K porozumeniu Čelovekom

Prebúdzanie 12 zmyslov intuície v magickom kruhu ohňa a minerálov

Tajomstvo obrátenia sa k silám živej prírody s cieľom dosiahnuť slobodnú vôľu, oslobodenie duše a prebudenie ducha.

Osvetlenie proti vám v protismere hodinových ručičiek 12 sviečok, ktoré symbolizujú 12 pocitov, by ste si mali pamätať na všetkých ľudí a situácie, keď vašu Vôľu potláčajú ľudia, bohovia, démoni a duše Po (bytosti a podstaty paralelných svetov a dimenzie priestoru – času). Pocity strachu, nenávisti, odporu, ľútosti, viny, bolesti, snov a ďalších ťažkých skúseností sa stávajú predmetom hlbokého výskumu. Zámer zbaviť sa zlého oka, poškodenia, kliatby, všetkých druhov návrhov, hypnózy a ďalších magických vplyvov. Úspech sviatosti závisí od toho, ako je Vôľa potlačená, ako úprimný je úmysel úplne oslobodiť Dušu a Ducha. Relatívne bystrý človek bude potrebovať najmenej rok praxe vstupu do magického kruhu ohňa a minerálov na 1-3 hodiny. U ťažkých ľudí už samotná myšlienka uskutočnenia takejto akcie vyvoláva pocit strachu. Keď tento strach prekonajú, nebudú potrebovať ani rok, aby dali svoje pocity do poriadku.

Keď je Vôla úplne voľná, začnete počuť a ​​rozumieť hmyzu, rybám, vtákom, domácim a divým zvieratám, ohňu, vode, minerálom, stromom, Zemi, planétam a hviezdam. Ako v rozprávke svet okolo vás ožíva, prebúdza sa vaša duša a duch.

Pri zapálení 12 sviečok v smere hodinových ručičiek je potrebné si pamätať a oživiť najživšie a najkrajšie zážitky z ľudí a udalostí. Bohatstvom vašej duše je čas, keď ste boli slobodní a vyrovnaní a vaše srdce a duša prekypovali milosťou, šťastím a radosťou z lásky. Vstúpte do priestoru duchovnej sily, ktorý vám umožní vytvárať, vytvárať, snívať, oživovať a oduševnene. Táto prax výrazne zvyšuje aktivitu pravej hemisféry mozgu, harmonizuje činnosť všetkých energetických centier. Toto je hlavná podmienka prebudenia generickej pamäte.

Odhalenie talentov a schopností získaných v minulých životoch. Oslobodenie od vplyvu egregorov a spoločnosti. Ľudia, ktorí v modernom svete dosiahli úspech v umení, vede, náboženstve, mágii, obchode vo vašich očiach, sa stávajú špecialistami s úzkym profilom, ktorí si na seba nepamätajú. Prístup k pamäti predkov výrazne rozširuje vedomie. Minulé inkarnácie – bohatstvo vašej Duše bude k dispozícii. Keď sa hra s ohňom v magickom kruhu stane zvyčajným zamestnaním, Vôľa je voľná, Duša a Duch sa prebúdzajú, môžete začať s cvičením zapaľovania dvoch a troch magických kruhov do budúcnosti, ktorá ešte neprišla, ani do minulosti. , ktorý už neexistuje.

Táto sviatosť vám umožňuje zastaviť čas a dosiahnuť stav duchovného osvetlenia v priestore Stvoriteľa – Stvoriteľa tu a teraz. Zámer stať sa dirigentom vôle Stvoriteľa – Stvoriteľa na Zemi vám dáva univerzálnu duchovnú silu, ktorá vám umožňuje ovplyvniť priebeh udalostí na Zemi. Predchádzajte prírodným katastrofám, sociálnym katastrofám, krízam a vojnám. Aktívne zmeňte vedomie ľudí, prebuďte najlepšie vlastnosti v ich srdciach a dušiach a osloboďte ich Vôľu a Ducha od temnoty všetkých druhov vplyvov, ktoré na Zemi parazitujú už mnoho storočí. Vstup do dvoch alebo troch magických kruhov prebúdza neobmedzené možnosti Ducha, pocit neobmedzenej slobody a nesmrteľnosti.

Táto metóda hry s ohňom pochádzala od kňazov Atlantídy a veľkňazi ju aktívne používali počas prvých štyroch tisíc rokov našej civilizácie. V chrámoch a kostoloch horí oheň posledných tisíc rokov nepretržite, ale zapaľujú ho služobníci, pygmejovia Ducha, a nie slobodní ľudia. V modernom človeku, bez ohľadu na vek, pohlavie, národnosť, náboženstvo, vzdelanie, je činnosť pravej hemisféry mozgu výrazne potlačená. Pravá hemisféra mozgu je veľmocou človeka a vôľou. Faktory prostredia – znečistený vzduch, priemyselná voda, umelé potraviny, osvetlenie, kúrenie, syntetické stavebné materiály a odevy, elektromagnetický smog, geopatogénne zóny, ničivá mediálna aktivita. Uplynulých sto rokov je najšialenejších v histórii ľudstva. Tri svetové vojny, politické, idiologické a ekonomické zložky neprispeli k duchovnému rastu.

Akadémia pre rozvoj intuície ponúka čitateľom starodávnu metodológiu prebúdzania 12 zmyslov intuície, aktivácie pravej hemisféry mozgu v magickom kruhu ohňa, slnka, hviezd, minerálov a stromov. Túto syntézu meditácie a modlitby používali starovekí kňazi na aktiváciu veľmocí a na riešenie zložitých problémov. Aktivácia šiesteho zmyslu dáva človeku nepopierateľnú výhodu, nadhľad, ktorý vám umožní predvídať životné udalosti. To vám umožní pripraviť alebo zmeniť situáciu, správne dešifrovať sny, prírodné znaky.

Na dosiahnutie aktívnej dlhovekosti a dobrého zdravia je potrebné aktivovať siedmy zmysel inštinktov prírody alebo zmysel pre prírodu investovaný Matkou Zemou. Rozumiete jazyku rastlín, rýb, vtákov, divých zvierat, predvídate zmeny počasia, komunikujete s duchmi prírody, na konci jednoducho milujte Zem, jej prírodu a nebojte sa.

Oslobodenie vôle, duše, prebudenie pamäti predkov, nevyčerpateľný zdroj múdrosti, talentov a schopností získaných v minulých životoch. Oživenie nádherných tradícií a sviatkov našich predkov. Toto je sedem zapečatené tajomstvo – ôsmy zmysel. Na stráži ktorých sú vyššie sily, bohovia a démoni, egregori, nebeská kancelária. Prebudenie ôsmeho zmyslu vyžaduje čas a energiu. V rozprávkach a eposoch boli ľudia s čistým srdcom, dušou a slobodnou vôľou považovaní za hrdinov. Výhody, ktoré deviaty zmysel odhaľuje. Dosiahnutie stavu úplného osvietenia, neobmedzených možností Ducha, superveľmocí, účelu na Zemi, dosiahnutia harmónie s vyššími silami.

Väčšina vedeckých, okultno-mystických smerov duchovného sebapoznávania takéto problémy nepredstavuje, a preto ich ani nerieši. 12 zmyslov intuície otvára úplne inú úroveň nábožensky mystického vedomia. Poznanie svojich pocitov, uvedomenie si ich podstaty dáva človeku výhody porozumieť problémom ostatných ľudí a zúčastniť sa bez preceňovania alebo preceňovania svojich silných stránok. Ako dlho trvá prebudenie zmyslov intuície, závisí od úrovne vedomia, vôle a záujmu o túto problematiku. Pedagogické techniky sú v tomto prípade neúčinné. Tvrdenie „s kým z toho budete viesť a vy získate“ je pravdivé. Je dôležité dôverovať svojim pocitom. Nejde o proces vzdelávania, ale o osvietenie.

U dieťaťa vo veku do 5 rokov nie je potlačená duša, vôľa a duch. Dospelá populácia nevníma deti ako rovnocenné. Výchova a vzdelávanie v tomto veku je ako potlačenie Vôle, ukradnutého detstva. V modernom svete sa nikto nesťažuje na nedostatok inteligencie, preto si akadémia kladie za úlohu dosiahnuť stavy hlbokého tranzu, stav zmeneného vedomia prostredníctvom informačného hladu. V dávnych dobách boli tieto stavy dosiahnuté, keď odišli na dlhší čas do “dôchodku” v horách, púšti, jaskyniach. Alebo po dlhšom premýšľaní o zmenách vo svete pri nohách stvoriteľa.

V modernom svete je potrebné stráviť najmenej štyri mesiace prerušením nekrotických väzieb, aby ste si uvedomili povahu svojej vnútornej agresie, strachu, pocitov ľútosti, viny a odporu. Vedomie ľudí, ktorí sa podieľali na potlačení vašej vôle (príbuzní, učitelia, šéfovia, úradníci). Na rýchle a efektívne uvoľnenie týchto dojmov je potrebné použiť magické metódy.

Ďalšou fázou je prebudenie pamäti predkov. Na to sa používajú aj magické opatrenia a je potrebné zostať na miestach moci v prírode dlho v ústraní.

Najťažšou vecou v procese sebapoznávania je osvietenie Ducha, odhalenie superveľmocí. Závisí to od úprimnosti a Vôle osoby, schopnosti stanoviť konkrétne úlohy a otázky. A dosiahnutie stavov Ducha, v ktorých otázky zmiznú, vyriešia sa problémy a úlohy.

pb

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: