K porozumeniu Čelovekom

Putin vyhlásil, že sa ešte nerozhodol, či bude kandidovať na prezidenta

Ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že sa ešte nerozhodol, či sa bude v roku 2024 uchádzať o najvyššiu vládnu funkciu.

„Áno, ústava [Ruska] mi to umožňuje, kandidovať na ďalšie volebné obdobie, ale zatiaľ som sa nerozhodol,“ povedal Putin.

Prezident Ruskej federácie na otázku o svojom nástupcovi a o tom, či chce opäť zostať na svojom mieste, neodpovedal, pretože podľa jeho názoru rozhovory na túto tému situáciu destabilizujú.

„Nie, na tieto otázky radšej neodpovedám, toto je moja tradičná odpoveď. Do ďalších volieb je ešte veľa času. Rozhovory na túto tému destabilizujú situáciu. Situácia musí byť pokojná, stabilná, aby všetky orgány, všetky štátne štruktúry pracovali sebavedomo, pokojne hľadeli do budúcnosti,“ povedal prezident.

Na konci plenárneho zasadnutia fóra „Russian Energy Week“ Putin odpovedal na otázky novinárky Headley Gambleovej z americkej televíznej stanice CNBC. Záznamy rozhovoru priniesla 14. októbra televízna stanica „Rossija-24“.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar




ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: