POVINNÉ OČKOVANIE

Všetci sme sa dostali k informácií nevídaného charakteru. Rakúsko ide zaviesť povinné očkovanie voči COVIDu od Februara 2022.

Pozor toto nie je Mandatory Vakcinácia zavedená v USA, Singapure, Grécku, Taliansku alebo Franzúzsku. Tam sú očkovania spojené s prístupom k určitým štátnym benefitom /pritom dane platiť musia,ale nič za ne nedostávajú/. Tu ide o uzákonené povinné očkovanie t.j. neplnenie bude porušením zákona, kde hrozí až odňatie slobody.

Nechajme teraz tému legálnosti v našom právnom prostredí tak. Poďme sa pozrieť, čo sa deje v týchto krajinách a ako sa im ten cieľ darí.

V USA v 2 štátoch súdy zrušili povinnosti očkovania v práci. Čírou náhodou sú to štáty, kde sídlia všetky high tech firmy, všetko inovatívne, polovodičové firmy, je to kolíska ropných magnátov. Ak by vo firmách ako ATT alebo verizon zaviedli povinnosť, nemá USA internet. Stalo by sa to čo sa stalo s kamionistami /ktorý už tiež majú výnimku ako aj v UK/.

https://www.zerohedge.com/covid-19/so-now-most-truck-drivers-will-be-exempt-vaccine-mandates

V prístaviskách sa hromadia kontajnery, nemá ich kto vykladať, odvážať.

https://www.zerohedge.com/economics/empty-containers-continue-stacking-ports

Skončilo tak, keďže prístaviská navýšili ceny za kotviace lode prevážajúce kontajnery a samotné kontajnery, že ich začali expedovať spať. Lode chodia teraz kvôli poplatkom hore dole prázdne alebo poloprázdne.

https://www.zerohedge.com/markets/58900-containers-are-now-paying-rising-100-penalty-la-long-beach

Viaceré nemocnice vyhlásili, že sa musia zatvoriť.

https://welovetrump.com/2021/10/22/maine-hospital-forced-to-close-icu-due-to-firing-so-many-unvaccinated-employees/

V niektorých mestách nefunguje požiarna služba.

https://thepulse.one/2021/11/01/26-new-york-firefighter-stations-shut-down-over-vaccine-mandates/

A poďme si urobiť slovenskú verziu. Povedzme že, zavedú len povinnosť vakcinácie v práci.

Obrázok ukazuje preočkovanosť podľa vekových skupín na Slovensku.

Jasne vidno, že najproduktívnejšia časť populácie má najnižšiu preočkovanosť. Dovolím si povedať, že to je tá časť, ktorá sa choroby nebojí, je plnej sile, zdraví a hlavne si vie overiť médiami a vládou šírené konšpiračné téorie /typu, že vakcína dokáže všetko, a že v Singapure kde je 118% t.j. všeci preočkovaný majú nárast prípadov t.j. aj hospitalizácie, samozrejme očkovaných keďže iní sú tma neni/.

Čo keď 52% pracujúcim nedovolíme ísť do práce?

Kto Vám prinesie poštu? Kto vám vyrobí pečivo, potraviny, postaví dom, alebo dovezie niečo online objednané?

Nestratí potom štát min 50percnt príjmu z daní z príjmu?

Sami vidíte, kým sa budeme držať aspoň ako sa držíme, k takému niečomu sa neodvážia, lebo ich platy a funkcie od tých peňazí závisia. Preto je extréne dôležité koľko je zaočkovaných a pre vládu aby na nich vytvárala tlak.

Dr.QUANTUM

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov