K porozumeniu Čelovekom

POČÚVAJTE SVOJE VEDOMIE

Náhle vhľady, nevysvetliteľné predtuchy, nevedomá úzkosť – niekedy stopy intuície-vedomie pomôžu nájsť jediné správne riešenie alebo varovať pred problémami. 

Je škoda, že sa to stáva len zriedka…Iste si tiež pamätáte niekoľko epizód zo života, keď sa vám šťastnou zhodou okolností a poslušnosťou inštinktu podarilo vyhnúť sa vážnym problémom. Akoby sám osud vzal za ruku a viedol preč od problémov. Len osud s tým nemá nič spoločné a musíte sa poďakovať sebe, alebo skôr vlastnej intuícii-vedomiu. Predtuchy, prorocké sny, náhle vhľady – to všetko sú signály, ktoré dáva pod-vedomie. 

Kiežby mu bolo dovolené hovoriť plným hlasom! Ale nie: jeho podnety usilovne ignorujeme, a ak ich vezmeme do úvahy, potom sa pokúsime vysvetliť z hľadiska čistého rozumu. Pretože len tak môžeme „legitimizovať“ intuitívne rozhodnutia, odôvodniť ich vo vlastných očiach. 

TAKŽE ČO S TOHO VYPLÝVA…, ŽE MÁME POČÚVAŤ SVOJE VEDOMIE, LEBO ONO VIE PREČO TO ROBÍ…. A TU NÁM ŽIADNA LOGIKA NEPOMÔŽE….

pb

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: