K porozumeniu Čelovekom

PUTIN OHLASUJE ÚPLNÚ NEZÁVISLOSŤ OD „ROTHSCHILDOM KONTROLOVANÉHO“ AMERICKÉHO DOLÁRA!!!

Putin nedávno vyhlásil, že sa jeho krajina konečne vymanila z „ľadového zovretia“ Rothschildovho bankového kartelu a kabaly Nového svetového poriadku.

Dva roky predtým prezident Putin zakázal Jacobovi Rothschildovi a jeho bankovej kabale „za žiadnych okolností“ operovať na ruskom teritóriu.

Teraz sa Putin zaprisahal pokračovať v zbavovaní ruskej ekonomiky bremena nebezpečného monopolu amerického dolára, aby zaručil ruskú suverenitu v čoraz globalizujúcejšom sa svete.

Vo svojom príhovore k ruskému parlamentu Vladimír Putin povedal, že „úplná nezávislosť“ od svetového bankového kartelu a Rothschildových globálnych organizácií, poskytujúcich peniaze, bude „najväčší dar“, aký môže poskytnúť budúcim generáciám.

„Zvykli sme sa správať naivne, no teraz vidíme, že pravidlá WTO (Svetovej obchodnej organizácie) sa až príliš často porušujú. 

Reštrikcie, ktoré nazýva sankciami, sa zavádzajú z politických dôvodov. Navyše, čoraz viac ich uvaľuje z dôvodu zaistenia svojich obľúbených konkurenčných výhod,“ povedal Putin.

Vyhlásil, že úplne nové „prostriedky nátlaku“, porušujúce zásady svetového obchodu, nútia svet vidieť, že monopol amerického dolára je hrozbou pre mnohé oblasti. Putin hovorí, že zbavil Rusko závislosti na americkom dolári.

Podľa ruského lídra treba de-dolarizáciu, ak má chrániť suverenitu krajiny, nastoliť principiálne.

Rothschildom kontrolovaný americký dolár

Hoci Putin nemenoval žiadnu alternatívnu menu, panuje presvedčenie, že je proti tomu, aby sa akákoľvek mena stala kvázi svetovou – najmä ak tú menu pretláča Rothschildov Medzinárodný menový fond a WTO.

„Hovorili, že to nedokážeme urobiť, že nás to zničí,“ povedal Putin minulý rok na jednom podujatí štábu a najvyšším predstaviteľom.

„Naše budúce generácie sa budú rodiť bez Rothschildových okovov na zápästiach a členkoch. To je tá najlepšia budúcnosť, akú vieme zabezpečiť.“

Podobne prehovoril na podujatí aj ruský minister financií Alexej Kudrin a aplaudoval Putinovmu úspechu vo vyhnaní Rothschildovcov z krajiny.

„Neodchádzajú ľahko,“ vyhlásil Kudrin. „Ale ukázali sme, že je to možné.“

 „Tou najlepšou tradíciou, akú môžeme odovzdať našim deťom a vnukom, však nie je hotovosť či iné materiálne veci, vytvorené v živote, ale skôr tradícia slobody bez otroctva.“ 

Putin vyhlasuje Rusko za konečne vyslobodené z „ľadového zovretia“ lorda Jacoba Rothschilda.

Vyplatením poslednej splátky centrálnym svetovým bankám za dlhy všetkých bývalých sovietskych republík – čím sa Rusko stalo prvou krajinou, ktorá sa úplne vymanila z tyranského zovretia bankového systému Nového svetového poriadku – Putin vlastne zabezpečil, že budúce generácie Rusov nebudú žiť vo finančnom dlhopisovom otroctve globalistickej kabaly.

Rozumie sa, že Rothschildova bankárska raketa (nástroj vydierania a nátlaku) bola uviazaná okolo krku ruskej ekonomiky.

Keď sa uzol uťahoval, ekonomika zápasila o prežitie a dusila sa.

Najväčšími hráčmi v tej najglobálnejšej finančnej krajine boli od svojho vzniku v roku 1944 Medzinárodný menový fond (MMF) a Svetová banka.

Tieto medzinárodné bankové organizácie, nezávisle riadené neslávne známou bankárskou rodinou Rothschildovcov, najprv tlačia na štáty, aby sa vzdali kontroly nad svojím finančným sektorom, dovoliac súkromným bankám vykrádať ich ekonomiky.

Keď sú vlády donútené vzdať sa svojho deregulovaného menového sektora, zriadi MMF alebo Svetová banka úverový balík, poskladaný potajme centrálnymi vodcami a ministrami financií, ktorý podkopáva ich národnú suverenitu a vyžaduje si od nich prijímať plány úsporných opatrení, poškodzujúce zamestnancov, rodiny a životné prostredie.

Rusko bolo prvou krajinou, ktorá zmúdrela a tento systém odmietla.

V skutočnosti nesmierne tvrdo pracovali na získaní menovej sebestačnosti a proces následne ukončili vykázaním Rothschildom riadených bánk zo svojej krajiny.

Putinov plán

V začiatkoch výkonu svojej prezidentskej funkcie si Putin stanovil za prioritu zjednotiť Rusko po spoločenskej, duchovnej a finančnej stránke.

Nariadil uväzniť Rothschildom podporovaného oligarchu Michaila Chodorkovského, ktorý vlastne spravil riaditeľmi Nadácie Otvorené Rusko Rothschilda, Henryho Kissingera a Arthura Hartmana.

Minulý rok Putin informoval svoj kabinet, že Rothschildov a globalistických zločineckých bankárov „chytí za golier a zadnými dverami vyhodí z Ruska“.

„Oni nevlastnia svet a nemajú neobmedzenú moc robiť si, čo sa im zažiada. Ak sa im nepostavíme, nastanú ďalšie problémy. Nenecháme sa nimi zastrašovať.“

Zdroj: https://www.badatel.net/

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: