K porozumeniu Čelovekom

Ruská ruleta s britskou vakcínou

Vakcinácia vakcínou AstraZeneca je stále v centre mediálnej pozornosti z dôvodu podozrení na vedľajšie účinky s následkom smrti. Vo štvrtok Európska agentúra pre lieky (EMA) oznámila, že táto látka je bezpečná a jej používanie nezvyšuje riziko vzniku krvných zrazenín.

Po tomto oznámení EMA bolo opäť obnovené pozastavené očkovanie touto vakcínou a Taliansko, Francúzsko či Nemecko, Švédsko, Dánsko a Nórsko uviedli, že rozhodnutie ešte zvážia. Španielsko obnoví očkovanie týmto prípravkom v stredu, predtým sa ale vláda poradí s expertmi, akým skupinám ju podávať.

 Litva obnovila očkovanie s vakcínou AstraZeneca v piatok, pričom litovský minister zdravotníctva uviedol, že ľudia budú môcť túto vakcínu odmietnuť. 

Zistenia vedcov z Greifswaldu

Nemeckí vedci z Greifswaldskej univerzity zverejnili, že príčinou vzniku krvných zrazenín v mozgu, ktoré sa objavili u niektorých ľudí zaočkovaných proti koronavírusu vakcínou od firmy AstraZeneca, je vakcína tejto spoločnosti.  Podľa vedcov vakcína spúšťa u niektorých ľudí v organizme obrannú reakciu, typickú pri hojení rán. Informoval o tom v piatok týždenník Focus a stanica NDR. Výskumníci na základe analýz vzoriek krvi šiestich pacientov s trombózou zistili, že po podaní očkovacej látky sa u niektorých spustil mechanizmus, ktorý aktivuje tvorbu krvných doštičiek a to viedlo k vytvoreniu krvných zrazenín v mozgu v skúmaných prípadoch.                                                                                                                   

AstraZeneca tvrdí: “Neexistujú dôkazy o spojitosti našej vakcíny s krvnými zrazeninami”.                                   

Ale takisto neexistujú ani dôkazy o bezpečnosti vakcíny AstraZeneca a to hlavne z toho dôvodu, že táto vakcína nemá ukončenú ani 3. fázu klinických štúdii a ešte ju čaká 4. fáza, aby mohla byť posúdená ako bezpečná z dlhodobého hľadiska. 

Vakcinácia experimentálnou vakcínou na občanoch u ktorej je podozrenie, že spôsobuje komplikácie s následkom smrti, je zločin. Zločin porovnateľný s fašistickým biomedicínskym experimentovaním  “anjela smrti” Mengeleho. Táto vakcína dokonca nemá ukončenú ani 3. fázu klinickej štúdie a už sa ňou masovo očkuje, čo ani pravidlá Európskej liekovej agentúry nedovoľujú, veď práve kvôli tomu nepovolili Sputnik V. Táto 3. fáza má byť ukončená 27. 5. 2022, tu je dôkaz.

Astra Zeneca zodpovednosť odmieta

AstraZeneca odmietla prevziať zodpovednosť za prípadné škody, ktoré vakcinácia môže spôsobiť, viď správa Reuters, na otázku “…kto zaplatí všetky nároky na náhradu škody v prípade vedľajších účinkov…”, pri rokovaniach o dodávkach vakcín člen vrcholového výkonného tímu spoločnosti AstraZeneca povedal agentúre Reuters toto: “… my ako spoločnosť jednoducho nemôžeme riskovať, ak za … štyri roky bude mať vakcína vedľajšie účinky, …” , a znášanie tohto rizika spoločnosť zmluvne preniesla na krajiny nakupujúce vakcínu, čo je jasný dôkaz, že ani manažment tejto spoločnosti neverí v bezpečnosť vlastnej vakcíny 

  

Vakcinácia a zákon

A čo je kardinálny problém, ktorý zasluhuje pozornosť generálneho prokurátora a vyšetrovacích orgánov, je skutočnosť, že vakcinácia všeobecne, nielen touto vakcínou, ale všetkými vakcínami, ktoré štát nakúpil, prebieha v rozpore so zákonom, podrobnosti si možno prečítať v mojom predchádzajúcom článku

Ján Baran ©

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: