K porozumeniu Čelovekom

Podľa Sakovej štát reálne nefunguje, dôležití ministri podávajú demisie a na rokovaní nemal kto predkladať materiály: „Toto je absolútny rozpad štátu a to v čase najhoršej krízy“

Predstavitelia vlády či poslanci parlamentu sa snažia presvedčiť všetkých, že síce kríza v koalícii je vážna, ale v zásade všetko funguje. Podľa poslankyne Denisy Sakovej (Hlas-SD) to je klamstvo

Denisa Saková

Za posledný týždeň podali demisiu dvaja ministri, ktorých rezorty zohrávajú dôležitú úlohu v boji s pandémiou. Navyše, vo štvrtok minister hospodárstva Richard Sulík oznámil, že taktiež podá demisiu.

„V čase najhoršej zdravotnej krízy od druhej svetovej vojny nemáme ministra zdravotníctva. V čase najhoršej ekonomickej a hospodárskej krízy má minister financií na starosti nielen ministerstvo financií, ale aj rezort zdravotníctva a minister hospodárstva je na odchode. V čase, kedy sa očakáva väčšie prepúšťanie nemáme ministra práce, sociálnych vecí a túto agendu rieši minister dopravy. Ten istý minister, ktorý nedokázal doteraz zachrániť krachujúci cestovný ruch,“ píše v príspevku Saková.

To, že štát reálne nefunguje podľa nej ukazuje aj posledná schôdza parlamentu, kde sa muselo predčasne ukončiť rokovanie parlamentu.

„Prečo? Lebo nemal kto predkladať poslancom materiály na rokovanie. Toto je absolútny rozpad štátu a to v čase najhoršej krízy, keď zamestnanci, podnikatelia, dôchodcovia, zdravotníci, učitelia – jednoducho takmer 5 a pol milióna občanov potrebuje lídra, kompetentnú vládu a masívnu pomoc v každej oblasti,“ uviedla poslankyňa v stredu večer na sociálnej sieti.

Na záver dodala, že jediným riešením tejto situácie sú podľa nej predčasné voľby a do ich uskutočnenia vláda odborníkov.

zdroj: hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: