K porozumeniu Čelovekom

Rusko po vyhrážkach Turecka poslalo do Sýrie loď naloženú vojenskou technikou

Pokus Turecka vyvinúť vojenský nátlak na Rusko v Sýrii spôsobil, že ruská armáda vyslala do Sýrskej arabskej republiky veľkú loď „Orsk“, ktorá podľa fotografie urobenej v Bospore prepravuje veľké množstvo ťažkých obrnených vozidiel . Naznačuje to jej úroveň ponoru.

Turecko nielenže oznámilo zahájenie novej rozsiahlej vojenskej operácie v Sýrii, v rámci ktorej sa chce zmocniť územia od Tel Rifatu po Aleppo, ale zároveň obvinilo Rusko zo smrti ich vojakov odvolávajúc sa na spoluprácu Ruska s kurdskými ozbrojenými skupinami, pričom vraj nedodržiava podmienky predtým uzavretej dohody medzi Moskvou a Ankarou. Takéto vyhlásenia tureckého prezidenta a ministra zahraničných vecí boli natoľko neprijateľné, že Rusko začalo do Sýrie sťahovať ďalšiu vojenskú techniku, navyše nielen lietadlami, ako sa už informovalo skôr, ale aj loďami.

Na zverejnenej fotografii, urobenej v Bosporskom prielive, je vidieť ruskú veľkú výsadkovú loď „Orsk“, ktorá je dosť zaťažená. Nie je známe, čo presne môže byť na palube veľkého desantného plavidla. Vzhľadom na pravdepodobnú agresiu z Turecka je možné, že prepravuje ťažké tanky, obrnené transportéry, ťažké plameňometové systémy a ďalšie zbrane, ktoré, mimochodom, budú použité aj proti teroristom v Idlibe, Aleppe, Latakii a ďalších oblastiach Sýrie.

Podľa oficiálnych údajov môže veľké výsadkové plavidlo „Orsk“ pojať až 20 tankov alebo 45 obrnených transportérov alebo 50 nákladných automobilov. Munícia je takmer určite tiež na palube.

Zdroj Avia.pro/ news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: