Prečo sa tak ponáhľajú?

„Kontrolná skupina hrá kľúčovú úlohu v každom experimente. Zvlášť v chápaní úlohy vakcíny pri zvyšovaní úmrtnosti obyvateľstva našej malej krajiny a podľa toho aj zvyšovania tlaku politikov a lekárov na očkovanie detí.

Je zrejmé, že či sa nám to páči alebo nie, v tomto neľudskom experimente musíme hrať dôležitú úlohu! Ale nielen ako kontrolná skupina v kontexte niekoho, kto ochorel alebo neochorel na „vírus“. Vírus v tomto kontexte, nech to znie akokoľvek zvláštne, je len maličkosť. V blízkej alebo vzdialenejšej budúcnosti sa môžu objaviť oveľa dôležitejšie veci, ako sú autoimunitné choroby a iné smrteľné a chronické choroby vyvolané jedovatou tekutinou a dokonca aj bez významnej kontrolnej skupiny z Izraela.

Aj keď tu všetci vymrú ako muchy, nebude možné dokázať priame alebo nepriame spojenie s vakcínou, ak nebude existovať žiadna kontrolná skupina! A toto aj chcú dosiahnuť, preto sa tak ponáhľajú!

Povedia, že vysoká úmrtnosť v Izraeli má 1001 príčin: radiácia, globálne otepľovanie, invázia mimozemšťanov, invázia reptiloidov a mnoho ďalších .. hlavná vec, že nie vakcína!

Veľmi dobre vedia, že iba významná kontrolná skupina môže potvrdiť alebo vyvrátiť súvislosť medzi dlhodobými a krátkodobými chorobami a očkovaním. Kontrolná skupina musí žiť v rovnakých podmienkach ako experimentálna skupina, takže jediným rozdielom medzi nimi a experimentálnou skupinou je vakcína. Až vtedy je možné „vedľajšie účinky“ štatisticky potvrdiť.

A oni to vedia a práve to ich naozaj desí… Je pre nich preto životne dôležité, aby kontrolná skupina zmizla, to znamená my.“

Igal Averbuh

Izrael 14.10.21

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov