Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

8. mája 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Posledné vakcinačné kotrmelce prezradili Hru s Vakcínami

Systém odvádzania krvi z mozgu (Venous Sinus), kde krv tečie pomaly, má zjavne predispozíciu na krvné zrazeniny po Vakcinácii od Astra-Zeneca.

Blood vessel with flowing blood cells, 3D illustration

Najprv dve „hlásenia“ – linkyEMA, Zodpovedný útvar EÚ, povedala, že skúma najmenej 44 prípadov zriedkavých zrazenín v mozgu a najmenej 14 úmrtí medzi približne 9.2 milión vakinácií v 30 Európskych krajinách...

K 29. marcu Nemecký zodpovedný útvar reportoval 31 prípadov neobvyklých krvných zrazenín medzi 2.7 miliónom ľudí vakcinovaných vakcínou AstraZeneca, z ktorých 9 zomrelo.

Moja vsuvka: Prvá časť je hodne bio-technická, ale nedá sa vynechať a nie je nutné ju v detaili pochopiť, to asi nie je ani úmyslom autora. 

Vakcína J and J (Johnson and Johnson) bola spájaná s krvnými zrazeninami v rámci údajov z jej klinických pokusov predložených FDA. Obidve tieto vakcíny používajú tzv.  adenovírus vektor na doručenie DS DNA (dvojvláknová DNA), ktorá nesie kód spike proteínu, a ľudský bunkový mechanizmus ten proteín vyrobí, za neurčitý časový interval, a v neurčitom množstve. Takže zrážanie krvi môže byť spôsobené  adenovírus vektorom, alebo spike proteínom, alebo niečím úplne iným. Moja vsuvka: toto výstižne vyjadruje že ľudstvo slúži vlastne ako pokusný králik „odborníkom“, ktorí robia pokusy – na ľuďoch – aby niečo zistili (alebo aj nie, viď ďalej).

Tie mRNA vakcíny používajú mRNA aby kódovali ten spike, používajúc bunkové mechanizmy na produkovanie toho spike proteínu. Konečný výsledok všetkých 4 vakcín je podobný, a opäť niečo – nevieme na ako dlho si telo vytvára tento proteín.

Ak ten spike ako taký vytvára tie zrazeniny, čo je celkom obstojný návrh ktorý vedci predložili, ale je nedokázaný, potom by všetky 4 vakcíny vytvárali tie tromby  – boli trombogenické (indukovali zrážanie). Dr. Patrick Whelan sa pokúšal varovať FDA o tejto možnosti, ale ho ignorovali. Napísal:

Meinhardt a spol. (Nature Neuroscience 2020, v tlači) ukazujú, že ten spike protein v mozgových endotheliálnych bunkách (bunky výstielky mozgových ciev) súvisí (is associated with) s vytváraním mikrotrombov   (zrazenín), a že Magro a spol. nenachádzajú virálnu RNA v mozgovom  endotheliu. Inými slovami, zdá sa, že virálne proteíny spôsobujú poškodenie tkaniva bez aktívneho replikovania vírusu.

Je možné aby to bol sám spike protein ktorý spôsobuje poškodenie tkaniva súvisiace s Covid-19? Nuovo a spol. (v tlači) ukázali, že u 13 z 13 mozgov od pacientov ktorí umreli na COVID-19, pseudovirióny (spike, obálkové, a  membránové proteíny) bez virálnej RNA sú prítomné vo výstielke mozgových mikrociev.

Toto je desivá informácia, poskytujúca silný náznak potenciálnej toxicity spike proteínu.

Ako sa 20 krajín vysporiadalo s otázkou zrazenín?

Najprv zastavili vakcinácie, kým stihli vyhodnotiť všetky dostupné údaje a zladili si svoje vysvetlenia (get their narratives aligned). Potom sa rozhodli, že tá A-Z vakcína naozaj spôsobila zrazeniny (did cause clots). Ale nemôžete predsa len tak vyhodiť vakcíny (ak nie ste nejaká firma Emergent BioSolutions – „rodiace sa BioRiešenia“), tak museli byť použité. Ale na kom? V chudobnejších krajinách samozrejme. A čo tak zásoby už nakúpené Západnou Európou?

Vodcovia Verejného Zdravia prišli s obrovským nápadom (a great idea). Obmedzte to použitie, len pre starších. Ak zomrú, je u nich skoro vždy už existujúci stav na ktorý sa to dá hodiť (a preexisting condition to blame). Ale zjavne to nestačilo. Tak začali testovať tie vakcíny na deťoch. 

Niekoľko krajín zastavilo tie A-Z vakcíny úplne (Slovensko tuším nezastavilo).

Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Kanada sú medzi tými, čo obmedzili jej použitie na len mladších ľudí, zatiaľčo Dánsko a Nórsko zachovali úplnu prestávku.

Viete si predstaviť čo v tomto prípade vlastne hovorí tzv. Informovaný súhlas“Testujeme vakcíny, o ktorých sa vie že spôsobujú smrtiace krvné zrazeniny, na deťoch, ktoré skoro nikdy nedostanú vážny Covid – preto v tejto demografii tie benefity neprevážia riziká tej vakcíny. Vaše dieťa má teraz väčšie riziko úmrtia na vakcínu, ako na chorobu.” Koľko rodičov by toto podpísalo? Je jasné, že na formulári na súhlas musia byť lži. Mám tu pre vás vynikajúci prípad, Britskí advokáti.

Ako som toto písal, objavili sa správy, že klinické skúšky A-Z vakcíny na deťoch sa konečne zastavili, práve dnes. Čo je 2-3 týždne po tom, ako sa problém zrážania krvi vynoril. 

Ako dobre funguje tá Astra-Zeneca vakcína u starších? Len pred dvomi mesiacmi vodcovia Francúzska a Nemecka nám povedali:

Úradníci v Nemecku tvrdia, že Astra-Zeneca vakcína má len 8% účinok u ľudí vo veku nad 65. Francúzsky Prezident Macron sa sťažoval u Agentúry France Press že tá A-Z vakcína bola len “kvázi-neúčinná u ľudí nad 65.”

Takže, aby sa využila zásoba, alebo možno pre iné účely, Nemecko teraz použije tú vakcínu len na tých nad 60, a Francúzsko len pre tých nad 55 — čo sú tie vekové skupiny, u ktorých tvrdili, že pre ne nefunguje. 

Ak to niekomu ešte nie je jasné, posledný flip-flop od Macrona a Merkelovej odhaľuje pravdu. Účelom vakcín zjavne nie je chrániť nás. Vakcíny obohacujú Pharmu.  Vakcinačné pasy umožňujú oveľa väčšiu kontrolu nad obyvateľstvom. Môžu tu byť aj doplnkové agendy. Ale celkom určite sa to vôbec netýka nášho zdravia.

autor: Ivan Hečko

zdroj: Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: