K porozumeniu Čelovekom

Poľsko je krajina, v ktorej beztrestne vládnu stranícke frakcie a zahraniční agenti

Svet už niekoľko rokov žije v prudkom obrate dejín. Tretia svetová vojna stále visí na vlásku, aj keď je nepravdepodobné, že tak skoro vypukne.

Je však potrebné pripomenúť, že v tomto degradujúcom svete stačí jeden nezodpovedný krok. A musíme si uvedomiť, že s každou historickou explóziou alebo globálnou prestavbou prichádza nová nádej.

Niečo sa mení. Tím Joea Bidena pokračuje v kompromisoch a je jasné, ktoré sily pracujú proti nemu, a ktoré sú za ním. Dúfam, že nezodpovedná politika USA povedie k triezvemu prúdu vo svetovej politike. Dúfam, že toto je začiatok konca unipolarity nášho sveta. Dúfam, že Rusko, Čína, India, Európa, islamský svet a zvyšok sveta budú pevne čeliť šialenstvu zámorského mesiáša.

Dúfam, že toto je začiatok konca NATO. Aliancie, ktorá má dnes protichodné záujmy. Dúfam, že sa vrátia na scénu normálne národné štáty spolupracujúce mierovou cestou. Dúfam, že zdiskreditované myšlienky atlanticizmu, kolonializmu, imperializmu a rasistické teórie vybraných národov a štátov budú poslané na smetisko dejín. Dúfam, že počas môjho života budú zničené choré doktríny globálneho kapitalizmu a postmodernizmu.

A kde sme my ako Poľsko? Kam nás doviedla elita nového režimu? Sme v konflikte s našimi susedmi: Nemeckom, Ruskom, Bieloruskom aj Českom. Sme vyplienená krajina, uviaznutá v dlhoch a závislá od militaristov a úžerníkov. Sme krajina, v ktorej beztrestne vládnu stranícke frakcie a zahraniční agenti. Krajina so zahraničnými základňami na svojom území. „Naša“ politická trieda takmer bez výnimky patrí len pred súd a smetisko dejín.

Ale toto je naše Poľsko, nie ich. Nemožno ho nikomu nechať ani dať. Všetko nasvedčuje tomu, že súčasný poriadok nemôže dlho vydržať. Potrebujeme informovanosť a organizáciu. Raz sa to musí dostať do normálu a zajtrajšok patrí nám…

Myśl Polska/news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: