štúdie na 10 z týchto 50 vírusov t.j. majú už mRNA vakcíny a testujú ich (prezradím že je medzi nimi aj HIV)!! V strednodobom horizonte firma sa chystá vyrábať SUPERVAKCÍNU – ročná vakcína (a zrejme v našich končinách povinná) ktorá bude zahŕňať od chrípky, cez covid až po …. podľa slov Stéphane Bancel, pichneme vám jednu injekcia, ktorá bude obsahovať niekoľko mRNA, priamo do žily každý august ,alebo september,koniec citátu.

Som zvedavý ako sa chystá poradiť si s konkurenciou od Pfizer, ktorá ma 3x vačšiu kapacitu a 100x viac personálu. Podľa Stéphane Bancel je ich najväčší potenciál , že ich technológia je modulárna.

Momentálne sa už firme robia štúdie zľahka, lebo sedí na hotovosti takmer 8 miliard USD (Stéphane Bancel vlastn 7 z nich). Pričom ešte nedávne, keď nevedela nájsť investora na začatie nejakých klinických skúšok, prosíkal vládu a  ́ ́vyžobrala ́ ́ si 900 milión na spustenie klinických štúdii na covid. Mimochodom na začiatku sa mRNA nevolala messenger RNA ale modified RNA. To bolo ešte predtým ako Stéphane Bancel vstúpil ako druhý zamestnanec do firmy Moderna a čo je zaujímavé keď zanechal veľmi lukratívny flek, povedal manželke, že vidí len 5 percentnú šancu fungovania mRNA ale keď to víde bude to pecka. Nebudem zachádzať do detailov,ako som spomenul v mojich článkoch to čo je vnútri a ako to funguje vie len výrobca, ak vôbec. Spomeniem len fakt , že hlavnou úlohou bolo importovať cudzí genetický materiáĺ do hostiteľskej bunky aby nespôsobila alarm imunitného systému (tzv TLR – niečo ako colníci na membránach buniek). Takisto spomeniem, že jeď sa im podarilo to hacknúť a importovať genetický kód do malýchsyntetických tukových bublín sa tento tuk hromadil v pečeni a spôsoboval jej zlyhávanie (logicky niekde muśi ten tuk končiť aj v dnešných verziách vakcín – na covid majú tri a vyvíjajú ďalšiu, čiže to čo dostali ľudia v januári nie to totožné – ani negatívnymi účinkami- s tým čo dostávajú dnes). Prezradím, že tri mala už od začiatku a jednu z nich pripravenú na pediatrické účely!

Podľa vyjadrenia spoločnosti, jediná možnosť ako získať populačnú imunitu na všetky tieto vírusy, je keď sa pritom človek bude cítiť ako by bol očkovaný na chrípku!

V ďalšom článku budeme pokračovať taktiež v mRNA nástroji.

autor: Dr.QUANTUM

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov