K porozumeniu Čelovekom

R. Fico: Ostro protestujeme proti cenzúre!

Proti zmazaniu príspevkov Ľuboša Blahu na sociálnej sieti sa ohradila aj strana Smer-SD na tlačovke, kde tento počin kritizoval predseda strany Robert Fico.

Ostrý protest

V mene celej strany Smer-SD jej predseda protestuje proti cenzúre, ktorá bola na sociálnej sieti uplatnená voči Ľubošovi Blahovi. “Cenzúra sa objavuje nie len na nadnárodných sociálnych sieťach, ale aj v domácich médiách. R. Fico považuje za nehoráznosť, ak sa niekto rozhodne vymazať stanovisko podpredsedu silnej opozičnej strany. Stanovisko, ktoré neobsahovalo nič také, čo by malo viesť k takémuto radikálnemu zásahu.”

Kde je príčina

“Niekto videl, že takmer 400 tisíc ľudí si číta niečo, čo ich zaujíma a uvedomil si, že to ohrozí finančné záujmy farmafiriem. Tak sa rozhodol zakročiť. V tomto prípade nejde o zdravie, demokratickú súťaž, ani diskusiu. V tomto prípade sa jednoducho chránia záujmy nadnárodných finančných skupín.” Vysvetlil R. Fico.

Cenzúra

“Je mi veľmi ľúto, tieto záujmy majú ovplyvňovať obsah slovenskej politiky.” hovorí ďalej R. Fico: “Preto vymazanie statusu podpredsedu strany Smer-SD veľmi otvorene označujeme za nepovolenú a zakázanú cenzúru, ktorá sa žiaľ v tomto období, kedy sa čím ďalej tým viac objavujú fašizoidné prvky, stáva súčasťou nášho života.”

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: