K porozumeniu Čelovekom

Priehľadná propaganda: Imunitný systém sa má údajne podriadiť génovému očkovaniu?

Propagandistická bitka okolo údajne spásonosných a všetko zachraňujúcich vakcín proti COVIDu-19 vstupuje do ďalšieho kola. Médiá zaplavili mýty typu „Silný imunitný systém nestačí“ alebo „Dobrý imunitný systém je zlý pre priebeh korony“. Uverí tomu už aj tak dosť psychicky skúšané obyvateľstvo?

Pripomína to marketingové kampane

Pripomína to marketingové kampane farmaceutických spoločností na tému materské mlieko verzus sušené mlieko. V niektorých krajinách sa vynaložili milióny na to, aby sa ľudia presvedčili, že chemické sušené mlieko je lepšie ako mlieko, ktoré prirodzene pochádza od matky. Áno, materské mlieko by bolo pre deti dokonca údajne až škodlivé.

Povaha propagandy je taká, že večné opakovanie vedie k cieľu. Pôsobí na málo vzdelaných ľudí. Tomu, čo ľuďom so zdravým rozumom znie úplne absurdne, niektorí nakoniec uverili. Kŕmili svoje deti prirodzene škodlivými, nezdravými a nedostatočnými látkami.

Uğur Şahin chce byť múdrejší ako milióny rokov evolúcie

„Matka príroda“, ak chcete, ale v každom prípade evolúcia počas stoviek miliónov rokov zabezpečila, že ľudia vôbec môžu existovať. Počas tohto obdobia mnohí predchodcovia človeka a napokon aj moderný človek prekonávali nekonečné výzvy. Medzi ne patrili aj tie, ktoré spôsobili baktérie a vírusy.

Uğur Şahin, „hviezda“ génovej terapie tureckého pôvodu, sa sám pochválil, že génovú terapiu COVID-19 vyvinul za niekoľko hodín.

Propaganda proti imunitnému systému

Propaganda proti ľudskému imunitnému systému sa začala už na začiatku údajnej pandémie koronavírusu. Niekoľko príkladov z minulosti až po súčasnosť:

  • Deutschlandfunk, 31.3.2020: „COVID-19 – Prečo sa imunitný systém môže stať nebezpečným“
  • de, 28.10.2020: „Imunita voči korune: Očkovanie je pravdepodobne lepšie ako infekcia
  • de, 19.2.2021: „Mýty o korone: Silný imunitný systém nestačí“

Imunitný systém bol od začiatku zámerne oslabovaný koronovou politikou

Kým africké krajiny sa v boji proti respiračným ochoreniam spoliehali na prirodzený imunitný systém a slnečné svetlo, „západný, civilizovaný svet“ sa spoliehal na lockdowny a rúška na tvári. Každé jedno koronové opatrenie bolo „jedom“ pre prirodzenú obranyschopnosť ľudí.

Lockdowny ublížili ľuďom vo viacerých smeroch. Pri vysedávaní v interiéri mali ľudia menej vitamínu D. Nemali príjem čerstvého vzduchu. Málo pohybu veľmi škodí imunitnému systému. Okrem toho neustály kontakt s mikróbmi, či už prírodnými alebo cudzími, neustále „trénuje“ a preveruje imunitný systém.

Rúška, často obyčajné látkové, či necertifikované respitrátory typu FFP2 nechránili a nedokázali zastaviť drobné vírusy, čo sa ukázalo pre zdravie ľudí ako osudové.

U mnohých sa v dôsledku toho objavili kožné alebo respiračné ochorenia. Ostatní sa sťažovali na bolesti hlavy a nesústredenosť v dôsledku trvalého nedostatku kyslíka. Vo vlhkom prostredí sa na rúškach, ktoré sa často nevymieňali, rozmnožovali škodlivé huby a baktérie. Ľudia sa tak stávali zraniteľnejšími.

Vlády počas koronakrízy imunitný systém oslabovali

Je viac ako zarážajúce, že vlády sa de facto spolupodieľali na oslabovaní imunity ľudí. Lockdownami ich ukracovali o pobyt na čerstvom vzduchu, na slnku a upierali im veľa pohybu vonku.

Propagandisti majú tiež svoj podiel viny

Súčasné dezinformačné kampane v provládnych a systémových médiách sú podlé. Všetci tí, ktorí sa na nich podieľali, sa len ťažko budú môcť ospravedlniť za to, že boli hlúpi a naivní. Lebo ide o zásadné veci. Nemožno sa už vyhovárať „nevedel som“, alebo „plnil som len príkazy“.

Tí, ktorí šíria správy, že ľudský imunitný systém by proti korone fungoval horšie ako experimentálne génové terapie – hoci aj najnovšie štúdie dokazujú niečo úplne iné (štúdia z Izraela: Prirodzená imunita je 13-krát účinnejšia ako očkovanie), sa podieľajú na zločine, dodáva Willi Huber v komentári pre Report24.

Komentár Willi Huber (Report 24)/hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: