Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Rockefellerova nadácia pokračuje v obrovskom masívnom útoku proti ľudstvu a ľudskosti. Najprv naplánovali zavedenie digitálnych pasov cez pandémiu a teraz financujú boj proti údajným dezinformáciám, čiže proti pravde

Rockefellerova nadácia nedávno oznámila, že venuje 13,5 mil. dolárov na financovanie boja proti covid-19 dezinformáciám, t. j. cenzúru. Už v roku 2010 videla pandémiu ako jeden zo scenárov pre zavedenie digitalizačných technológií. Stojí aj za iniciatívou zavedenia digitálneho ID spolu s alianciou výrobcov vakcín

„Vše, co stále chybí, je velká globální krize, než národy přijmou „nový světový řád,“ …. D. Rockefeller na konferenci Bilderberg v roce 2005

Boj proti dezinformáciam je cieľom Rockefellerovej nadácie vraj odkedy Generálny chirurg USA Vivek Mruthy vyzval k celospoločenskej snahe po celom svete vytvoriť zdravé informačné prostredie, aby ľudia dôverovali zdrojom v pandemických časoch. Murthy obvinil sociálne siete vrátane Facebooku z „otravovania informácií“ o vakcínach proti korone, hoci tie už dlhodobo cenzurujú vo veľkom.

Vraj nerobia dosť pri odstraňovaní dezinformácií, hoci nedávno novinárka Britského medicínskeho žurnálu poukázala na fakt, že 16 miliónov kúskov obsahu Facebook odstránil zo svojej platformy a približne 167 milión krát označil statusy varovaním. YouTube zas odstránil skoro 1 milión videí, ktoré boli vraj obsahovali „nebezpečné a zavádzajúce covid-19 medicínske informácie„.

Rockefellerova nadácia sa zaviazala k boju proti dezinformáciám v USA, Afrike, Indii a Latinskej Amerike. Ten predvídali aj hostia Gatesovej nadácie na simulačnom Evente 201 v novembri 2019. Účastníci sa tak obávali antivaxerského hnutia, ktoré v tom čase bolo takmer neznáme, že už vtedy sa zhodli na cenzúre každého druhu.

V tom čase USA mali každoročne viac ako 50 % zaočkovanosť proti chrípke a skoro 100% detí malo tak v Amerike ako aj v Európe povinné očkovania. Napriek tomu delegát (Hashti Haghi) na Event 201 vyjadril potrebu boja proti spochybňovaniu nových vakcín.

Krátko na to v decembri 2019 na Svetovom ekonomickom fóre ohlásila Rockefellerova nadácia v úzkom okruhu partnerov iniciatívu zavedenia digitálneho ID v aliancii ID2020. Ďalšími sú Microsoft, GAVI – aliancia výrobcov vakcín a Accenture. Tejto poslednej firme prihrávala všetky digitalizačné kontrakty počas svojho pôsobenia ako ministerka obrany Nemecka súčasná prezidentka EÚ Ursula von der Leyen.

Zostrih americkej televízie Fox News o dokumente Rockefellerovej nadácie Scenáre pre budúcnosť technológií a medzinárodný rozvoj z roku 2010.

Medzitým Rockefellerova nadácia stiahla svoje meno z pôvodného zoznamu partnerov zrejme po tom, čo sa objavila v správach americkej televízie Fox News. Reportérka televízie približuje obsah už odstráneného dokumentu nadácie (TU v archíve) o predpokladaných scenároch z roku 2010 pre zavedenie digitálnej kontroly prostredníctvom pandémie, čo podozrivo zahŕňali práve opatrenia posledného roka – zastavenie medzinárodnej prepravy a prevádzok, nosenie rúšok, lockdowny…

Tento plán digitalizačnej kontroly sa už pekne realizuje cez ľavicový Brusel, ktorého plán Európskej únie ohrozuje enormné zadĺženie viacerých členských štátov. Ekonomiky sú tak zhumpľované, že ich politici sú ľahko vydierateľní a pristupujú na čokoľvek, hoci je to v rozpore s demokratickým zriadením a ľudskými právami ale i želaniami občanov.

Covid pasom odporuje znova len USA a Británia, kde sa doteraz nikdy nepodarilo zaviesť ani len občianske preukazy. Británia ich nateraz ruší a v USA 20 štátov ich zakazuje v legislatíve, kým len 4 podporujú nadpráva pre zaočkovaných.

Je zrejmé, že digitálne covid pasy nie sú o zdraví, ale o kontrole. Len pandémiou dokázali občanov Európy vyplašiť k tomu, aby ohli chrbát pre prijatie digitálnych certifikátov, na ktoré sa už potom ľahko naviaže bezhotovostné digitálne euro a ďalšie možnosti kontroly poslušnosti občanov. Nepochybne podľa vzoru čínskeho systému sociálnych kreditov.

Autor: Jana Ray Tutková

cz24news

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: